• Informacje na temat:

  10 najgorszych

Artykuły na temat: 10 najgorszych
 • "Chirurdzy": 10. scen, w których "Chirurdzy" złamali nam serca

  Czasami wydaje się, że scenarzyści uwielbiają rujnować życie swoich bohaterów oraz widzów. Oto 10. momentów, w których scenarzyści "Chirurgów" złamali nam serca.

 • Najgorsze filmy 2014 roku!

  Znów chodzimy do kina na polskie filmy, kolejne rodzime produkcje plasują się w czołówce zestawień box office, jednak krytycy pozostają niewzruszeni. Na liście najgorszych filmów 2014 roku - według recenzentów INTERIA.PL - znalazło się aż... sześć polskich tytułów!

 • Andrzej Grabowski: Miesięcznie przeznaczam na żonę prawie 10 tys. złotych!

  ...swój samochód. - Miesięcznie przeznaczam na to wszystko prawie 10 tys. złotych. Nie chcę wojny, bo skupiam się na pracy - mówi. Rozwiewa też wątpliwości związane z jego wymarzoną posiadłością w Wężyku...

 • Najgorsze filmy roku! Znamy kandydatów do Złotych Malin

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. Najwięcej szans na mało chwalebną statuetkę ma komediowy western Setha MacFarlane'a "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie", który może wygrać w aż 8 kategoriach.

 • Jackson najgorszym tatą

  Jackson Junior (11 l.), córkę Paris Michael Katherine Jackson (10 l.) oraz najmłodszego syna o imieniu Prince Michael Jackson II, urodzonego w roku 2002. Co prawda mówi się o internautach jak...

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Marta Kaczyńska wraz z córkami na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej

  ...10 kwietnia 2010 roku był dla Marty Kaczyńskiej (36 l.) jednym z najgorszych dni w życiu. To wtedy straciła rodziców. Lech oraz Maria Kaczyńscy zginęli w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Równo siedem lat po tych wydarzeniach córka prezydenckiej pary wzięła udział w obchodach rocznicy tragedii. Wraz z nią na wzgórzu wawelskim pojawiły się także jej córki.

 • Patryk Kumór "2/2": Najlepsze i najgorsze chwile w życiu

  10 marca pojawi się druga płyta Patryka Kumóra, wokalisty znanego z m.in. Festiwalu Sopot TOPtrendy czy "Must Be The Music" (półfinalista piątej edycji).

 • Żebrowski schudł 10 kilogramów

  Moda na zdrowy styl życia zatacza coraz szersze kręgi. Trendom uległ też Michał Żebrowski (39 l.). Popularny aktor postanowił zadbać o sylwetkę i to z jakim efektem! Już po dwóch miesiącach schudł 10 kilogramów.

 • Śmiech to nie zawsze zdrowie. 10 najbardziej wyśmiewanych raperów w Polsce

  Od wielu miesięcy w sieci niesamowitą karierę robi tzw. kręcenie beki z polskich raperów. Niektórym nawijaczom czerwienieją wręcz uszy od mniej lub bardziej zabawnych komentarzy na swój temat. W jednym miejscu zebraliśmy dziesięciu tych, którzy obrywają najmocniej.

Zdjęcia na temat: 10 najgorszych
Dyskusje na temat: 10 najgorszych
 • Re: "Aż po sufit": Edyta Olszówka wraca do gry!

  10 Reguł Mistrza Sun-Tsu (ok. 2500 tys. lat temu napisane jako instrukcja/ nauki, jak osłabić państwo i zniszczyć je): 1. Niszczcie wszystko, co w kraju wroga najlepsze i zabierajcie surowce(...) najgorszych kreatur. Wynoście ich na piedestały i okrzyknijcie zbawcami narodu. 9. Nie szczędźcie też: - zwodniczych obietnic, - ofert pieniędzy( rzadko spełnionych i w minimalnym zakresie- tyle, by zyskać