• Informacje na temat:

  10 teorii

Artykuły na temat: 10 teorii
 • "Teoria wielkiego podrywu": 10. sezon na 10. urodziny Comedy Central

  Premiera najnowszego sezonu ulubionego serialu wszystkich geeków zbliża się wielkimi krokami. Już 19 października, w dniu swoich 10. urodzin, stacja Comedy Central Polska wyemituje pierwszy odcinek 10. sezonu „Teorii wielkiego podrywu”.

 • "Teoria wszystkiego" : Małżeństwo pewnego geniusza

  Na początku wszystko wygląda jak typowa historyjka z brytyjskiej braci uniwersyteckiej. W Cambridge wybitnie uzdolniony Stephen poznaje piękną Jane. Jego interesuje astrofizyka, ona studiuje historię sztuki i chce zrobić doktorat, w którym zajmie się hiszpańską poezją średniowieczną. Młodzi wpadają na siebie na studenckiej imprezie. Uśmiechy, pierwsze rozmowy, randki i w końcu romantyczny pocałunek.

 • "Teoria wielkiego podrywu": 12. sezon będzie ostatnim!

  Fani "Teorii wielkiego podrywu" będą niepocieszeni. Warner Bros. i CBS 22 sierpnia ogłosiły, że sitcom zakończy się w maju 2019 roku.

 • 10 naukowych faktów na temat muzyki

  Muzyka w wielu przypadkach może być świetnym obiektem badań dla naukowców, którzy analizują ludzkie zachowanie. W końcu słuchanie piosenek i innych dźwięków towarzyszy nam niemal codziennie. Oto 10 faktów na temat muzyki, firmowanych przez uczone głowy.

 • "Teoria wielkiego podrywu": CBS zrealizuje prequel?

  Według najnowszych doniesień redaktorów serwisu TVLine stacja CBS ma w planach zrealizowanie serialu o przygodach młodego Sheldona Coopera. Wcielający się w tego bohatera w "Teorii..." Jim Parsons(...) ma być gotowy na dniach. Czy są szanse, że nowy projekt zastąpi "Teorię wielkiego podrywu", której 10. sezon jest obecnie emitowany? Wydaje się, że fani nie powinni się obawiać najgorszego. CBS...

 • Muzyka ratuje życie. Dosłownie!

  Czy muzyka może faktycznie wspomóc nasze zdrowie? Naukowcy z całego świata dowodzą, że jest to jak najbardziej możliwe. I nie chodzi tylko o poprawę samopoczucia. Oto 11 teorii dotyczących muzyki i zdrowia.

 • "Teoria wielkiego podrywu": Czy powstanie 11. sezon?

  Jesienią bohaterowie "Teorii wielkiego podrywu" powrócą na antenę w 10. serii produkcji, z kolei w przyszłym roku rozpoczną się negocjacje pomiędzy stacją CBS a wytwórnią Warner Bros. o możliwym przedłużeniu serii na kolejne sezony. Czy jednak aktorzy najpopularniejszej amerykańskiej komedii zechcą powrócić?

 • Will.i.am: 10 faktów o gwieździe The Black Eyed Peas

  15 marca 2015 roku, wokalista, autor tekstów, producent oraz członek The Black Eyed Peas, Will.i.am, obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji warto poznać kilka interesujących faktów z jego życia.

 • "Teoria wielkiego podrywu": Katey Sagal zagra matkę Penny

  Powiększa się rodzina serialowej Penny. W 10. sezonie popularnego serialu stacji CBS widzowie poznają jej matkę i brata.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

Wideo na temat: 10 teorii
 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Teoria wszystkiego

  W niedalekiej przyszłości ludzie zostają pozbawieni resztek prywatności, a odpowiedzią na każde - nawet najskrytsze ich pragnienia - są wszechobecne wirtualne usługi, którymi sterują wielkie korporacje. Ukrywający się przed światem ekscentryczny geniusz Qouen Leth (Christoph Waltz) otrzymuje od prezesa zarządu najpotężniejszego koncernu świata (Matt Damon) tajną misję. Korzystając z wszelkich dostępnych ludziom środków ma rozszyfrować sens istnienia wszechświata. Jednak zanim rozwiąże...

 • Teoria wszystkiego

  Obraz opowiada o młodości Stephena Hawkinga i jego związku z Jane Wilde. Para poznała się podczas studiów w Cambridge. Scenariusz powstał na bazie opublikowanych wspomnień Wilde zatytułowanych "Travelling to Infinity: My life with Stephen".

Dyskusje na temat: 10 teorii
 • Re: Wentworth Miller: W latach 2005-2006 nal...

  spełniających funkcji do jakich zostały przez nią przeznaczone. Jest oczywiste, ze to jedynie jedna z patologii heteroseksualistów. Dokomponowywanie innych teorii do tego chorego zjawiska (jak np(...), 2013, 10:27 po południu @revilok Zakładam, że twoja wypowiedź skierowana do mnie nie ma cech sarkazmu, a nawet jeśli to i tak powiem jak jest. "Jestem w wieku lekko po 30. Mój najdłuższy układ ( nie