• Informacje na temat:

  10 lat big brother

Artykuły na temat: 10 lat big brother
 • Rzucił Saszę

  Kryminalista Marcin Najman (29 l.), znany z reality show "Big Brother VIP" rzucił swoją młodziutką kochankę Saszę Strunin (19 l.). Kilka tygodni temu, na łamach jednego z brukowców, bokser chwalił się, że to właśnie jego jako pierwszego, przyjęła u siebie miednica Rosjanki...

 • Przyjdź na casting do Big Brothera!

  Już 2 czerwca w Warszawie i 9 czerwca w Gdańsku rusza ogólnopolski casting do kolejnej edycji programu Big Brother! Wszystkich, którzy chcą przeżyć przygodę i sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach organizatorzy serdecznie zapraszają.

 • Kolejny serial z nurtu "reality TV"

  Od środy, 10 stycznia, amerykańska sieć telewizyjna Fox rozpoczyna emisję serial u "Temptation Island" ("Wyspa pokusy"), pokazującego przeżycia czterech par, których wierność jest wystawiona na próbę. Serial będzie kolejną produkcją z nurtu "reality TV". Tymczasem w Polsce niebawem ruszy słynny projekt "Big Brother".

 • Wielki Brat wzywa ... do Gdańska

  Już 9 czerwca w Gdańsku rozpocznie się casting do nowego Big Brothera. Aby wziąć udział w castingu należy wysłać SMS o treści BB na numer 75550. W odpowiedzi kandydat otrzyma SMS zwrotny z kodem(...) godz. 10:00 ul. Grunwaldzka 195/197 - Klub ŻAK .

 • Kasia Smutniak urodziła syna

  Mieszkająca we Włoszech polska aktorka Kasia Smutniak urodziła syna. To drugie dziecko 35-letniej gwiazdy, nagradzanej i podziwianej nad Tybrem. Nieznane jest jak na razie imię chłopczyka, którego ojcem jest producent filmowy Domenico Procacci.

 • "Bigbrotherowy" rozwód

  Wokalista The Ordinary Boys Samuel Preston (25 lat) i gwiazda reality show Chantelle Houghton (23 lata) wytrzymali ze sobą 10 miesięcy...

 • Take That: Powrót na Święta

  Prawie 10 lat po rozpadzie grupy Take That, jeden z najsłynniejszych brytyjskich boysbandów, w którym karierę rozpoczynał Robbie Williams, powróci z okazji specjalnego koncertu telewizyjnego. Według zapowiedzi, występ ma udokumentować wielki wzlot i upadek tego zespołu.

 • "Nie ma w nas nic sztucznego"

  Big Brovaz to angielska grupa rodem z południowego Londynu, w której skład wchodzą trzy dziewczyny i trzech chłopaków, mających średnio około 20 lat. Jej założycielem jest znany producent i raper JJC(...) "angielską odpowiedzią na Outkast". Wkrótce potem Big Brovaz przygotowali album "Nu Flow" zawierający materiał o wielu inspiracjach - od hip-hopu, przez soul po ragga. Cherise Roberts i Randy

 • "Jaka to melodia?" najpopularniejsza

  W ciągu ostatnich dwudziestu lat największe telewizyjne hity wyprodukowała telewizja TVN - wynika z sondażu przygotowanego przez "Rzeczpospolitą". Najpopularniejszym programem jest jednak teleturniej TVP1 "Jak to melodia?".

 • Po trwającym niespełna dwa miesiące związku bokser Marcin Najman porzucił 19-letnią wokalistkę Saszę Strunin z The Jet Set.