• Informacje na temat:

    10 lat hit

Artykuły na temat: 10 lat hit
  • "Ranczo": To już 10 lat!

    Każdy Polak zna dzisiaj Wilkowyje. Nic w tym dziwnego – serial o Jeruzalu towarzyszy nam od blisko dziesięciu lat, a grono jego fanów cały czas się powiększa.

  • 10 naukowych faktów na temat muzyki

    Muzyka w wielu przypadkach może być świetnym obiektem badań dla naukowców, którzy analizują ludzkie zachowanie. W końcu słuchanie piosenek i innych dźwięków towarzyszy nam niemal codziennie. Oto 10 faktów na temat muzyki, firmowanych przez uczone głowy.

  • "Brzydula": Minęło 17 lat

    Aż trudno uwierzyć, że minęło już 17 lat, od kiedy świat poznał brzydką Betty. Z tej okazji aktorzy zorganizowali spotkanie.

  • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

    Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

  • "Detektyw": Upadek hitu?

    ...raz na małym ekranie pojawił się 10 lat temu, gdy zagrał gościnnie w jednym z odcinków serialu "Hoży doktorzy". Z mniejszym entuzjazmem przyjęto powierzenie głównych ról Vince’owi Vaughnowi oraz Rachel(...)Gdy w styczniu 2014 r. wyemitowano pierwszy odcinek "Detektywa", nic nie wskazywało na to, że serial stanie się hitem. Jednak z odcinka na odcinek coraz więcej widzów śledziło dochodzenie prowadzone...

  • 10 mniej znanych polskich raperów, na których warto zwrócić uwagę w 2015 roku

    Pochodzą z różnych części naszego kraju, mają dłuższy lub krótszy staż w muzyce, a ich inspiracje zazwyczaj się ze sobą nie pokrywają. Łączy ich jedno: jak dotąd nie zostali należycie docenieni. Przedstawiamy wam dziesięciu raperów z Polski, których warto obserwować w rozpoczętym niedawno roku.

  • "W rytmie serca": Nowy medyczny hit?

    Romans i medyczne zagadki z kryminałem w tle - to wszystko zobaczymy w nowym serialu obyczajowym "W rytmie serca" w gwiazdorskiej obsadzie, który zadebiutuje na antenie Polsatu 10 września o godz. 20:00.

  • Lisa Stansfield: 25 lat przeboju "All Around The World"

    25 lat temu, w październiku 1989 roku, światło dzienne ujrzała piosenka "All Around The World" - największy przebój brytyjskiej wokalistki Lisy Stansfield, która w listopadzie wystąpi w Polsce.

  • "Przyjaciele" kończą 20 lat!

    ...zatytułowanych "Tak schudła po rozstaniu". Lisa Kudrow, czyli Phoebe Buffay W tym roku skończyła 51 lat. Fani seriali z pewnością kojarzą ją z "Wielkiego powrotu", za który dostała nominację do Emmy(...) Chandler Bing Dopiero po dziesięcioletniej przygodzie z serialem "Przyjaciele" zaczął otrzymywać poważne propozycje. Na dużym ekranie wystąpił w dwóch częściach "Jak ugryźć 10 milionów", filmie...

  • "Miasto 44" najpopularniejszym filmem roku w Polsce!

    Osiągnięta w trzecim tygodniu wyświetlania frekwencja - 1,24 mln widzów - czyni z "Miasta 44" największy kinowy hit 2014 roku w Polsce. Status najpopularniejszego filmu ostatnich dwunastu miesięcy superprodukcja Jana Komasy uzyskała, bijąc wynik dotychczasowego numeru jeden - "Jacka Stronga" w reżyserii Władysława Pasikowskiego.

Zdjęcia na temat: 10 lat hit
Dyskusje na temat: 10 lat hit
  • Re: "Barwy szczęścia": Odcinek 1512.

    TELEWIZJA seksualna! (v4.1k) Czytaj do konca. Od 5 lat hit polskiego internetu. Docelowy adres (jest zakodowany, aby nie mogły zablokowac tekstu auto filtry), w tym samym tekscie, bywa tu i tam na(...) rzeczywistym 24h na dobę. Z nie loga można odpalić 2-3 okna transmisji - po założeniu konta 8-10 równocześnie i można pisać na czat obok transmisji, albo full screen. Witryna wolna od wirusów! Kto chcę

  • Re: Porażki polskiej telewizji

    Ja nie oglądam seriali. Nie mam czasu na tasiemce, poza tym wolę dobry film, a tych po prostu nie ma w dostępnych programach. Wszystko to odgrzewane kotlety reklamowane jako mega hit. Mega hity to może były 10 czy 15 lat temu. Telewizja jest mi zupełnie nie potrzebna w takich odsłonach jak obecnie - czy się zmienia ramówka czy nie - to jedna wielka kicha, bez misji...