• Informacje na temat:

  10 przebojów tego lata

Artykuły na temat: 10 przebojów tego lata
 • Jeżowska zostawiła dziecko na trzy lata

  Wizerunek sceniczny 49-letniej Majki Jeżowskiej , znanej głównie z przebojów dla dzieci, nie wskazuje na to, że jest kobietą po przejściach. Życie nie rozpieszczało piosenkarki i wielokrotnie zmuszało do podejmowania trudnych decyzji.

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Nieznany syn Krzysztofa Krawczyka przerywa milczenie!

  To był wyjątkowy wieczór w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Koncert przebojów w wykonaniu podopiecznych Stowarzyszenia Studio Integracji, które od prawie 20 lat prowadzi Krzysztof Cwynar. Wśród kilkunastu uczestników pojawił się... 43-letni Krzysztof Krawczyk, syn wokalisty Krzysztofa Krawczyka i jego drugiej żony - piosenkarki Haliny Żytkowiak (†67).

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...przebojów. Wydała osiem solowych płyt - na ostatnią, "Rzeźba dnia", kazała czekać aż cztery lata. Artystka świętuje nią 25-lecie twórczości. Płyta "Bajeczki" z przebojem "Jak ja wierzę" (1997 rok(...) karierę robi za granicą niż w kraju, ostatnio koncertując m.in. w Izraelu. Kasia Kowalska jest artystką ze słynnej stajni Izabelina dowodzonej w latach 90. przez Katarzynę Kanclerz. Zaczynała...

 • Anna Jantar. 35 lat temu Polska zapłakała

  14 marca 1980 roku, a więc dokładnie 35 lat temu, w katastrofie lotniczej zginęła Anna Jantar. Uwielbiana przez Polaków piosenkarka miała zaledwie 29 lat.

 • Bartłomiej Topa: Każdy ma swojego "King Konga", z którym musi się spotkać

  ...pracowaliśmy, było wycinkiem rozmów scenarzystów z Jaśkiem i jego rodzicami. Od okresu zdjęciowego minęły trzy lata. Dziś "Mój biegun" pokazywany jest w kinach, choć początkowo zakładaliśmy, że(...) toczą osoby niepełnosprawne? - Nie będę tego wartościował. Każdy ma swojego "King Konga", z którym musi się spotkać. Po pokonaniu połowy triathlonu, wiem, że jest to wysiłek ekstremalny. Mam pełną...

 • "Szefowie wrogowie 2" na Blu-ray i DVD

  Komedia "Szefowie wrogowie" okazała się jednym z największych filmowych przebojów roku 2011 podbijając serca zarówno widzów jak i krytyków. Nic więc dziwnego, że trzy lata później powstała jej kontynuacja. Obraz "Szefowie wrogowie 2", w którym obok Jasona Batemana, Charliego Daya i Jasona Sudeikisa wystąpili zdobywcy Oscarów Kevin Spacey, Jamie Foxx, Christoph Waltz oraz Jennifer Aniston 10

 • Święta po latynosku

  ...lubią tańczyć wokół choinki, w rytm przebojów meksykańskiego piosenkarza Riga Tovara. Dwa lata temu, na prośbę rodziców, Ana Brenda zasiadła do świątecznej wieczerzy z przebywającymi w wiezieniu(...)Kuan Soler ("Kiedy się zakocham") i jego żona Maki przez lata świętowali Boże Narodzenie w górskich kurortach, żeby ich dwie córki Mia i Azul mogły bawić się na śniegu. W tym roku jednak wyjątkowo...

 • Red Lips: "To co nam było" raz jeszcze z dodatkowymi utworami

  2 grudnia ukaże się specjalna edycja debiutanckiej płyty Red Lips - "To co nam było". Tytułowy utwór to jeden z największych przebojów lata 2013 r.

Wideo na temat: 10 przebojów tego lata
 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

 • Książę nie z tej bajki

  Laura wciąż wierzy, że któregoś dnia spotka swojego "księcia z bajki". Ma już jednak 24 lata i w jej życiu nic się nie zmienia. Wtedy na jednej z imprez spotyka tajemniczego Sandro. Chłopak pojawia się dokładnie tak, jak Laura sobie to wyśniła. Wydaje się, że poznała wreszcie mężczyznę swoich marzeń, gdyby nie to, że wkrótce potem... zawiera znajomość z równie fascynującym Maxime'em. Czy można spotkać więcej niż jednego księcia z bajki?