• Informacje na temat:

  10 kwietnia

Artykuły na temat: 10 kwietnia
 • "Pozostawieni": Premiera finałowego sezonu już 17 kwietnia

  Nowy, trzeci i zarazem ostatni sezon serialu HBO Pozostawieni będzie miał premierę w HBO w poniedziałek, 17 kwietnia o godz. 3.00, równolegle z premierą amerykańską. Kolejna emisja premierowego odcinka odbędzie się tego samego dnia o godz. 20.10. Trzeci sezon to ciąg dalszy opowieści o świecie, w którym po tajemniczym zniknięciu 2% mieszkańców Ziemi pozostali próbują odnaleźć się w nowej sytuacji...

 • Od 30 kwietnia bilety na polskie filmy w wybranych kinach - po 10 zł

  Tylko 10 zł - tyle, od 30 kwietnia do końca roku, kosztować będą bilety na wybrane filmy polskie w ponad 30 kinach - tych, które należą do sieci Helios oraz w warszawskim Iluzjonie - poinformowano podczas czwartkowej inauguracji projektu "Kultura dostępna w kinach".

 • I. Postanowienia ogólne 1.    Konkurs "Świętujemy 10 urodziny Pomponika", zwany dalej "Konkursem", organizowany jest przez GRUPA INTERIA.PL sp. z o. o....

 • "Celebrity Splash!": Misheel Jargalsaikhan skacze z 10 metrów

  Do finału "Celebrity Splash!" pozostały już tylko trzy dni! Wśród najlepszych uczestników jest Misheel Jargalsaikhan, która jeszcze kilka tygodni wcześniej w trakcie treningów często... upadała na twarz.

 • "Barwy szczęścia": Mija 10 lat od premiery serialu!

  Dokładnie 10 lat temu - 27 września 2007 roku - Dwójka rozpoczęła emisję "Barw szczęścia". Serial szybko zyskał sympatię telewidzów, którą niezmiennie cieszy się do dziś, a grające w nim główne role Katarzyna Zielińska i Katarzyna Glinka, czyli Marta Chowańska i Kasia Górka, niemal z dnia na dzień stały się wielkimi gwiazdami.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • "Chirurdzy": 10 lat wzruszeń

  Osobiste tragedie, ludzkie dramaty, najbardziej nieprawdopodobne medyczne przypadki i prawdziwe emocje to przepis, dzięki któremu „Chirurdzy” nieprzerwanie ściągają przed telewizory miliony widzów. Co wzruszało nas przez te 10 lat?

 • Wszystkie "Gwiezdne wojny" po raz pierwszy w cyfrowej dystrybucji

  Najbardziej kultowa kolekcja filmowa wszech czasów od 10 kwietnia 2015 będzie po raz pierwszy dostępna w całości w dystrybucji cyfrowej.

 • 10 scen z życia: Katie Holmes

  ...zaręczyli się. - Tom jest najcudowniejszym mężczyzną na ziemi - zapewniała Katie. 18 listopada pobrali się, a 18 kwietnia powitali na świecie córeczkę Suri. W kolejnych latach prasa donosiła, że w ich(...) wpadła w szpony nałogu narkotykowego. Oburzona aktorka oskarżyła tytuł o zniesławienie, żądając 50 mln dol. zadośćuczynienia. 27 kwietnia sąd nakazał tabloidowi przeprosić Holmes i ukarał jego wydawcę...

 • Ewa Kasprzyk ekspertką od quickstepa?

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment w piątek, 10 kwietnia, zatańczą w "Dancing withe the Stars. Tańcu z Gwiazdami" quickstepa. "Niedługo będę od niego ekspertką" - śmieje się aktorka.

Zdjęcia na temat: 10 kwietnia
Wideo na temat: 10 kwietnia
 • "Outcast: Opętanie": Premiera 2. sezonu już 10 kwietnia

  Kyle Barnes - nękany przez przypadki opętania, które rosną w liczbę i siłę - walczy o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Pozaziemskie zagrożenia są większe, niż Kyle mógł kiedykolwiek przypuszczać. Kiedy tylko mężczyzna odryje prześladujące go sekrety ze swojej przeszłości, jego zmagania przerodzą się w walkę o los całego Rome. "Outcast: Opętanie" powstał na podstawie komiksu autorstwa Paula Azacety i Roberta Kirkmana, który nie tylko jest twórcą serialu, lecz również pełni funkcję...

