• Informacje na temat:

  10 lat hit

Artykuły na temat: 10 lat hit
 • "Ranczo": To już 10 lat!

  Każdy Polak zna dzisiaj Wilkowyje. Nic w tym dziwnego – serial o Jeruzalu towarzyszy nam od blisko dziesięciu lat, a grono jego fanów cały czas się powiększa.

 • 10 naukowych faktów na temat muzyki

  Muzyka w wielu przypadkach może być świetnym obiektem badań dla naukowców, którzy analizują ludzkie zachowanie. W końcu słuchanie piosenek i innych dźwięków towarzyszy nam niemal codziennie. Oto 10 faktów na temat muzyki, firmowanych przez uczone głowy.

 • "Chyłka - Zaginięcie": Hit dla nastolatków na koniec roku

  Warto, jeśli... ...masz mniej niż 30 lat Tak naprawdę serial jest dla wszystkich. Wydaje mi się jednak, że założeniem producentów i scenarzystów było trafić do młodego widza. Chyłka Cieleckiej jest spełnieniem snu nastolatka. Dobiegająca czterdziestki, z ciałem jak u nastolatki, zawsze dobrze przygotowana i konkretna, ale nie stroniąca od balansowania na granicy prawa, by osiągnąć cel...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • "Brzydula": Minęło 17 lat

  Aż trudno uwierzyć, że minęło już 17 lat, od kiedy świat poznał brzydką Betty. Z tej okazji aktorzy zorganizowali spotkanie.

 • 10 mniej znanych polskich raperów, na których warto zwrócić uwagę w 2015 roku

  Pochodzą z różnych części naszego kraju, mają dłuższy lub krótszy staż w muzyce, a ich inspiracje zazwyczaj się ze sobą nie pokrywają. Łączy ich jedno: jak dotąd nie zostali należycie docenieni. Przedstawiamy wam dziesięciu raperów z Polski, których warto obserwować w rozpoczętym niedawno roku.

 • "Detektyw": Upadek hitu?

  ...raz na małym ekranie pojawił się 10 lat temu, gdy zagrał gościnnie w jednym z odcinków serialu "Hoży doktorzy". Z mniejszym entuzjazmem przyjęto powierzenie głównych ról Vince’owi Vaughnowi oraz Rachel(...)Gdy w styczniu 2014 r. wyemitowano pierwszy odcinek "Detektywa", nic nie wskazywało na to, że serial stanie się hitem. Jednak z odcinka na odcinek coraz więcej widzów śledziło dochodzenie prowadzone...

 • Lisa Stansfield: 25 lat przeboju "All Around The World"

  25 lat temu, w październiku 1989 roku, światło dzienne ujrzała piosenka "All Around The World" - największy przebój brytyjskiej wokalistki Lisy Stansfield, która w listopadzie wystąpi w Polsce.

 • "Londyńczycy": Mija 10 lat od premiery serialu

  ...23 października 2008 roku - dokładnie 10 lat temu - TVP1 wyemitowała 1. odcinek serialu "Londyńczycy" opowiadającego o losach Polaków, którzy wyemigrowali do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pracy i szczęścia.

 • "Miasto 44" najpopularniejszym filmem roku w Polsce!

  Osiągnięta w trzecim tygodniu wyświetlania frekwencja - 1,24 mln widzów - czyni z "Miasta 44" największy kinowy hit 2014 roku w Polsce. Status najpopularniejszego filmu ostatnich dwunastu miesięcy superprodukcja Jana Komasy uzyskała, bijąc wynik dotychczasowego numeru jeden - "Jacka Stronga" w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

Zdjęcia na temat: 10 lat hit
Wideo na temat: 10 lat hit
 • Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

  Tylko jeden na tysiąc żółwi morskich osiąga dojrzałość. Dla Sammy'ego te szanse są jeszcze mniejsze. Urodził się tak malutki, że z trudem wyszedł z gniazda. Żółwie dorastają przez 30 do 50 lat, a następnie powracają na plażę, na której przyszły na świat, aby mieć własne potomstwo. Ta pełna ciepła i humoru opowieść rozpoczyna się w 1959 roku, w dniu narodzin Sammy'ego. Przez pierwsze 10 lat swojego życia dryfuje on w wodach oceanu wraz ze swoim przyjacielem Rayem. Potem przez przypadek trafia...

 • 1000 lat po Ziemi

  Tysiąc lat po kataklizmie, który zmusił ludzkość do opuszczenia Ziemi, planeta Nova Prime stała się nowym domem człowieka. Legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) po latach pełnienia obowiązków powraca do rodziny, którą zmuszony był opuścić. Jego syn, 13 letni Kitai (Jaden Smith), wreszcie będzie miał ojca. Niespodziewanie burza meteorytów niszczy statek bohaterów i rozbijają się oni na obcej, niebezpiecznej teraz Ziemi. Kitai zmuszony jest samotnie przemierzyć wrogie terytorium, by...

 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

Dyskusje na temat: 10 lat hit
 • Re: "Chyłka - Zaginięcie": Hit dla nastolatków na koniec roku

  Dla młodych lal niech widza , że jak będą chlały, balowały do rana i k..iały, to za 10 lat będziecie wyglądały jak wieszak, wywłoka kodziarska.

 • Re: "Chyłka - Zaginięcie": Hit dla nastolatków na koniec roku

  Dla młodych lal niech widza , że jak będą chlały, balowały do rana i k..iały, to za 10 lat będziecie wyglądały jak wieszak, wywłoka kodziarska.

 • Re: "Chyłka - Zaginięcie": Hit dla nastolatków na koniec roku

  Dla młodych lal niech widza , że jak będą chlały, balowały do rana i k..iały, to za 10 lat będziecie wyglądały jak wieszak i wywłoka kodziarska.

 • Re: "Barwy szczęścia": Odcinek 1512.

  TELEWIZJA seksualna! (v4.1k) Czytaj do konca. Od 5 lat hit polskiego internetu. Docelowy adres (jest zakodowany, aby nie mogły zablokowac tekstu auto filtry), w tym samym tekscie, bywa tu i tam na(...) rzeczywistym 24h na dobę. Z nie loga można odpalić 2-3 okna transmisji - po założeniu konta 8-10 równocześnie i można pisać na czat obok transmisji, albo full screen. Witryna wolna od wirusów! Kto chcę

 • Re: Porażki polskiej telewizji

  Ja nie oglądam seriali. Nie mam czasu na tasiemce, poza tym wolę dobry film, a tych po prostu nie ma w dostępnych programach. Wszystko to odgrzewane kotlety reklamowane jako mega hit. Mega hity to może były 10 czy 15 lat temu. Telewizja jest mi zupełnie nie potrzebna w takich odsłonach jak obecnie - czy się zmienia ramówka czy nie - to jedna wielka kicha, bez misji...