• Informacje na temat:

  10 najlepszych piosenek lata

Artykuły na temat: 10 najlepszych piosenek lata
 • Najlepszy współczesny serial?

  ..."Społeczeństwo, spójrz na siebie! Oto ty. Tak właśnie wyglądasz. Jesteś śmieszne i żałosne. I mi się to wcale nie podoba!" - mówi Seth MacFarlane, twórca "Głowy rodziny", jednego z najlepszych współczesnych seriali animowanych.

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • "Komisarz Aleks": ​Beata Fido: Słucham tego, co mówi o moich rolach syn

  Polaków, dla których ten temat jest istotny. To jest autorska opowieść Antoniego Krauzego, o tym jak on przeżywał ten dramat i nadal go przeżywa. To jest film o konsekwencjach katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku, które odczuwamy do dziś, i które będziemy odczuwać przez lata, jeśli nie pokolenia. Ryzyko i krytyka są wliczone w koszty mojego zawodu. Znam swoją wartość i przechodzę przez tę falę...

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Halina Kunicka o relacjach z synem: Ta miłość wiele mnie kosztuje

  ...​Choć od czasu, kiedy zmarł jej mąż, minęło już 10 lat, piosenkarka wciąż nie może się z tym pogodzić. Jest sama, choć nie samotna. Poukładała swój świat, ale nie odcina kuponów od sławy. Niedawno dostała lukratywną propozycję z Ameryki...

 • 10 utworów, które znasz, ale być może nie wiesz, o czym są

  Czy utwór o stalkingu może stać się obowiązkową pozycją każdego wesela? Oczywiście! Wystarczy źle zinterpretować tytuł i tekst przeboju. Oto dziesięć niezwykle popularnych utworów, które mają nieco inne znaczenie niż sądzicie.

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...karierę robi za granicą niż w kraju, ostatnio koncertując m.in. w Izraelu. Kasia Kowalska jest artystką ze słynnej stajni Izabelina dowodzonej w latach 90. przez Katarzynę Kanclerz. Zaczynała(...) i Jarosława Kukulskiego, zaczynała jako mała dziewczynkę, śpiewając Puszka okruszka. Jej "dorosła" kariera rozpoczęła się w 1996 roku wraz z wydaniem płyty "Światło". W ostatnich latach wokalistka zmieniła...

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras dzielą majątek. Wiemy, kim jest nowy facet piosenkarki

  ...odebrali medal za promowanie rodzinnego miasta. - Sytuacja była trochę niezręczna, bo wszyscy w Lublinie wiedzą, że Beata i Andrzej nie są w najlepszych relacjach, ale zarówno ona, jak i on są dla(...), najwyraźniej się ugiął. A teraz, jak wieść niesie, zgodził się na podział majątku wartego ponad 10 mln zł jeszcze przed formalnym rozwodem. Pod młotek mają iść samochody, turbośmigłowiec, którym...

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.