• Informacje na temat:

  1000 odcinek

Artykuły na temat: 1000 odcinek
 • 1000. odcinek "M jak miłość" - to już dziś!

  .... Pomysłodawcami serialu są scenarzystka Ilona Łepkowska oraz producent Tadeusz Lampka. Tysięczny odcinek wyemitowany zostanie 16 września 2013 roku. Co wydarzy się w jubileuszowym, 1000. odcinku "M jak miłość...

 • "Must Be The Music 8": Wzruszający Ukraińcy, koleżanki prowadzącej i telefon od żony

  Zobacz, co działo się w kolejnej odsłonie ósmej edycji programu "Must Be The Music".

 • "Na Wspólnej": TVN zaprasza na 2500. odcinek serialu!

  W poniedziałek 26 czerwca o godzinie 20.15 TVN wyemituje 2500. odcinek "Na Wspólnej"! Opowieść o losach mieszkańców kamienicy przy ul. Wspólnej 17 w Warszawie od lat cieszy się wielką popularnością i ma ogromną rzeszę wiernych fanów, którzy codziennie od poniedziałku do czwartku zasiadają przed telewizorami, by spotkać się ze swymi ulubionymi bohaterami...

 • Jaki jest sekret Ewy Chodakowskiej?

  Niedawno poprowadziła trening dla 6 tysięcy Chińczyków... Ewa Chodakowska opowiada o swoim autorskim programie, zdradza, dlaczego nie chudniemy i uchyla rąbka tajemnicy, co jeszcze znajdziemy na jej najnowszej płycie z ćwiczeniami.

 • 1000. odcinek "Detektywów"

  27 marca padł klaps na planie jubileuszowego odcinka serialu "Detektywi".

 • Już dziś 1000. odcinek "M jak miłość"

  Od lat mają swoich wiernych widzów. Ich życie wywołuje emocje i wzbudza liczne komentarze. W poniedziałek rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP2 po raz 1000.

 • Oglądaj online za darmo w internecie dostępny w hdstream.pl. Jest to przedpremierowy odcinek w internecie nogdzie go nie znajdziesz możesz obejrzeć lub pobrać ten odcinek za darmo...

 • Katarzyna Zielińska: 1000 odcinków "Barw szczęścia"

  Siedem lat emisji i wierność milionów widzów to sukces całej ekipy "Barw szczęścia". Scenarzyści wielkie uczucia wplatają w codzienność, jak w prawdziwym życiu. A aktorzy sprawiają, że chcemy śledzić losy ich bohaterów.

 • Katarzyna Zielińska o 1000. odcinku "Barw szczęścia"

  ...zaproszę ją na plan. Uznałam, że idealny będzie dzień, w którym realizujemy tysięczny odcinek. Dużo ludzi, będzie mogła ukryć się w tłumie. A tu w pewnym momencie przybiegły do mnie dziewczyny...

 • "Detektywi" po raz 1000.!

  Już 4 października widzowie zobaczą tysięczny odcinek serialu TVN "Detektywi". Gdy Marzena Fliegel, Maciej Friedek i Krzysztof Dziób zakładali prywatne biuro detektywistyczne, twórcy serialu nie przypuszczali, że będzie się on cieszył tak ogromną popularnością.

Zdjęcia na temat: 1000 odcinek
Wideo na temat: 1000 odcinek
 • 1000 za nami, a przed widzami ...

  Już 4 listopada TVP 2 wyemituje 1000. odcinek "Barw szczęścia". 1000 odcinków przez 6 lat - to 430 godzin emisji, czyli prawie 18 dni oglądania serialu bez przerwy. To 1300 aktorów. 4 Telekamery, w tym Złota. Serial oglądają miliony widzów 5 razy w tygodniu. Zapraszamy do obejrzenia specjalnego zwiastuna nowych odcinków!

 • 1000 lat po Ziemi

  Tysiąc lat po kataklizmie, który zmusił ludzkość do opuszczenia Ziemi, planeta Nova Prime stała się nowym domem człowieka. Legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) po latach pełnienia obowiązków powraca do rodziny, którą zmuszony był opuścić. Jego syn, 13 letni Kitai (Jaden Smith), wreszcie będzie miał ojca. Niespodziewanie burza meteorytów niszczy statek bohaterów i rozbijają się oni na obcej, niebezpiecznej teraz Ziemi. Kitai zmuszony jest samotnie przemierzyć wrogie terytorium, by...

 • Dominika Kluźniak: Tysięczny odcinek to wielki przełom!

