• Informacje na temat:

  10 firm polskich

Artykuły na temat: 10 firm polskich
 • "Outlander": 10 seriali na długi weekend

  .... Głównym bohaterem jest Harvey Spencer, starszy partnerw firmie. Poszukując współpracownika trafia on na Mike'a, studenta prawa, którego wyrzucono z uczelni, po tym jak przyłapano go na sprzedawaniu(...) powstała na podstawie cyklu science fiction Jamesa S.A. Coreya; składa się z 10. odcinków - "Dulcinea", "Wielka pustka", "Wspomnijcie Canterbury", "Zwarcie", "Rzeźnik", "Dno", "Wiatraki", "Misja...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Mikołaj Makłowicz (24 l.) wspólnie z ojcem Robertem Makłowiczem prowadzi firmę zaopatrującą restauracje w wino. Niedługo otworzy własną knajpę w Krakowie. Jak mówi, najtrudniej znaleźć na rynku pracy dobrego kelnera. Powód? Studenci, którzy dorabiają w tej branży, zazwyczaj są kompletnie nieprzygotowani.

 • Rozpoczyna się LGBT Film Festival

  W siedmiu polskich miastach rozpoczyna się szósta edycja LGBT Film Festival. Odbywający się co roku festiwal jest największą w kraju prezentacją kina z nurtu LGBT - lesbian, gay, bisexual, transgender.

 • Mija 25 lat od premiery pierwszej polskiej telenoweli - "W labiryncie"

  Ćwierć wieku temu - 30 grudnia 1988 roku - TVP rozpoczęła emisję pierwszej polskiej telenoweli. Serial "W labiryncie" przez 2 i pół roku co tydzień przyciągał przed telewizory ponad 10 milionów widzów ciekawych, jakie niespodzianki los przygotował dla bohaterów polskiej "Dynastii".

 • "Bogowie" w kinach Wielkiej Brytanii i Irlandii

  "Bogowie" w reżyserii Łukasza Palkowskiego biją rekordy frekwencji w polskich kinach. Po 10 dniach od premiery film obejrzało już ponad 745 tys. widzów. Fabularna opowieść o prof. Zbigniewie Relidze rusza również na podbój kin za granicą. Polską produkcję będzie można obejrzeć w 16 miastach w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii.

 • Największa afera polskiego show-biznesu!

  Narzeczona Tomka Kammela została właśnie wyrzucona z pracy. Dzięki jej intratnej posadzie firma, w której pracował prezenter, zarabiała nawet dziesięć milionów złotych rocznie!

 • Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition: Collage i Osada Vida

  Polskie grupy Collage i Osada Vida dołączają do składu Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition.

 • "Barwy szczęścia": Kochanie, musisz zacząć zarabiać na życie...

  W 2164. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 2 stycznia o godzinie 20.10 w TVP2) Agata dostanie zaproszenie na dwie rozmowy o pracę, ale nie będzie zadowolona z faktu, że jej ukochany nie znalazł żadnej oferty dla siebie. Postanowi pomóc chłopakowi i zadzwoni do Grzelaka, by poprosić go o jeszcze jedną szansę dla Patryka. Niestety, Zenek wprost powie jej, że nie chce mieć w swojej firmie...

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?