• Informacje na temat:

  100 monkeys

Artykuły na temat: 100 monkeys
 • James Blunt podbił Amerykę!

  Wielki przebój "You're Beautiful" Jamesa Blunta powoli, acz systematycznie wspinał się po szczeblach listy najpopularniejszych utworów w Stanach Zjednoczonych. Wreszcie udało mu się dotrzeć na szczyt zestawienia "Billboard Hot 100".

 • Awans wszech czasów w USA

  W tym tygodniu na amerykańskich listach "Billboardu" największy ruch panuje w zestawieniu najpopularniejszych piosenek Hot 100. Sensacyjny, największy w historii listy, awans na miejsce 1. odnotował zespół Maroon 5, z utworem "Makes Me Wonder", który na szczyt awansował aż z 64. pozycji!

 • Miley Cyrus przeskoczyła Katy Perry

  O Numer Jeden na amerykańskiej liście przebojów walczyły gwiazdy pop Miley Cyrus i Katy Perry.

 • Wyciekły zarobki największych gwiazd!

  Ile za koncert żąda Justin Bieber, a ile Adele? Sprawdź, jakie honoraria pobierają artyści!

 • Kaliber 44 reaktywuje się na Open'era!

  Legendarna hiphopowa formacja Kaliber 44 wystąpi na tegorocznym Open'er Festival w Gdyni! Grupa, w której występował nieżyjący już Magik, pojawi się w składzie: AbraDab, Joka i Dj Feel-X. Ponadto organizatorzy festiwalu ogłosili kilkunastu kolejnych artystów tegorocznej edycji.

 • Dimmu Borgir Numerem 1!

  Potwierdziły się prognozy fachowców branży muzycznej. "In Sorte Diaboli", nowy album norweskiego Dimmu Borgir, jest pierwszą blackmetalową płytą na świecie, która uplasowała się na pierwszym miejscu listy przebojów.

 • Rihanna pobiła rekord!

  Rihanna pobiła w końcu rekord dekady w ilości tygodni spędzonych na 1. miejscu brytyjskiej listy sprzedaży singli.

 • Przypomnieli światu legendę

  Ścieżka dźwiękowa do musicalu "Mamma Mia!" to obecnie najlepiej sprzedający się album na świecie.

 • Off Plus Camera: "Wymyk" w Konkursie Głównym

  Festiwal Off Plus Camera ujawnił tytuły filmów, które w trakcie 5. edycji imprezy będą walczyć o Krakowską Nagrodę Filmową przyznawaną przez międzynarodowe jury pod przewodnictwem Andrzeja Żuławskiego.

 • Ostatni półfinał "Must Be The Music": Hurts w roli gościa

  Popularny w Polsce brytyjski duet Hurts będzie gościem specjalnym ostatniego półfinału piątej edycji "Must Be The Music" (niedziela, 5 maja).

Wideo na temat: 100 monkeys
 • She Monkeys

  Dwie młode dziewczyny podejmują relację opartą na próbach sił, pokusach, bliskości i wzajemnym gwałtownym przyciąganiu. Emma jest osobą, która lubi kontrolować. Kiedy zaczyna trenować w drużynie woltyżerki (gimnastyka artystyczna na koniu), poznaje Cassandrę, silną, atrakcyjną i energiczną dziewczynę. Szybko okazuje się, że łączy je potrzeba specyficznej, nieczystej rozrywki i zostają najlepszymi przyjaciółkami. Równie szybko jednak pojawia się zamęt. Zazdrość, rywalizacja i pociąganie...

 • Moja łódź podwodna

  Komedia, której główny bohater - 15-letni Olivier Tate - ma w życiu dwa cele: stracić dziewictwo przed kolejnymi urodzinami i nie dopuścić, by matka porzuciła ojca dla jej nauczyciela tańca. Moja łódź podwodna to reżyserski debiut Richarda Ayoade, który do tej pory zdobywał popularność pisząc scenariusze i występując w telewizyjnych komediach oraz realizując teledyski, m.in. dla zespołu Arctic Monkeys. W filmie w rolach głównych wystąpili Noah Taylor (Podwodne życie ze Steve'em Zissou),...

 • Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

  Niezwykła komedia, okrzyknięta przez amerykańskich krytyków nowym "Forrestem Gumpem", przebojem zdobywająca europejskie kina. Adaptacja bestsellerowej powieści Jonasa Jonassona, która sprzedała się na całym świecie w ponad sześciomilionowym nakładzie. Zabawna i podnosząca na duchu historia stulatka, który dochodzi do wniosku, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Allan Karlsson przez 100 lat trzymał świat w niepewności, wpływając na bieg historii, a teraz - po brawurowej...