• Informacje na temat:

  10-lecie faktu

Artykuły na temat: 10-lecie faktu
 • "Lekarze": Paweł Małaszyński rozwija karierę muzyczną!

  ...10 lutego ukaże się najnowsza płyta grupy Cochise, której liderem jest Paweł Małaszyński, czyli Maks Keller z "Lekarzy". Krążek o nazwie "118" wydany zostanie nakładem wytwórni Metal Mind Production. Znajdzie się na nim 13 kompozycji napisanych w języku angielskim.

 • Najlepsze teledyski 2014 roku

  Dobry klip nie tylko świetnie współgra z muzyką, ale także potrafi zaskoczyć oglądającego. Tak też jest z teledyskiem duetu Chromeo do utworu "Come Alive", który umieściliśmy w pierwszej dziesiątce zestawienia. Pozornie bardzo prosta historia ma bowiem drugie dno z manekinami w roli głównej.

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • W ostatniej części naszego noworocznego cyklu, prezentującego zestawienia najlepiej sprzedających się płyt ub. roku w różnych częściach świata, dotarliśmy do Anglii. Rok 2000 przejdzie do historii tamtejszego przemysłu muzycznego głównie ze względu na fakt, iż wśród singli wygrała piosenka śpiewana przez rysunkową postać, natomiast wśród albumów najczęściej kupowano album zespołu, który nie istnieje od 30 lat.

 • Noworoczny "bis" Eminema

  Eminem spędzi Nowy Rok na szczycie notowania najpopularniejszych płyt w Stanach Zjednoczonych. Album "Encore" ("Bis") powrócił na pierwsze miejsce listy po miesiącu "błąkania się" w pierwszej piątce "Billboardu".

 • Zobacz Depeche Mode z INTERIA.PL!

  W czwartek, 29 września, o godzinie 20.00, w sieci kin "Multikino" wyświetlany będzie koncert grupy Depeche Mode "One Night in Paris". W konkursie portalu INTERIA.PL możecie wygrać bilety na prezentację koncertu w kilku miastach w Polsce, tym w Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu, Zabrzu, Elblągu, Szczecinie i Bydgoszczy. Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania i opisać swój ulubiony album z dorobku Depeche Mode.

 • Najlepsza muzyka RMF FM na płycie

  W poniedziałek, 9 lutego, do sklepów trafia nowa składanka, "Najlepsza Muzyka! Do usłyszenia w RMF FM". Na płycie znajduje się 20 przebojów z przełomu 2003 i 2004 roku, w wykonaniu m.in. Garou, Jennifer Lopez, In-Grid oraz zespołów Evanescence, Nickelback i The Rasmus.

 • Dekada Theatre Of Tragedy

  Kilka dni temu norweskiej grupie Theatre Of Tragedy stuknęło dziesięć lat życia. Z tej okazji zespół, w składzie którego nie ma już wokalistki Liv Kristine, napisał list do swoich fanów.