• Informacje na temat:

  10 najbogatszych gwiazd

Artykuły na temat: 10 najbogatszych gwiazd
 • 10 lat serialu "Ranczo"

  ...gwiazd serialu. Uwieńczeniem podwójnego jubileuszu był pyszny tort.

 • Najbogatsze gwiazdy przed 30. Lista

  Brytyjska gazeta "The Sunday Times" opublikowała zestawienia najbogatszych młodych gwiazd muzyki pop na Wyspach Brytyjskich. Zestawienie zdominowały panie.

 • Gwiazdy po latach: "Dr Quinn"

  ...znanych produkcjach małego ekranu: "Detektywie Monku", "Siódmym niebie", "Inwazji", "Carnivale" czy "Mam na imię Earl". Mogliśmy oglądać go także w hitowych filmach: "K-PAX", "Jak ugryźć 10 milionów...

 • Jim Carrey najbogatszy

  Jim Carrey ( "Bruce Wszechmogący" ) znalazł się na szczycie listy najlepiej zarabiających gwiazd kina w 2003 roku. Tuż za nim uplasowali się Nicole Kidman ( "Dogville" ) i Jack Nicholson ( "Dwóch gniewnych ludzi" ). Listę 10 najbogatszych gwiazd od wielu lat publikuje corocznie wydawnictwo Quigley Publishing.

 • Ashton Kutcher krezusem w amerykańskiej telewizji

  Drugi rok z rzędu Ashton Kutcher jest najlepiej zarabiającym aktorem w amerykańskiej telewizji. Gwiazdor serialu "Dwóch i pół" od czerwca 2012 r. przez dwanaście miesięcy zainkasował 24 mln dolarów - oszacował "Forbes".

 • Adele dołączyła do najbogatszych

  Po niesamowitym sukcesie bestsellerowego albumu "21" brytyjska wokalistka Adele trafiła do pierwszej dziesiątki najlepiej zarabiających gwiazd show-biznesu poniżej 30. roku życia.

 • Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są sobie coraz bliżsi! "Razem opłakiwali odejście jej ojca"

  ...pokładzie samolotu, gdzie odbył się ślub cywilny, potem w kościele w Wenecji.   Miłość umocniły narodziny dzieci: syna Jeremiego (12 l.) i córki Weroniki (7 l.), a po 10 latach odnowa małżeńskich ślubów(...) najważniejsze są dzieci" - wyznała w wywiadzie.  Połączyło ich dojrzałe uczucie Ponieważ jej pociech ydorastały, jedna z najbogatszych Polek mogła zacząć realizować niespełnione dotąd marzenia.   Zaczęła...

 • Beatlesi najbogatsi

  Magazyn "Q" opublikował listę najbogatszych rockmenów w Wielkiej Brytanii. Wielkich zaskoczeń w tym zestawieniu nie ma - zwyciężyli Beatlesi przed The Rolling Stones.

 • "Beverly Hills, 90210": Nie była żółtodziobem

  ...początkujących adeptów zawodu aktorskiego. Z kolei Shannen, dołączając do obsady "Beverly Hills, 90210", miała już na swoim koncie kilka produkcji. Z show-biznesem po raz pierwszy związała się w wieku 10 lat(...) Doherty był bardzo ważny. Z jednej strony jej kariera aktorska zaczęła nabierać tempa, dzięki czemu Shannen, jako była gwiazda dziecięca, bez problemu odnalazła się w filmowym świecie dorosłych. Aktorka...

 • Najbogatsi przed "30"

  Magazyn "Forbes" opublikował listę najmajętniejszych gwiazd show-biznesu, które nie ukończyły 30. roku życia.