• Informacje na temat:

  10 najlepszych piosenek lata

Artykuły na temat: 10 najlepszych piosenek lata
 • Najlepszy współczesny serial?

  ..."Społeczeństwo, spójrz na siebie! Oto ty. Tak właśnie wyglądasz. Jesteś śmieszne i żałosne. I mi się to wcale nie podoba!" - mówi Seth MacFarlane, twórca "Głowy rodziny", jednego z najlepszych współczesnych seriali animowanych.

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • "Komisarz Aleks": ​Beata Fido: Słucham tego, co mówi o moich rolach syn

  Polaków, dla których ten temat jest istotny. To jest autorska opowieść Antoniego Krauzego, o tym jak on przeżywał ten dramat i nadal go przeżywa. To jest film o konsekwencjach katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku, które odczuwamy do dziś, i które będziemy odczuwać przez lata, jeśli nie pokolenia. Ryzyko i krytyka są wliczone w koszty mojego zawodu. Znam swoją wartość i przechodzę przez tę falę...

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Halina Kunicka o relacjach z synem: Ta miłość wiele mnie kosztuje

  ...​Choć od czasu, kiedy zmarł jej mąż, minęło już 10 lat, piosenkarka wciąż nie może się z tym pogodzić. Jest sama, choć nie samotna. Poukładała swój świat, ale nie odcina kuponów od sławy. Niedawno dostała lukratywną propozycję z Ameryki...

 • 10 utworów, które znasz, ale być może nie wiesz, o czym są

  Czy utwór o stalkingu może stać się obowiązkową pozycją każdego wesela? Oczywiście! Wystarczy źle zinterpretować tytuł i tekst przeboju. Oto dziesięć niezwykle popularnych utworów, które mają nieco inne znaczenie niż sądzicie.

 • Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozstawali się powoli! tygodnik wyjawia szczegóły!

  ...w sądzie. Ich sprawy nie znaleźliśmy też na wokandzie. Dlaczego? Czyżby małżonkowie zmienili zdanie i postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę? Jeszcze rok temu, kiedy obchodzili 10. rocznicę ślubu(...) Nowego Jorku. W pierwszy dzień 2010 roku przyszedł na świat Teofil. Dwa lata później, w lutym 2012 - Gaja. O Reni Jusis cała Polska usłyszała w 1997 roku, kiedy wspólnie z producentem i zarazem ówczesnym...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Danuta Rinn: Gdyby nie zdrada, nie byłoby jej największego przeboju!

  ...ręki w chwili, gdy przestało jej na czymkolwiek zależeć. Jej świat runął w chwili rozwodu po 10 latach małżeństwa z piosenkarzem Bogdanem Czyżewskim (84 l.).  Była wtedy tuż przed czterdziestką(...) nigdy nie popełni żadnego życiowego błędu. Pierwszy jej mąż, lekarz, był mistrzem zdrady.  Wytrzymała z nim i z jego nielojalnością 4 lata. 4 za długo, jak mówiła. Zostawiła sobie po nim tylko pseudonim...

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.