• Informacje na temat:

  10 hitów

Artykuły na temat: 10 hitów
 • Ciężarna Anna Lewandowska klęczy w oceanie ubrudzona piaskiem! To zdjęcie to hit!

  ...towarzyszy post dotyczący aktywności fizycznej ciężarnych kobiet. Trenerka wspomniała również, że poród można porównać do maratonu.  "Średni czas trwania porodu 7-10 godzin. Wydatek energetyczny...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • "Czarna perła": Nowy turecki hit?

  Choć prezes Jacek Kurski deklarował inaczej, TVP zakupiła kolejny turecki serial! Malownicza rybacka wioska, para zakochanych, których uczucie zostaje wystawione na ciężką próbę. Tolgahan Sayışman, czyli Yiğit z „Tylko z tobą”, w nowym hicie, od 7 maja, od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:10 w Dwójce.

 • Francuski hit "Za jakie grzechy, dobry Boże?" na polskich ekranach

  14 listopada do polskich kin trafi film "Za jakie grzechy, dobry Boże?" Ta francuska komedia stała się w tym roku absolutnym fenomenem w kinach całej Europy.

 • "Detektyw": Upadek hitu?

  ...raz na małym ekranie pojawił się 10 lat temu, gdy zagrał gościnnie w jednym z odcinków serialu "Hoży doktorzy". Z mniejszym entuzjazmem przyjęto powierzenie głównych ról Vince’owi Vaughnowi oraz Rachel...

 • "Miasto 44" najpopularniejszym filmem roku w Polsce!

  Osiągnięta w trzecim tygodniu wyświetlania frekwencja - 1,24 mln widzów - czyni z "Miasta 44" największy kinowy hit 2014 roku w Polsce. Status najpopularniejszego filmu ostatnich dwunastu miesięcy superprodukcja Jana Komasy uzyskała, bijąc wynik dotychczasowego numeru jeden - "Jacka Stronga" w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

 • Magda Gessler na zdjęciu z młodości. Hit!

  ...prostych włosach, a także inne polskie gwiazdy, m.in Bogusława Lindę i jego żonę Lidie Popiel.  Zdjęcie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i do tej pory zebrało już ponad 10 tysięcy polubień...

 • 10 naukowych faktów na temat muzyki

  Muzyka w wielu przypadkach może być świetnym obiektem badań dla naukowców, którzy analizują ludzkie zachowanie. W końcu słuchanie piosenek i innych dźwięków towarzyszy nam niemal codziennie. Oto 10 faktów na temat muzyki, firmowanych przez uczone głowy.

 • "Słoneczny patrol": Plaża, seks i... kasowy hit!

  ..., że... panicznie bało się wody! Wielu z nich nigdy nie było dobrymi pływakami! Hasselhoff, czyli serialowy Mitch Buchannon, w ciągu 10 lat zniechęcił się do sportów wodnych tak bardzo, że do tej pory...

 • Weird Al Yankovic: 10 najlepszych teledysków nadwornego komika USA

  Jeżeli jakiś artysta padł ofiarą jego żartów, mógł otwierać szampana. Weird Al Yankovic nigdy nie brał się bowiem za rzeczy absolutnie nieznane, a za utwory wykonawców będących na samym szczycie list przebojów. Dzięki temu sam stał się niezwykle popularny. 23 października Weird Al skończył 55 lat! Oto jego 10 najlepszych teledysków.

Zdjęcia na temat: 10 hitów
Wideo na temat: 10 hitów
Dyskusje na temat: 10 hitów