• Informacje na temat:

  10 przebojów tego lata

Artykuły na temat: 10 przebojów tego lata
 • Jeżowska zostawiła dziecko na trzy lata

  Wizerunek sceniczny 49-letniej Majki Jeżowskiej , znanej głównie z przebojów dla dzieci, nie wskazuje na to, że jest kobietą po przejściach. Życie nie rozpieszczało piosenkarki i wielokrotnie zmuszało do podejmowania trudnych decyzji.

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Nieznany syn Krzysztofa Krawczyka przerywa milczenie!

  To był wyjątkowy wieczór w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Koncert przebojów w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia Studio Integracji, które od prawie 20 lat prowadzi Krzysztof Cwynar. Wśród kilkunastu uczestników pojawił się... 43-letni Krzysztof Krawczyk, syn wokalisty Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony - piosenkarki Haliny Żytkowiak (†67).

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...przebojów. Wydała osiem solowych płyt - na ostatnią, "Rzeźba dnia", kazała czekać aż cztery lata. Artystka świętuje nią 25-lecie twórczości. Płyta "Bajeczki" z przebojem "Jak ja wierzę" (1997 rok(...) karierę robi za granicą niż w kraju, ostatnio koncertując m.in. w Izraelu. Kasia Kowalska jest artystką ze słynnej stajni Izabelina dowodzonej w latach 90. przez Katarzynę Kanclerz. Zaczynała...

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Bartłomiej Topa: Każdy ma swojego "King Konga", z którym musi się spotkać

  ...pracowaliśmy, było wycinkiem rozmów scenarzystów z Jaśkiem i jego rodzicami. Od okresu zdjęciowego minęły trzy lata. Dziś "Mój biegun" pokazywany jest w kinach, choć początkowo zakładaliśmy, że(...) toczą osoby niepełnosprawne? - Nie będę tego wartościował. Każdy ma swojego "King Konga", z którym musi się spotkać. Po pokonaniu połowy triathlonu, wiem, że jest to wysiłek ekstremalny. Mam pełną...

 • "Szefowie wrogowie 2" na Blu-ray i DVD

  Komedia "Szefowie wrogowie" okazała się jednym z największych filmowych przebojów roku 2011 podbijając serca zarówno widzów jak i krytyków. Nic więc dziwnego, że trzy lata później powstała jej kontynuacja. Obraz "Szefowie wrogowie 2", w którym obok Jasona Batemana, Charliego Daya i Jasona Sudeikisa wystąpili zdobywcy Oscarów Kevin Spacey, Jamie Foxx, Christoph Waltz oraz Jennifer Aniston 10

 • Święta po latynosku

  ...lubią tańczyć wokół choinki, w rytm przebojów meksykańskiego piosenkarza Riga Tovara. Dwa lata temu, na prośbę rodziców, Ana Brenda zasiadła do świątecznej wieczerzy z przebywającymi w wiezieniu(...)Kuan Soler ("Kiedy się zakocham") i jego żona Maki przez lata świętowali Boże Narodzenie w górskich kurortach, żeby ich dwie córki Mia i Azul mogły bawić się na śniegu. W tym roku jednak wyjątkowo...

 • Red Lips: "To co nam było" raz jeszcze z dodatkowymi utworami

  2 grudnia ukaże się specjalna edycja debiutanckiej płyty Red Lips - "To co nam było". Tytułowy utwór to jeden z największych przebojów lata 2013 r.