• Informacje na temat:

  10 lat później

Artykuły na temat: 10 lat później
 • Małgorzata Niemirska tęskni za zmarłym 10 lat temu mężem

  Małgorzata Niemirska, czyli niezapomniana Lidka Wiśniewska z kultowego serialu „Czterej pancerni i pies”, nie kryje, że bardzo tęskni za zmarłym w 2009 roku Markiem Walczewskim, którego żoną była przez 35 lat. - Był mężczyzną mojego życia – mówi.

 • Marcelina Zawadzka: Odpocznę później

  W obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami" konkurencja jest ogromna. Znana piosenkarka zadziwia kunsztem, lubiana aktorka fruwa jak motyl. Ale jest dziewczyna, która w tańcu robi niesamowite postępy. Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, też ma wielkie szanse na Kryształową Kulę.

 • "Ostry dyżur": Mija 10 lat od finału

  Dokładnie 10 lat temu skończył się najpopularniejszy serial medyczny wszech czasów - "Ostry dyżur". Z tej okazji przypominamy wam 10 najbardziej emocjonujących momentów w historii produkcji.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • "Barwy szczęścia": Mija 10 lat od premiery serialu!

  Dokładnie 10 lat temu - 27 września 2007 roku - Dwójka rozpoczęła emisję "Barw szczęścia". Serial szybko zyskał sympatię telewidzów, którą niezmiennie cieszy się do dziś, a grające w nim główne role Katarzyna Zielińska i Katarzyna Glinka, czyli Marta Chowańska i Kasia Górka, niemal z dnia na dzień stały się wielkimi gwiazdami.

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Keanu Reeves przeżył dramatyczne chwile. Najpierw stracił dziecko, a później ukochaną

  ....  Znaczną część zarobionych pieniędzy aktor przeznaczył później na prywatne szpitale, lekarzy i lekarstwa dla siostry. Walka o jej zdrowie trwała ponad 10 lat, ale dzięki bratu Kim, choć wciąż boryka się(...) lata. Za sprzedaż heroiny trafił w końcu do więzienia (zmarł w 1978 roku).  Matka Reevesa, Patricia Bond, później jeszcze trzykrotnie wychodziła za mąż, za każdym razem przenosząc się z synem...

 • "Disco polo" : Bohaterowie tamtych lat?

  W kolorowych latach 90, kiedy ludzie bogacili się z dnia na dzień i panowała całkowita "wolność", to, co wcześniej wydawało się niemożliwe, nagle stało się osiągalne. Ameryka przestała być odległą wyspą i stała się wzorem do naśladowania - rajem, który wreszcie można było urządzić sobie nad Wisłą.

 • "Rodzina zastępcza" 15 lat później

  ..., cudownym zrządzeniem losu skomplikowali sobie poważnie życie decydując się na ...założenie rodziny zastępczej! Tak właśnie zaczęła się przygoda z serialem, która trwała aż 10 lat! Dorośli Anka(...) rolę zagrała w "Rodzinie zastępczej" - przez niemal 10 lat wcielała się w siostrę Anki, ciocię Ulę. Artystka pomimo 68 lat wciąż nie zwalnia tempa. Skupia się na swojej karierze muzycznej - nagrywa...

 • "'Sto lat' śpiewała cała sala" (wywiad z Agnes Obel)

  "Uważam, że ma piękny głos, a jego barwa jest niezwykle unikatowa"- chwalił Agnes Obel David Lynch. Słynny reżyser przygotował remiks jednego z utworów Dunki, który znajdzie się na rozszerzonej wersji jej albumu "Aventine". Płyta ukaże się 10 października. Trzy dni później artystka wystąpi w Warszawie.

Zdjęcia na temat: 10 lat później
Wideo na temat: 10 lat później
 • Bill Cosby przyznał się do winy! Odurzał kobiety, aby je gwałcić!

