• Informacje na temat:

  10 hitów naszego dzieciństwa

Artykuły na temat: 10 hitów naszego dzieciństwa
 • 10 scen z życia: Katie Holmes

  Od początku kariery walczy o swoje miejsce w Hollywood. Złośliwi twierdzą, że najważniejszą rolę już zagrała – żony Toma Cruise’a.

 • Sam Claflin w thrillerze "Klub dla wybrańców"

  Czy przystojniak, który rolami w hitach "Igrzyska śmierci", "Piraci z Karaibów", "Królewna Śnieżka i łowca" podbił Hollywood i rozkochał w sobie pół globu, może pozostać skromnym człowiekiem i wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia? Sam Claflin przekonuje że "tak", a kolejną okazję do spotkania z jego osobą przynosi "Klub dla wybrańców".

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #44

  Connelly, jej męża to, jak jej tajemnicza przeszłość wpłynie na losy bohaterów. Oprócz tego Netflix zamówił pierwszy sezon 10-odcinkowego sitcomu "Country Comfort" z Katharine McPhee ("SMASH") i Eddiem(...) i Frankie" . Aktualizacja #38 [10 stycznia 2020]: Zwiastun serialu "Ragnarok" jest już dostępny. Możecie zobaczyć go w naszym serwisie . Aktualizacja #37 [9 stycznia 2020]: Trzeci sezon "Ozark...

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  Netflixie dostępny jest pierwszy sezon serialu animowanego "Było sobie życie" . Aktualizacja #88 [10 października]: Dzisiaj w serwisie zadebiutował premierowy odcinek czwartej serii "Riverdale(...). Aktualizacja #10: Nowe odcinki "The Punisher", "Star Trek: Discovery", "Grace i Frankie" oraz "American Crime Story: Zabójstwo Versace" właśnie trafiły do serwisu. Oprócz tego Netflix poinformował, że...

 • "Love, Rosie" : Kiedy Alex spotkał Rosie

  To z pewnością jedna z przyjemniejszych komedii romantycznych tej jesieni w polskich kinach. Christian Ditter wykorzystuje schematy, lecz potrafi im też nadać lekkości i wdzięku, które czasami burzą mało udane żarty.

 • Grzeszczak: Nie potrafię nasycić się sukcesem

  Kozidrak. Ona jest moją inspiracją od wielu lat. Beata to dla mnie fenomen. Ma ogromną liczbę hitów na koncie, a do tego jest tak normalną, skromną i ciepłą osobą. Co będziesz robiła za 10 lat? S.G...

 • "Zjazd absolwentów" : Moralny eksperyment

  W tym tygodniu polską premierę mają dwa artystyczne hity szwedzkiego kina dwóch ostatnich lat. "Zjazd absolwentów" Anny Odell to film niewygodny, chwilami wręcz kontrowersyjny.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.