 • Serial "Hannibal"

  Trailer nowego serialu AXN "Hannibal", który zadebiutuje w Polsce 10 kwietnia.

 • Zagraniczne gwiazdy, które odeszły w 2016 roku!

  W tym roku świat pożegnał kilka wybitnych osobowości sceny muzycznej i srebrnego ekranu. 10 stycznia zmarła legenda muzyki, Dawid Bowie. 14 stycznia odszedł wybitny aktor Alan Rickman. 21 kwietnia pożegnaliśmy wielką osobowość sceniczną - Prince'a. 19 czerwca tragicznie zmarł aktor Anton Yelchin. (Cover Video / x-news)

Dyskusje na temat: 10 kwietnia
 • Re: "M jak miłość": Paweł Zduński krok od śmierci!

  Hahaha I znowu 10 kwietnia. Niech juz koncza te durne seriale

 • Re: Specjalistki od "momentów"

  Bo w Holandii nie rządziło PO i samolot strącili ruscy i 10 kwietnia nie wiadomo kto w katastrofie maczał paluchy

 • Re: "Ranczo": Pożegnanie z Pietrkiem

  Serial pierwotnie planowany od 10 kwietnia został ocenzurowany i na nowo zmontowany.

 • Re: "Pułapka": Można, ale po co?

  TVN nadaje naziemnie tylko do 14 kwietnia 2024, bo nikt już koncesji naziemnej nie przedłuży antypolskiej stacyjce, wcześniej robilili to kodowcy z PO, ostatnio im przdłużyli na 10 lat w 2013. Już widzę jak niemiec albo żyd by sobie pozwolił aby na terenie jego kraju koncesję miała stacja, która pluje na jego kraj.

 • Re: "M jak miłość": Ilona Łepkowska ostro o Kacprze Kuszewskim

  W listopadzie pracowałam w ekipie teatru Tv dla TVP1 na 10 kwietynia. Praca trwała ósmego dnia od 8,00 rano w niedzielę do 7 rano w poniedziałek. do tej pory nikt nie zapłacił mi za nadgodziny. Słyszałam, że MINISTER KULTURY DOBREJ ZMIANY był zachwycony efektem pracy . Nawet chyba w senacie była zorganizowana projekcja. 10 kwietnia oglądałam w TV. dzieło bez polotu. metody "kopiuj i wklej"itp

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik powraca do korzeni

  Pam, aneks zniknął w tajemniczych okolicznościach feralnego 10 kwietnia, zapomniałeś? W tej sprawie toczy się postępowanie sądowe z udziałem prezydenta, który (biedak) niczego nie pamięta. Czy człowiek z takimi lukami w pamięci może pełnić najwyższy urząd w państwie?

 • Re: "Korona królów": Nie przejmuje się hejtem!

  żony Kazimierza był 30 kwietnia - a do Krakowa musiała przejechać z Litwy około 1000 kilometrów - a wtedy taką drogę orszakiem to się pokonywało przez miesiąc. Doliczmy jeszcze, że po przyjeździe(...), że to było przez reformą kalendarza z juliańskiego na gregoriański i że do początku 14 wieku z tych 10 dni, o które potem była korekta, uzbierało się dopiero 8....to i tak w tym jeziorku chlupnęła się

 • Re: Żorżyk Ponimirski: Mądry wariat?

  Apel Żorża nie poskutkował. Wybrali idiotę i hohsztaplera na prezydenta. Na szczęście po 10 kwietnia lud się opamiętał i wybrał już właściwą osobę :D

 • Re: "Szpilki... " bez Schejbal

  Czartoryska nagle stała się gwiazdą jak mamusia uruchomiła się po 10 kwietnia. Zapracowała dla córeczki karierę. (pani Kochanowska).