• Informacje na temat:

  10-lecie faktu

Artykuły na temat: 10-lecie faktu
 • "Lekarze": Paweł Małaszyński rozwija karierę muzyczną!

  ...10 lutego ukaże się najnowsza płyta grupy Cochise, której liderem jest Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy". Krążek o nazwie "118" wydany zostanie nakładem wytwórni Metal Mind Production. Znajdzie się na nim 13 kompozycji napisanych w języku angielskim.

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • W ostatniej części naszego noworocznego cyklu, prezentującego zestawienia najlepiej sprzedających się płyt ub. roku w różnych częściach świata, dotarliśmy do Anglii. Rok 2000 przejdzie do historii tamtejszego przemysłu muzycznego głównie ze względu na fakt, iż wśród singli wygrała piosenka śpiewana przez rysunkową postać, natomiast wśród albumów najczęściej kupowano album zespołu, który nie istnieje od 30 lat.

 • Noworoczny "bis" Eminema

  Eminem spędzi Nowy Rok na szczycie notowania najpopularniejszych płyt w Stanach Zjednoczonych. Album "Encore" ("Bis") powrócił na pierwsze miejsce listy po miesiącu "błąkania się" w pierwszej piątce "Billboardu".

 • Zobacz Depeche Mode z INTERIA.PL!

  W czwartek, 29 września, o godzinie 20.00, w sieci kin "Multikino" wyświetlany będzie koncert grupy Depeche Mode "One Night in Paris". W konkursie portalu INTERIA.PL możecie wygrać bilety na prezentację koncertu w kilku miastach w Polsce, tym w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Zabrzu, Elblągu, Szczecinie i Bydgoszczy. Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania i opisać swój ulubiony album z dorobku Depeche Mode.

 • Najlepsza muzyka RMF FM na płycie

  W poniedziałek, 9 lutego, do sklepów trafia nowa składanka, "Najlepsza Muzyka! Do usłyszenia w RMF FM". Na płycie znajduje się 20 przebojów z przełomu 2003 i 2004 roku, w wykonaniu m.in. Garou, Jennifer Lopez, In-Grid oraz zespołów Evanescence, Nickelback i The Rasmus.

 • Dekada Theatre Of Tragedy

  Kilka dni temu norweskiej grupie Theatre Of Tragedy stuknęło dziesięć lat życia. Z tej okazji zespół, w składzie którego nie ma już wokalistki Liv Kristine, napisał list do swoich fanów.

Wideo na temat: 10-lecie faktu
 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Pozwól mi wejść

  Nastoletni Owen od czasu rozwodu rodziców przechodzi trudne chwile. Nielubiany w szkole staje się coraz częstszym obiektem kpin kolegów. Czas spędza samotnie oddając się marzeniom o zemście na swych prześladowcach. Pewnego dnia w sąsiedztwie pojawia się tajemnicza Abby. Owen zaprzyjaźnia się z dziewczyną, nie zwracając początkowo uwagi na jej nietypowe zachowania: Abby wychodzi na dwór tylko po zmroku i podobnie jak Owen nie ma żadnych przyjaciół. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna skrywa...

 • Nie opuszczaj mnie

  Film jest adaptacją powieści Kazuo Ishiguro. To niezwykła opowieść o miłości, stracie i prawdzie. Autor zadaje pytanie - co sprawia, że jesteśmy ludźmi? Reżyserem ekranizacji jest Mark Romanek, scenariusz napisał Alex Garland. Kathy (Carey Mulligan), Tommy (Andrew Garfield) i Ruth (Keira Knightley) dorastali się w Hailsham - pozornie spokojnej szkole z internatem znajdującej się w Anglii. Po jej ukończeniu poznali mroczną prawdę o swojej przyszłości i musieli się zmierzyć z trudami miłości,...