• Informacje na temat:

  10 kwietnia

Artykuły na temat: 10 kwietnia
 • "Pozostawieni": Premiera finałowego sezonu już 17 kwietnia

  Nowy, trzeci i zarazem ostatni sezon serialu HBO Pozostawieni będzie miał premierę w HBO w poniedziałek, 17 kwietnia o godz. 3.00, równolegle z premierą amerykańską. Kolejna emisja premierowego odcinka odbędzie się tego samego dnia o godz. 20.10. Trzeci sezon to ciąg dalszy opowieści o świecie, w którym po tajemniczym zniknięciu 2% mieszkańców Ziemi pozostali próbują odnaleźć się w nowej sytuacji...

 • Od 30 kwietnia bilety na polskie filmy w wybranych kinach - po 10 zł

  Tylko 10 zł - tyle, od 30 kwietnia do końca roku, kosztować będą bilety na wybrane filmy polskie w ponad 30 kinach - tych, które należą do sieci Helios oraz w warszawskim Iluzjonie - poinformowano podczas czwartkowej inauguracji projektu "Kultura dostępna w kinach".

 • I. Postanowienia ogólne 1.    Konkurs "Świętujemy 10 urodziny Pomponika", zwany dalej "Konkursem", organizowany jest przez GRUPA INTERIA.PL sp. z o. o....

 • "Celebrity Splash!": Misheel Jargalsaikhan skacze z 10 metrów

  Do finału "Celebrity Splash!" pozostały już tylko trzy dni! Wśród najlepszych uczestników jest Misheel Jargalsaikhan, która jeszcze kilka tygodni wcześniej w trakcie treningów często... upadała na twarz.

 • "Barwy szczęścia": Mija 10 lat od premiery serialu!

  Dokładnie 10 lat temu - 27 września 2007 roku - Dwójka rozpoczęła emisję "Barw szczęścia". Serial szybko zyskał sympatię telewidzów, którą niezmiennie cieszy się do dziś, a grające w nim główne role Katarzyna Zielińska i Katarzyna Glinka, czyli Marta Chowańska i Kasia Górka, niemal z dnia na dzień stały się wielkimi gwiazdami.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • "Chirurdzy": 10 lat wzruszeń

  Osobiste tragedie, ludzkie dramaty, najbardziej nieprawdopodobne medyczne przypadki i prawdziwe emocje to przepis, dzięki któremu „Chirurdzy” nieprzerwanie ściągają przed telewizory miliony widzów. Co wzruszało nas przez te 10 lat?

 • Wszystkie "Gwiezdne wojny" po raz pierwszy w cyfrowej dystrybucji

  Najbardziej kultowa kolekcja filmowa wszech czasów od 10 kwietnia 2015 będzie po raz pierwszy dostępna w całości w dystrybucji cyfrowej.

 • 10 scen z życia: Katie Holmes

  ...zaręczyli się. - Tom jest najcudowniejszym mężczyzną na ziemi - zapewniała Katie. 18 listopada pobrali się, a 18 kwietnia powitali na świecie córeczkę Suri. W kolejnych latach prasa donosiła, że w ich(...) wpadła w szpony nałogu narkotykowego. Oburzona aktorka oskarżyła tytuł o zniesławienie, żądając 50 mln dol. zadośćuczynienia. 27 kwietnia sąd nakazał tabloidowi przeprosić Holmes i ukarał jego wydawcę...

 • Ewa Kasprzyk ekspertką od quickstepa?

  Ewa Kasprzyk i Jan Kliment w piątek, 10 kwietnia, zatańczą w "Dancing withe the Stars. Tańcu z Gwiazdami" quickstepa. "Niedługo będę od niego ekspertką" - śmieje się aktorka.

Zdjęcia na temat: 10 kwietnia
Wideo na temat: 10 kwietnia
 • "Outcast: Opętanie": Premiera 2. sezonu już 10 kwietnia

  Kyle Barnes - nękany przez przypadki opętania, które rosną w liczbę i siłę - walczy o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Pozaziemskie zagrożenia są większe, niż Kyle mógł kiedykolwiek przypuszczać. Kiedy tylko mężczyzna odryje prześladujące go sekrety ze swojej przeszłości, jego zmagania przerodzą się w walkę o los całego Rome. "Outcast: Opętanie" powstał na podstawie komiksu autorstwa Paula Azacety i Roberta Kirkmana, który nie tylko jest twórcą serialu, lecz również pełni funkcję...

