• Informacje na temat:

  10 latek mam talent

Artykuły na temat: 10 latek mam talent
 • Jerzy Dobrowolski: Znała go cała Polska. Zniszczył go alkohol

  Nie bał się szydzić z ustroju, piętnował przejawy głupoty. Jego niepowtarzalny satyryczny talent zniszczył nałóg...

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Na Wspólnej": Ola będzie cierpiała!

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka zdradziła nam również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu.

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Szpak przeżył traumę w dzieciństwie

  ...oryginalny w swoich próbach zwrócenia na siebie uwagi. - Mam nadzieję, że chęć robienia wielkiego show zamieszania wokół siebie nie przyćmi wokalu Michała. W końcu jego talent powinien bronić się sam(...) z mamą. Wyznał, że matka opuściła go, gdy miał 10 lat. Wyjechała, aby pracować za granicą. Od tamtej pory Michała oraz trójkę jego rodzeństwa wychowywał sam ojciec. Ta sytuacja byłą dla Michała, jak sam...

 • Posłuchaj ich, zanim staną się popularni!

  Masz dość tych samych wykonawców w radiu i telewizji? Szukasz czegoś nowego z rodzimego podwórka? Ułatwimy ci zadanie. Oto 10 zespołów/artystów, których musisz przesłuchać jeszcze w tym roku.

 • Sławomir Zapała pisał pracę magisterską o... Annie Dymnej

  Jerzy Stuhr, dziekanem Krzysztof Globisz. Ale to właśnie do aktorki ma największy sentyment. Już jako 10-latek spotkał się z nią na planie Teatru Telewizji pt. "Calineczka". Pani Anna grała Mysz(...) i role drugoplanowe. Komediowy talent ujawnił w serialu "Blondynka". Dopiero jako Sławomir stał się popularny. - Cieszę się, że odnalazł swoją drogę i miejsce. Zawsze trzymam kciuki za moich studentów...

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • "Ranczo": Śpiew mi w duszy gra

  ...stwarza możliwości do zagrania nowych, innych ról, i dobrze. Oczywiście tych ról dla 50-latek jest znacznie mniej niż dla 20-latek i to jest normalne w czasach kultu młodości, ale ja cały czas mam w sobie(...) starzejącym się. W tym roku obchodziła pani 30. rocznicę ślubu. Jaka jest recepta na udane małżeństwo? - Nie mam przepisu, życia nie da się wyreżyserować. Koniec, kropka. Na gruncie zawodowym nie...

 • Justyna Pochanke: Godzinami rozgryzam detale

  Główna twarz "Faktów" TVN, laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" poprowadzi jedno z najdonioślejszych wydarzeń telewizyjnych roku - wieczór wyborczy. Dziennikarka, która przed laty relacjonowała tragedię WTC, opowiada o stylu pracy, który jej odpowiada, stresie, marzeniach, byciu matką i... ulubionym reżyserze.