• Informacje na temat:

  10 rzeczy których nie wiecie

Artykuły na temat: 10 rzeczy których nie wiecie
 • 10 scen z życia: Maciej Zakościelny

  Na szczyt wskoczył w ekspresowym tempie. Jak sam przyznaje, za szybko. Dziś spokojnie udowadnia, że jest więcej niż ładną twarzą.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Magda Gessler: Paru rzeczy w swoim życiu jednak żałuję...

  W życiu była żoną, wdową, samotną matką. Miała trudne momenty, ale nigdy się nie poddawała.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • "Belfer": Facet, po którym przejechał pociąg ekspresowy

  ...dobrze pisać i rozkładać historię, która zamykała się w kinie w 120 minutach, na dziesięć godzin - tak, jak w przypadku "Belfra". To znacząca różnica, bo w 10 godzin możemy opowiedzieć pięć razy(...) Paweł Zawadzki, tytułowy "Belfer", jest takim bohaterem, którego chciałem stworzyć od wielu lat - spokojniejszy, niż moje pozostałe postaci, lepiej obserwujący rzeczywistość, dużą część pracy...

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • 12 rzeczy, których możesz nie wiedzieć

  Witaj w prehistorycznym świecie - pełnym tropikalnych roślin i dzikich zwierząt. Świecie będącym szansą na nowy start dla ludzkości, nad którą ciąży widmo zagłady. Niestety, szybko okazuje się, że idylliczna kolonia pełna jest groźnych sekretów. Zapraszamy do "Terra Nova".

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ...1 i 2 listopada to czas, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich zmarłych. To także czas refleksji nad przemijaniem. Zobaczcie, kogo zabrakło w aktorskim świecie, z kim musieliśmy pożegnać się na zawsze...

 • Recenzja KęKę "Nowe Rzeczy": Dojrzałość po radomsku

  Nowy, legalny krążek KęKę pokazuje, że są na scenie raperzy, których syndrom drugiej płyty nie dotyczy.

Wideo na temat: 10 rzeczy których nie wiecie