• Informacje na temat:

    10 najbogatszych gwiazd

Artykuły na temat: 10 najbogatszych gwiazd
  • 10 lat serialu "Ranczo"

    ...gwiazd serialu. Uwieńczeniem podwójnego jubileuszu był pyszny tort.

  • Najbogatsze gwiazdy przed 30. Lista

    Brytyjska gazeta "The Sunday Times" opublikowała zestawienia najbogatszych młodych gwiazd muzyki pop na Wyspach Brytyjskich. Zestawienie zdominowały panie.

  • Gwiazdy po latach: "Dr Quinn"

    ...znanych produkcjach małego ekranu: "Detektywie Monku", "Siódmym niebie", "Inwazji", "Carnivale" czy "Mam na imię Earl". Mogliśmy oglądać go także w hitowych filmach: "K-PAX", "Jak ugryźć 10 milionów...

  • Jim Carrey najbogatszy

    Jim Carrey ( "Bruce Wszechmogący" ) znalazł się na szczycie listy najlepiej zarabiających gwiazd kina w 2003 roku. Tuż za nim uplasowali się Nicole Kidman ( "Dogville" ) i Jack Nicholson ( "Dwóch gniewnych ludzi" ). Listę 10 najbogatszych gwiazd od wielu lat publikuje corocznie wydawnictwo Quigley Publishing.

  • Ashton Kutcher krezusem w amerykańskiej telewizji

    Drugi rok z rzędu Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" od czerwca 2012 r. przez dwanaście miesięcy zainkasował 24 mln dolarów - oszacował "Forbes".

  • Adele dołączyła do najbogatszych

    Po niesamowitym sukcesie bestsellerowego albumu "21" brytyjska wokalistka Adele trafiła do pierwszej dziesiątki najlepiej zarabiających gwiazd show-biznesu poniżej 30. roku życia.

  • Bogusław Kaczyński: Życie pełne miłości i pasji

    ...siostra wyglądali jak spod igły. Ojciec, pracownik fabryki samolotów i żołnierz AK, postanowił, że jego syn będzie pianistą. Niespełna 3-letni Boguś ćwiczył więc godzinami na pianinie. Miał 10 lat, gdy(...) na jedzenie, sypiał na dworcach z torbą pod głową. Ale na spotkania z gwiazdami zawsze był nienagannie przygotowany. Zapraszano go więc nawet tam, gdzie inni nie mieli prawa wstępu! Tak poznał...

  • Beatlesi najbogatsi

    Magazyn "Q" opublikował listę najbogatszych rockmenów w Wielkiej Brytanii. Wielkich zaskoczeń w tym zestawieniu nie ma - zwyciężyli Beatlesi przed The Rolling Stones.

  • Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są sobie coraz bliżsi! "Razem opłakiwali odejście jej ojca"

    ...pokładzie samolotu, gdzie odbył się ślub cywilny, potem w kościele w Wenecji.   Miłość umocniły narodziny dzieci: syna Jeremiego (12 l.) i córki Weroniki (7 l.), a po 10 latach odnowa małżeńskich ślubów(...) najważniejsze są dzieci" - wyznała w wywiadzie.  Połączyło ich dojrzałe uczucie Ponieważ jej pociech ydorastały, jedna z najbogatszych Polek mogła zacząć realizować niespełnione dotąd marzenia.   Zaczęła...

  • Najbogatsi przed "30"

    Magazyn "Forbes" opublikował listę najmajętniejszych gwiazd show-biznesu, które nie ukończyły 30. roku życia.