  Jak Dominika Kluźniak wspomina swoje pierwsze kroki na planie "M jak miłość"? Co wydarzy się w 1000. odcinku - i jak odmieni się życie serialowej Ewy? Przed wami kolejny materiał wideo: krótki wywiad z aktorką, przygotowany specjalnie z okazji jubileuszu!

 • Valhalla: Mroczny wojownik

  Nicolas Winding Refn, reżyser "Drive", zaprasza do świata wikingów na okrutne widowisko. Rok 1000. Jednooki wojownik (Mads Mikkelsen) od lat trzymany jest w klatce przez wrogie plemię, które zmusza go do krwawych walk. Kiedy udaje mu się w końcu odzyskać wolność, spotyka na swojej drodze chrześcijan. Namawiają go oni do udziału w krucjacie i wyprawie do Jerozolimy. Jednooki decyduje się wyruszyć razem z nimi w stronę nieznanego świata. Prosto do jądra ciemności.

Dyskusje na temat: 1000 odcinek
 • Re: 500. odcinek "Świata według Kiepskich"!

  JEDYNY SERIAL KTÓRY MNIE TRZYMA PRZY ZDROWIU,W KANADZIE, RESZTA TO NONSENS BZDURA CZEKAM NA 1000 ODCINEK.ALL THE BEST TO YOU MY FAVORITE FAMILY!

 • Re: Odcinek 1169. "M jak miłość": Zapowiedź

  noi fajnie by bylo gdybysmy sie pozegnali z dareczkiem maminsynkiem. ale znajac zycie bedzie zyl i mącił przez kolejne 1000 odcinkow

 • Re: "Ranczo": Ostatni odcinek. Czy będzie kontynuacja?

  Niektórzy piszą że pora skończyć, bo ten serial jest już taki czy owaki, ale co mamy powiedzieć o polskich serialach, które mają po 1000 czy więcej odcinków, to dopiero jest chała. Moim zdaniem powinni kontynuować kręcenie, jak nie mają pomysłów to niech pisze ktoś inny.A tym bardziej że ma dużą jak na nasze warunki oglądalność.

 • Re: "Na dobre i na złe": Brutalna prawda

  Odcinek 1 zakochuje się, odcinek 100 wyznaje miłość, odcinek 500 zaręcza się, ocinek 1000 pobierają się, odcinek 5000 rodzi im się dziecka, odcinek 10000 rodzi się drogie dziecko, odcinek 20000 zdradzają się, odcinek 50000 rozwodzą się, odcinek 100000 następuje supernowa która niszczy Ziemię doprowadzając do końca serii.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Najdłuższy sitcom świata!

  Fajnie było by na koniec Kiepskich ostatni odcinek kiedy wszyscy zapijają się na śmierć metanolem z bocznicy kolejowej.Taki odcinek-wykolejenie.A na koniec jeszcze Na wszelki wypadek Amerykański Nothrop B2 Spirit wprowadza współrzędne celu na cel Ćwiartki 3/4 i wypuszcza na cel pocisk niszczący o gramaturze 1000 kg ehh

 • Re: M jak miłość

  ten odcinek wstrząsa Mostowiakami powinien się znalezć w jubileuszowym odcinku 1000.z napadem Marty przez nieznanych napastników.

 • Re: M jak miłość

  ten odcinek wstrząsa Mostowiakami powinien się też znalezć w jubileuszowym odcinku 1000.z napadem na Martę przez nieznanych napastników zaatakowana

 • Re: M jak miłość

  ten odcinek wstrząsa Mostowiakami powinien się znalezć w jubileuszowym odcinku 1000.z napadem na Martę przez nieznanych napastników zaatakowana.

 • Re: M jak miłość

  dodajcie ten odcinek żeby można było obejrzec bez pobierania i bez logowania no i bez rejestracji/rejestrowania a najbardziej bez pobierania go bez kontów logowaniów żeby można było go obejrzeć darmowo co bandycj nieznani za atakowali martę do nieprzytomności powinien się tez znalezć w jubileuszowych odcinkach 1000 razy z m jak miłość wstrząsa mostowiakami.

 • Re: "M jak miłość": Werner chce zwolnić Zduńskiego!

  1098 odcinek .... i końca nie widać. Jeśli bracia Mroczek są tak świetnymi aktorami dlaczego nie widać ich w innych polskich filmach. Dlaczego nikt tych "wybitnych " aktorów nie chce zatrudniać? Nie lubię seriali a jak któryś ma ponad 1000 odcinków to zastanawiam się czy ktoś pamięta jeszcze o czym był 1 odcinek.