 • Serial "Hannibal"

  Trailer nowego serialu AXN "Hannibal", który zadebiutuje w Polsce 10 kwietnia.

 • Zagraniczne gwiazdy, które odeszły w 2016 roku!

  W tym roku świat pożegnał kilka wybitnych osobowości sceny muzycznej i srebrnego ekranu. 10 stycznia zmarła legenda muzyki, Dawid Bowie. 14 stycznia odszedł wybitny aktor Alan Rickman. 21 kwietnia pożegnaliśmy wielką osobowość sceniczną - Prince'a. 19 czerwca tragicznie zmarł aktor Anton Yelchin. (Cover Video / x-news)

Dyskusje na temat: 10 kwietnia
 • Re: "Ranczo": Pożegnanie z Pietrkiem

  Serial pierwotnie planowany od 10 kwietnia został ocenzurowany i na nowo zmontowany.

 • Re: "Nie rób scen": Joanna Brodzik powraca do korzeni

  Pam, aneks zniknął w tajemniczych okolicznościach feralnego 10 kwietnia, zapomniałeś? W tej sprawie toczy się postępowanie sądowe z udziałem prezydenta, który (biedak) niczego nie pamięta. Czy człowiek z takimi lukami w pamięci może pełnić najwyższy urząd w państwie?

 • Re: "Szpilki... " bez Schejbal

  Czartoryska nagle stała się gwiazdą jak mamusia uruchomiła się po 10 kwietnia. Zapracowała dla córeczki karierę. (pani Kochanowska).

 • Re: Wybierz najbardziej dociekliwego detektywa!

  Gdyby sprawą katastrofy samolotu prezydenckiego z 10 kwietnia 2010 roku zajęli się profesjonaliści z CSI to już dawno byłaby ona rozwiązana!

 • Re: Żorżyk Ponimirski: Mądry wariat?

  Apel Żorża nie poskutkował. Wybrali idiotę i hohsztaplera na prezydenta. Na szczęście po 10 kwietnia lud się opamiętał i wybrał już właściwą osobę :D

 • Re: Jan Englert: Biegam, ale nie strzelam

  Panie Janie ! Jest Pan wielkim aktorem ! Jednak największa Pana rola nie została zagrana ! Premiera była 10 kwietnia 2010 roku na lotnisku w Smoleńsku ! Pana tam zabrakło ! Widocznie jeszcze bardziej wybitny aktor zasłużył na tę rolę !

 • Re: Miała zostać…architektem lub...

  Proszę Pani. Czy mozemy sie spotkac? Jestem 55 letnim kawalerem. Jestem poszczegany jako nieudacznik brzytki i biedny.. Ale potrafie kochac kobiete taka jak Pani. Spotkajmy sie na kawe a potem mozemy pujsc do pani.. Bede na Pania, pani Magdo czekac przy kasie nr 1 na dworcu centralnym w stolicy 11 kwietnia o 10 godzinie. Bede w rece czymac gazete. po tym pani mnie pozna.

 • Re: Miała zostać…architektem lub...

  Proszę Pani. Czy mozemy sie spotkac? Jestem 55 letnim kawalerem. Jestem poszczegany jako nieudacznik brzytki i biedny.. Ale potrafie kochac kobiete taka jak Pani. Spotkajmy sie na kawe a potem mozemy pujsc do pani.. Bede na Pania, pani Magdo czekac przy kasie nr 1 na dworcu centralnym w stolicy 11 kwietnia o 10 godzinie. Bede w rece czymac gazete a wdgugjej reklamuwkę z Tesco. po tym pani mnie

 • Re: A jednak zdrada!

  miałem przed nosem! Wiki. Ja bez ciebie. Jaki będzie finał? Czy Przemek zastanie Wiktorię. w objęciach Falkowicza? Emisja odcinka numer 519 już 10 kwietnia, zobacz koniecznie! jak zawsze jest treść

 • Re: A jednak zdrada!

  miałem przed nosem! Wiki. Ja bez ciebie. Jaki będzie finał? Czy Przemek zastanie Wiktorię. w objęciach Falkowicza? Emisja odcinka numer 519 już 10 kwietnia, zobacz koniecznie!