• Informacje na temat:

  10 horrorów

Artykuły na temat: 10 horrorów
 • "Przyjaciółki": Horror Zuzy i kłopoty Ingi

  Kolejny odcinek 12. sezonu „Przyjaciółek” w czwartek 27 września o 21:10 w Polsacie. Co się w nim wydarzy?

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • "American Horror Story: Apokalipsa": Gościnny występ Jessiki Lange. Aktualizacja #1

  ..., Kathy Bates, Joan Collins, Cody Fern, Billy Eichner, Jessica Lange, Evan Peters, Adina Porter, Sarah Paulson i Billie Lourd. Przypomnijmy, że parę dni temu FX podjął decyzję o zamówieniu 10. sezonu...

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • "American Horror Story: Sabat": Legenda rocka w przebojowym serialu

  ...ekranowej wielbicielki pojawi się dopiero w 10. odcinku (emisja na początku 2014 roku). W jakich okolicznościach dojdzie do spotkania obu pań - tego Ryan Murphy nie chce zdradzić. W "American Horror...

 • "Diabelska plansza Ouija": Stukostrachy

  Horror "Diabelska plansza Ouija" - próbujący zdyskontować halloweenowy nastrój i reklamujący, sprzedawaną przez firmę Hasbro, spirytystyczną zabawkę - jest produktem w najbardziej oczywistym i obelżywym znaczeniu tego słowa. To film-gadżet, film jak figurka dołączana do zestawu Happy Meal.

 • "Krzyk": Zobaczcie pierwsze 8 minut!

  Latem stacja MTV wyemituje 10-odcinkowy serial na podstawie horroru „Krzyk” z 1996 roku. Film odniósł spory sukces, więc nie dziwi decyzja o próbie odnowienia marki.

 • "Na skraju jutra" i "Godzilla" na Blu-ray i DVD

  Dwie najbardziej widowiskowe superprodukcje roku - filmy "Na skraju jutra" i "Godzilla" - zadebiutowały w piątek, 10 października, na płytach DVD i Blu-ray.

 • "Hannibal”: Premiera w TV Puls

  .... Start: wrzesień 2014, godz. 20:00.            "Gwiezdne wrota" (sezony 5-10) - premiera w telewizji ogólnopolskiej. Start: wrzesień 2014, godz. 16:40.            "The Walking Dead" (sezon 1) - premiera TV Puls. Start: październik 2014.           "Objawienia" - premiera TV Puls. Start: październik 2014.           "Doktorzy" - premiera w telewizji ogólnopolskiej. Start: wrzesień 2014, godz. 10:00

 • Serial "Dom grozy" w listopadzie na antenie HBO

  W poniedziałek, 10 listopada w HBO odbędzie się premiera serialu" Dom grozy" (Penny Dreadful), którego twórcą jest nominowany do Oscara John Logan. Bohaterami opowieści osadzonej w najciemniejszych zaułkach wiktoriańskiego Londynu są kultowe postaci światowej literatury grozy.

Wideo na temat: 10 horrorów
 • Młodzież straszy!

  Już dziś (26.10.2010) emisję ma odcinek "Rocky Horror Glee Show", oczywiście z okazji Halloweenu. Będziecie oglądać?

 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.