  Dokumenty sądowe wskazują, że w 2005 r. Bill Cosby przyznał się do nabywania tabletek Quaalude "z zamiarem podawania ich kobietom, z którymi chciał uprawiać seks". Z zeznań złożonych 10 lat temu wynika, że gwiazdor pozyskał wówczas siedem recept na wskazane leki odurzające. Zapis protokołów ujawnia też, że Cosby chciał później wszystkiemu zaprzeczyć, tłumacząc, że chodziło wyłącznie o jedną

 • Natasza Urbańska będzie grała w niemieckich teatrach

  , bo pierwsze było „Metro” już ponad 10 lat temu, później „Czarownice z Eastwick” i teraz „Polita”. Zapowiada się to rzeczywiście bardzo ciekawie – mówi Natasza Urbańska.(...) dlatego, że Pola Negri była tam bardzo popularna. Trasa u zachodnich sąsiadów planowana jest na początek przyszłego roku. Spektaklem zrealizowanym w technologii 3D zainteresowani są również Amerykanie

Dyskusje na temat: 10 lat później
 • Re: "Rodzina zastępcza" 15 lat później

  przepych. U Kwiatkowskich przez 10 lat te same meble w kuchni, okna stare, drewniane, w ostatnich odcinkach jeszcze zawilgotniałe, obdrapana ściana w przedpokoju i na praktycznie każdych drzwiach(...) końca tak bardzo bogaty, bo no od początku plusa było w nim bardzo mało mebli, później jakoś gustowniej urządzony, ale też ok 310 odcinka widać stan dużo gorszy, niż domu Kwiatkowskich, tynk

 • Re: Kultowe seriale: "Dziewczyna i chłopak" 36 lat później

  "Dziewczyna" wygląda jakby była z 10 lat młodsza od łysiejącego "Chłopaka".

 • Re: "Na Wspólnej": Pod jednym dachem

  Ja miałem taką sytuację w liceum. Uczeń (17-letni) uwiódł 10 lat starszą nauczycielkę WFu. Później ona wzięła rozwód i wyszła za niego. Są już że sobą szczęśliwi ponad 20 lat.

 • Re: Kultowe seriale : Ewa Wiśniewska nie potrafiła wybaczyć zdrady...

  Nie wierzę w miłość. Jest fascynacja, zauroczenie, a potem przyzwyczajenie i nuda. Wzajemna niechęć narastająca z dnia na dzień coraz bardziej. 10 lat - tyle można wytrzymac z jedna osobą. Później tylko męczarnia.

 • Re: Młode gwiazdy "rodzinki.pl" szykują się do ślubu?

  Wiek nie ma znaczenia. Mój kolega był ze swoją dziewczyną jakieś 10 lat, jak pzrekroczyli 30stkę to stanęli na ślubnym kobiercu, a miesiac później ona go zdradziła i pół roku później był rozwód. Więc wiek nie ma znaczenia. Liczy się to co ma się w głowie. Jeśli oni mają w głowach poukładane to mogą się hajtać nawet w wieku 18 lat. Pozdrawiam!

 • Re: Felicia Day i "Dragon Age", czyli seriale aktorskie na podstawie gier komputerowych

  Mam już 19 lat, za cztery lata stuknie mi 24! w tego typu gry już od wielu lat nie gram, ale paniętam że byłem faneml ich gdy miałem gdzieś około 2-5 lat, później aż do wieku prawie 10 lat grałem w gry footballowe. Obecnie przerzuciłem się na ksiażki, zaraziłem się też pasja współczesności ukladania wypranych rzeczy, jak wielu w moim wieku.

 • Re: "Siódme niebo": Mroczne sekrety serialu

  Primo, to sprawa sprzed ładnych paru lat. A mol 'esto 'wa 'nie miało miejsce nie 50 a 40 lat wcześniej. On miał wtedy nie 22 a 27 lat, a więc był starym koniem. Co więcej, to się powtórzyło 10 i 20 lat później. I nie wobec niemal dorosłej, a kilkunastoletniego dziecka. Facet powinien g 'nić w kryminale dawno temu i mieć już do tej pory kic 'hę szerokości wiadra. Secundo, chciałbym zobaczyć, jak

 • Re: "M jak miłość": Znowu razem

  Kurczę, to jest niepojęte. Serial ma 19 lat, mniej więcej gdzieś po 7 no dobra może 10 zrobił się tak nudny, że niemożliwy do oglądania. A teraz? Ja naprawdę nie wiem kto to ogląda. Jakoś z rok temu próbowałam to oglądać, dopiero później domyśliłam się, ze to ten serial.

 • Re: Korona królów

  Urszulki (i to już wtedy od 10 czy nawet 15 lat); za schyłkowego Kazimierza (albo i nawet już nieco po jego śmierci), czyli tak kolejnych 12 lat później (albo i więcej), Urszulka w końcu złapała Grzymka "na dziecko" (które potem i tak szybko umarło) - nawet to dziecko to już było "na granicy cudu"; to za wczesnego Jagiełły (czyli tak 11 do 15 lat później), to ta Urszulka powinna być już chyba wyraźnie