• Informacje na temat:

  10 top blog

Artykuły na temat: 10 top blog
 • Jakie płyty kupowaliśmy w 2006 r.?

  W podsumowaniu sprzedaży wszystkich płyt w Polsce w 2006 roku, całe podium należy wyłącznie Piotra Rubika. Okazało się, że w ub. roku sklepy najchętniej zamawiały albumy z polską muzyką, a w Top 10 pojawiła się tylko jedna płyta zagraniczna i jedna składanka.

 • Najpopularniejsze składanki

  Składankowe płyty z piosenkami rożnych artystów stanowią istotną część polskiego rynku fonograficznego. I choć w 2006 roku również osiągały wysokie nakłady, to najpopularniejsza z nich, czteropłytowa kompilacja "The Best Christmas... Ever!", jest jedyną, jaka uplasowała się w ogólnym "Top 10" bestsellerów płytowych roku w Polsce.

 • Myslovitz ma szczęście

  "Hapiness Is Easy", czyli najnowszy album grupy Myslovitz zadebiutował od razu na samym szczycie listy najpopularniejszych płyt w Polsce. Grupa Artura Rojka zepchnęła na 3. miejsce "Stadium Arcadium", podwójną dawkę "Papryczek", grupy Red Hot Chili Peppers.

 • Crazy Frog: Król grudnia w Polsce

  W grudniu ub. roku polskie sklepy muzyczne, w najbardziej gorącym dla siebie okresie, zamawiały głównie te płyty, które były najlepszym prezentem pod choinkę. W opublikowanym właśnie zestawieniu najpopularniejszych albumów ostatniego miesiąca 2005 roku, na szczycie znalazła się płyta "Platinum Collection" Crazy Frog (blisko 40 tysięcy ezgemplarzy). To specjalna, przygotowana specjalnie na święta Bożego Narodzenia, podwójna wersja albumu "Crazy Hits", który podbił listy przebojów na całym...

 • Szczegóły Sopot TOPTrendy

  W dniach 8-11 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się piąta edycja festiwalu TOPTrendy. W jego ramach odbędą się jubileuszowe koncerty tekściarza Jacka Cygana i grupy Wilki.

 • Polska 2006: Rubikomania

  Nadszedł czas na podsumowanie sprzedaży płyt w Polsce w roku 2006. Mimo kryzysu, polski rynek doczekał się jednak nowej megagwiazdy sprzedającej ogromne ilości płyt, a mianowicie Piotra Rubika.

 • Błoga emerytura Spice Girls

  Emerytura w wieku 35 lat? Może coś o tym powiedzieć nie tylko agent Tomek, ale i członkinie legendarnego już dziewczęcego zespołu Spice Girls. 21 stycznia blondwłosa Emma Bunton ukończyła 35 lat.

Wideo na temat: 10 top blog
 • 10.000 km

  Rok rozłąki, dzielący ich kontynent i próba utrzymania związku na odległość. Alex i Sergi muszą polegać na nowoczesnej technologii, by uporać się z odległością, samotnością i głodem bliskości. Barcelona. Dla Alex i Sergi'ego to nie jest kolejny zwykły poranek. Para właśnie podjęła jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu. Chcą założyć rodzinę. Szczęśliwi i podekscytowani snują plany na przyszłość. Alex sprawdza skrzynkę mailową i to, co tam znajduje może przekreślić ich plany. Właśnie...

 • Ocalony

  Afganistan, 28 czerwca 2005 roku, czterech członków SEAL Team 10 otrzymuje zadanie zabicia lidera talibów. Niespodziewanie sami zostają otoczeni przez wroga i zaatakowani.

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.