• Informacje na temat:

  10 urodziny faktu

Artykuły na temat: 10 urodziny faktu
 • 68. urodziny Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski, czyli Arkadiusz Nowik z "Klanu" i Gustaw Majer z "Komisarza Aleksa", świętuje 68. urodziny! Aktor, choć żartuje, że ma już za sobą znaczną część swojego życia, wciąż tryska energią i czuje się... młodo!

 • Will.i.am: 10 faktów o gwieździe The Black Eyed Peas

  15 marca 2015 roku, wokalista, autor tekstów, producent oraz członek The Black Eyed Peas, Will.i.am, obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji warto poznać kilka interesujących faktów z jego życia.

 • "Na Wspólnej": Michał zdradzi Julię z... Kingą!

  ...kochance Michał. - Musisz zrozumieć, że te urodziny są bardzo ważne dla mojego syna. Podczas przyjęcia, które zobaczymy w 2220. odcinku "Na Wspólnej“ (emisja w środę 10 lutego w TVN) Ignaś będzie bardzo(...). Urodziny z mamą i tatą Do tego stopnia, że wieczorem Ignaś wyzna mamie, że nie chce żadnych urodzin. I nawet nie musi dostawać żadnych prezentów! Jedyne, czego pragnie, to to, żeby mógł spędzić...

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Agustin Egurrola wybiera się w podróż życia z córką!

  Niedawno świętował 50. urodziny. Postanowił zrobić prezent sobie i swojej córce.

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • Marika dumna: W ogóle nie tyję. Pasuje na mnie sukienka z ósmej klasy podstawówki!

  Marika (35 l.) jest dumna z faktu, że - w przeciwieństwie do niektórych celebrytek z show-biznesu - w ogóle nie przybiera na wadze i w jej szafie nadal wisi sukienka, którą miała na sobie podczas balu kończącego szkołę podstawową. Co więcej, mimo upływu ponad dwudziestu lat, wciąż może ją bez trudu założyć.

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • 10 milionów dla Jacksona

  Michael Jackson dostanie 10 milionów dolarów za pojawienie się na przyjęciu urodzinowym księcia Brunei. Nie, nie będzie musiał śpiewać, wystarczy sama obecność.

 • "Motyl. Still Alice" : Portret pamięciowy

  Alice jest szanowaną lingwistką, piękną żoną i wspaniałą matką trójki dorosłych dzieci. "Trwaj chwilo, jesteś piękna!" - mogłaby zakrzyknąć w swoje pięćdziesiąte urodziny. Nie zrobiła tego. Czyżby już wtedy intuicyjnie czuła, że niedługo choroba odbierze jej wszystko, na co pracowała przez całe swoje życie?