• Informacje na temat:

  10 przeboju

Artykuły na temat: 10 przeboju
 • "Baron24": Norbi z wizytą na stacji Baronów!

  Do długiej listy niecodziennych gości i zarazem klientów stacji należącej do rodziny Mirka Barona (Tomasz Karolak) dołączy wokalista Norbi, którego wszyscy znają za sprawą przeboju “Kobiety są gorące". Poznaj szczegóły!

 • Emilia od "Big Big World": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  Pod koniec 1998 roku europejskie listy podbiła piosenka "Big Big World" Emilii. Pochodząca ze Szwecji wokalistka to jeden z wielu przykładów gwiazd jednego przeboju.

 • Halina Frąckowiak: Wróżka powiedziała jej, że nie oszuka losu

  Trudno w to uwierzyć, ale to prawda. Piosenkarka, z którą festiwalowa widownia śpiewała "Bądź gotowy dziś do drogi" i "Małego elfa", 10 kwietnia kończy 70 lat! Jej młodość przepełniona była sukcesami oraz szczęśliwymi chwilami, ale nie brakowało także tragicznych momentów. Jednym z nich był wypadek, z którego ledwo uszła z życiem...

 • Lisa Stansfield: 25 lat przeboju "All Around The World"

  25 lat temu, w październiku 1989 roku, światło dzienne ujrzała piosenka "All Around The World" - największy przebój brytyjskiej wokalistki Lisy Stansfield, która w listopadzie wystąpi w Polsce.

 • Zakochani bracia Boscy

  Uczucia i sport to dwa motywy przewodnie startującego dziś czwartego sezonu wielkiego przeboju telewizyjnej "Dwójki", czyli serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • 10 utworów, które znasz, ale być może nie wiesz, o czym są

  Czy utwór o stalkingu może stać się obowiązkową pozycją każdego wesela? Oczywiście! Wystarczy źle zinterpretować tytuł i tekst przeboju. Oto dziesięć niezwykle popularnych utworów, które mają nieco inne znaczenie niż sądzicie.

 • Jackson znowu da plamę?

  Piosenkarz Michael Jackson ujawnił dokładne daty swoich koncertów w Londynie. Król popu powróci na scenę w lipcu na 10 wieczorów w londyńskiej O2 Arena. Jego ostatni występ przed dwoma laty skończył się wielką kompromitacją.

 • "Get Lucky" Daft Punk: Takiej wersji jeszcze nie było

  Portugalski muzyk Andre Antunes nagrał niezwykłą wersję przeboju "Get Lucky" Daft Punk.

 • Krystian Wieczorek odnalazł szczęście!

  ..."Śpiewający obrusik", tulili się do siebie, a jej uśmiech odbijał się w jego rozpromienionych oczach. Tego samego dnia aktor umieścił w internecie cytat z przeboju grupy Akcent: "Los chce ze mną grać(...) stronie... A przed laty był w związku z aktorką Dorotą Androsz (36 l.). Występowali w teatrach w Bydgoszczy, a potem w Gdańsku. Razem żyli przez 10 lat - do 2011 roku. Potem widywany był...

 • Rezerwat "Dotykaj": Pierwsza płyta od 28 lat!

  Po wakacjach ukaże się płyta "Dotykaj" - trzecie oficjalne wydawnictwo grupy Rezerwat, pamiętanej z przeboju "Zaopiekuj się mną".