• Informacje na temat:

  10 najlepszych scen

Artykuły na temat: 10 najlepszych scen
 • "Cisza nad rozlewiskiem": 10 scen z życia Joanny Brodzik

  ...może być miło - podsumowała spotkanie. Na dobre i na złe Jak się okazało "Magda M." przyniosła aktorce nie tylko megasukces, ale też coś o znacznie cenniejszego - jedną z najlepszych(...) Małgosi, to z radością stwierdziłam, że na nią właśnie czekałam - zdradziła Brodzik, która na potrzeby roli ścięła włosy. Nie robiła scen Po zakończonej serii "Nad Rozlewiskiem" Joanna ponownie...

 • 10 najlepszych utworów Grabaża

  1 grudnia ukaże się specjalna płyta Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego "Grabaż 30". To świetna okazja, by przypomnieć sobie, czym lider Pidżamy Porno i Strachów na Lachy wkupił się w łaski fanów.

 • Najlepsze serialowe pary sezonu 2015/2016

  ...10. Monika i Marcin ("Druga szansa") Monika Borecka i Marcin Kryński podbili serca w najnowszej produkcji TVN-u, czyli "Drugiej szansie". Obecnie trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu(...) scenarzyści rozwiążą te wątki i w którą stronę poprowadzą te postacie? Trzymamy więc kciuki za Monikę i Marcina oraz czekamy na premierę 2. serii. 9. Gośka i Patryk ("Singielka") Większość fanów...

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • "Singielka": Mateusz Janicki świętuje 10-lecie pracy artystycznej

  Mateusz Janicki, czyli Tomek Górski z „Singielki”, zadebiutował na profesjonalnej scenie dokładnie 10 lat temu. 20 listopada 2005 roku po raz pierwszy stanął przed publicznością jako Litwin w „Księdzu Marku” wystawianym przez Stary Teatr w Krakowie.

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • 19 lat na scenie i przed kamerą!

  ...serial "M jak miłość"... Hance Mostowiak, w którą wcielała się przez ponad 10 lat, Małgosia zawdzięcza dwie Telekamery "Tele Tygodnia" i popularność, o jakiej wiele jej koleżanek może tylko marzyć. Po...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • Zdaniem czytelników: Najlepsze piosenki z "Glee"

  ..."Początek roku obfituje w szereg różnego rodzaju podsumowań i zestawień. Wielbiciele "Glee" nie mogą być z tego powodu poszkodowani dlatego przegotowałem TOP 10 wykonanych utworów w serialu w roku ubiegłym" - pisze czytelnik ŚwiatSeriali.pl. Poznaj subiektywną listę i napisz, czy zgadasz się z fanem "Glee". 10: Zespołowe wykonanie - Lady Gaga "Bad Romance": 9: Męska część zespołu w piosence...

 • MTV EMA 2014: Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą

  Znamy już wyniki głosowania MTV EMA 2014 w kategorii najlepszy polski artysta. Zwycięzcą został idol nastolatek Dawid Kwiatkowski!

Wideo na temat: 10 najlepszych scen