• Informacje na temat:

  10 najprzystojniejszych

Artykuły na temat: 10 najprzystojniejszych
 • "Singielka": Mateusz Janicki świętuje 10-lecie pracy artystycznej

  Mateusz Janicki, czyli Tomek Górski z „Singielki”, zadebiutował na profesjonalnej scenie dokładnie 10 lat temu. 20 listopada 2005 roku po raz pierwszy stanął przed publicznością jako Litwin w „Księdzu Marku” wystawianym przez Stary Teatr w Krakowie.

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Oto najprzystojniejszy prezenter!

  Dowbor 7.Krzysztof Ibisz 8.Radosław Brzózka 9.Hubert Urbański 10.Tomasz Kammel 11.Jakub Porada 12.Sergiusz Ryczel 13.Piotr Bartosiewicz 14.Marcin Mańska 15.Bartłomiej Jędrzejak Zobacz również...

 • Najprzystojniejszy Brytyjczyk

  Colin Firth, bohater filmów "Dziennik Bridget Jones" i "Samotny mężczyzna", został wybrany najprzystojniejszym Brytyjczykiem. Aktor wyprzedził między innymi Clive'a Owena i Ruperta Everetta.

 • Stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku

  Koniec roku, to czas podsumowań i rankingów. Magazyn "People" opublikował więc listę 10 najważniejszych gwiazdorskich ślubów 2012 roku. Sakramentalne tak powiedziały m.in. Jessica Biel i Blake Lively - te wydarzenia złamały serce niejednego fana.

 • Najbardziej pożądani kawalerowie

  Irlandzki aktor Colin Farrell (29.), bohater filmów "Aleksander" i "Telefon" , znalazł się na szczycie listy najprzystojniejszych obecnie kawalerów na świecie. Listę opracował amerykański magazyn "US".

 • Tom Cruise jest gejem!?

  Tom Cruise jest uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Hollywood. Od zawsze miał spore grono fanek, które dosłownie piszczały na jego widok. Kiedy aktor rozwodził się z Katie Holmes(...) porno, Chadowi Slaterowi, który wyznał publicznie, że Cruise był jego kochankiem. Sąd uznał rację Toma Cruise’a i nakazał Slaterowi zapłatę 10 milionów dolarów odszkodowania. Myślicie, że jednak coś...

 • Najbrzydsi muzycy wszech czasów

  Obok licznych zestawień "najseksowniejszych" czy "najprzystojniejszych" pojawiają się również listy "pięknych inaczej". Najbrzydszym muzykiem wszech czasów wybrano Shane'a MacGowana, lidera irlandzkiej grupy The Pogues.

 • "Pierwsza miłość": Karol Strasburger świętuje 45-lecie pracy artystycznej

  ...szkołę teatralną i zostałem aktorem - mówi. Był jednym z najprzystojniejszych chłopaków, jacy kiedykolwiek studiowali w warszawskiej PWST. Jeszcze jako student zagrał Siwego w "Kolumbach" Janusza Morgernsterna oraz słynnego i nieuchwytnego asa wywiadu - Jerzego Szajnowicza-Iwanowa - w filmie "Agent nr 1" Zbigniewa Kuźmińskiego. Niespełna 10 lat po ukończeniu szkoły teatralnej miał już na swoim...

 • Tom Cruise: Złoty chłopiec

  Wywołuje skandale, należy do sekty i rozwodzi się po raz trzeci. Ale wciąż odnosi sukcesy zawodowe: zarabia krocie, a jego słynny uśmiech ubezpieczono na 10 milionów dolarów!

Wideo na temat: 10 najprzystojniejszych
 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

  Rozbrajająco uwodzi. Profesjonalnie łamie serca. Działa na zlecenie. Mistrzowskie poczucie humoru, błyskotliwy scenariusz i zniewalający uśmiech Romain Duris w najbardziej przewrotnej komedii sezonu "Heartbreaker. Licencja na uwodzenie". Ten zawodowiec doskonale wie jak... stracić chłopaka w 10 dni i nie zostać narzeczonym mimo woli. A wszystko w rytmach twoich ulubionych przebojów Georga Michaela, tańcząc słynną finałową sekwencję z "Dirty Dancing" oraz przy pomocy... polskiego hydraulika!...

 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.