• Informacje na temat:

  10 paulina

Artykuły na temat: 10 paulina
 • Paulina Młynarska atakuje Rozenek! "Wywaliła z dowodu 10 zbędnych lat"

  Paulina Młynarska (45 l.) chyba nie przepada za perfekcyjną lady Majdanową...

 • Paulina Sykut: Nie wyobrażam sobie kryzysu w moim małżeństwie

  Paulina Sykut, od czterech lat żona biznesmena Piotra Jeżyny, nie boi się kryzysu w swoim małżeństwie. Prezenterka pogody uważa, że receptą na udany związek jest uznanie za priorytet bliskich relacji z małżonkiem. Jej zdaniem pary często zapominają o sobie, a ważniejsze stają się praca i pieniądze.

 • Paulina Chylewska: Jesteśmy włoską rodziną, podczas kłótni latają talerze

  Paulina Chylewska (38 l.) uchodzi za szczęśliwą matkę i żonę. Jednak nie mówi, że mąż to najcudowniejszy mężczyzna pod słońcem. Docenia zalety, lecz widzi też wady. I umie je akceptować.

 • Skiba z Big Cyca schudł już ponad 10 kg!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" wyrusza w sylwestrowy rejs przebojów dookoła świata. Wśród najlepszych polskich artystów nie mogło zabraknąć tych, przy których muzyce trudno o lepszą zabawę, czyli Big Cyca. Jak zdradza Krzysztof Skiba, w ostatnim czasie udało mu się schudnąć aż 10 kilogramów. Artysta obiecuje, że do koncertu zrzuci jeszcze więcej!

 • Paulina Krupińska fatalnie znosi ciążę. Mocno przytyła!

  Paulina Krupińska (27 l.) znosi ciążę gorzej niż się spodziewała, mimo że Sebastian (39 l.) stara się ją podnosić na duchu jak tylko może.

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Paulina i Maciej Kurzajewscy: Prezent na rocznicę ślubu

  .... - Cieszymy się, że Maciek dostał taką propozycję. Zobaczymy, czy zagości w programie na dłużej - mówi w rozmowie z "Na Żywo" Paulina Smaszcz-Kurzajewska (43 l.). Bo chociaż jej mąż po ubiegłorocznej(...) antenie premierę w konkurencyjnej stacji. Chodziło o show "Za kratami" Rinke Rooyensa, z którym dziennikarz prywatnie się przyjaźni. TVP zawiesiła go wtedy w obowiązkach. Na szczęście Paulina wspierała go...

 • Amaro zdradza, co czeka nas w finale "Hell's Kitchen"

  Już 12 maja, po 10 tygodniach rywalizacji, poznamy zwyciężczynię trzeciej edycji programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". O 100 tysięcy złotych i pracę u boku szefa Wojciecha Modesta Amaro zawalczą Katarzyna Domańska, Klaudia Chamarczuk oraz Celina Statkiewicz.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Co dostała w rocznicę ślubu?

  PaulinaSykut-Jeżyna (36 l.) zażyczyła sobie dość nietypowy prezent!

 • "Drzwi" wygrały festiwal Pięć Smaków

  20 listopada podczas uroczystej gali zamknięcia 8. edycji Pięciu Smaków, 10-osobowe People's Jury ogłosiło swój werdykt i wybrało najlepszy film sekcji Nowe Kino Azji. Główna nagroda powędrowała do "Drzwi" Chienna Hsianga, a wyróżnienie do "Ciebie chcę" Hitoshiego One. "Zabawmy się w piekle" Siona Sono otrzymało nagrodę publiczności.

Zdjęcia na temat: 10 paulina
Wideo na temat: 10 paulina
 • "Przyjaciółki": Dwie wdowy po Michale

  Czy dojdzie do konfrontacji Patrycji (Joanna Liszowska) z Edytą (Paulina Chapko)? Jak ułoży się współpraca Anki (Magdalena Stużyńska - Brauer) i Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Inga (Małgorzata Socha(...) dziewiątej serii przebojowych "Przyjaciółek"? Przekonamy się w czwartek - 16 marca, o godzinie 21:10 w Polsacie.

 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • "Przyjaciółki": Niespodziewany gość na pogrzebie Michała!

  chce pożegnać się z ukochanym, wyjeżdża do hotelu, w którym mieli spędzić z Michałem (Marcin Rogacewicz) romantyczną noc. Niespodziewanie na pogrzebie Michała pojawia się Edyta (Paulina Chapko)... Drugi

 • Gloria

  Rozwódka w średnim wieku, nagle zdaje sobie sprawę, że ostatnią szansą na odnalezienie miłości jest lokalny klub dla singli.

Dyskusje na temat: 10 paulina
 • Re: "Ranczo": To już 10 lat!

  wciskał ludziom bajkę o idealnym związku Lucy i Kusego i nagle co? Chwyty z polityki przeszły na dworek czy jak? Głupota, głupota. Mimo, że czekam na 10 serię tzn. na te odcinki z Iloną nie w wersji

 • Re: "Ranczo": To już 10 lat!

  nie tylko Ty się tego obawiasz. ja obstawiam, ze zwolennicy Lucy i Kusego będą mieli mimo wszystko swoją bajkę, ale dopiero w tym 130 odcinku. No bo jeśli naprawdę Ilona musiała interweniować, żeby Lucy do Wilkowyj wróciła to pewnie zadbała też o to, aby widzowie mieli po niej dobre wspomnienia, czyli skończy się bajką i całe szczęście! W sumie możemy włączyć tylko na finał serii żeby się wcześniej nie denerwować. Oby do maja!

 • Re: "Pierwsza miłość": Dramat zamiast wesela!

  uwięziony przez Andrzeja. 10/Paulina uprowadzona przez Skowronka. 11/Melka uprowadzona przez Dragona. 12/Patrycja , wcześniej,również uprowadzona przez Dragona. Myślę, źe jeszcze kolejnych kilku

 • Re: Paulina Holtz w Leśnej Górze!

  O WIELE WIELE LEPIEJ WYGLĄDA W TYCH DŁUGICH WŁOSACH!! JAKIEŚ 10 LAT MNIEJ!! ;)

 • Re: Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  Oglądam Galerię i uwielbiam, UWIELBIAM, odbieram ja jak sztukę teatralną z niesamowitą obsadą. Pani Ewa Bukowska, Paulina, oraz Tomasz Dedek grają jak w DRAMACIE. NIE PRZERYWaJCIE GALERII zdejmcie(...) PLEBANIA była prawie 10 lat.