• Informacje na temat:

  1000 razy m jak miłość

Artykuły na temat: 1000 razy m jak miłość
 • "M jak miłość": Czas na stabilizację

  Rafał Mroczek od kilku miesięcy spędza więcej czasu na planie serialu, bo scenarzyści rozwinęli wątki z udziałem jego bohatera. Wszystko wskazuje na to, że Paweł wreszcie znajdzie miłość swojego życia.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • ​To był piękny koncert!

  Platynową Telekamerą "Tele Tygodnia" uhonorowani zostali twórcy najpopularniejszego polskiego serialu podczas Gali Jubileuszowej "1000 razy M jak miłość", którą w poniedziałek wieczorem relacjonowaliśmy na żywo.

 • Gala 1000 razy "M jak miłość"

  W poniedziałek, 2 września, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, w blasku fleszy i z udziałem telewizyjnych kamer, odbyła się wielka Gala Jubileuszowa "1000 razy 'M jak miłość'", którą poprowadzili Grażyna Torbicka i Kacper Kuszewski. Koncert w telewizyjnej Dwójce obejrzało prawie 5,1 mln widzów.

 • "Barwy szczęścia": Bożena Stachura namiesza w serialu!

  Grała pamiętną Grażynę w "M jak miłość", a teraz - po krótkiej przerwie - wraca do telewizji rolą w "Barwach szczęścia". Wcieli się w Urszulę, której córka zaginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Jej bohaterka, bliska załamania nerwowego, stanie na nogi dzięki Stefanowi Górce.

 • Ma 11 lat i zarabia 40 tys. zł

  Julia Wróblewska ma zaledwie 11 lat, a jest już cenioną gwiazdą. Dzięki występom w serial ach ("Magda M.", "Rodzina zastępcza plus", "Determinator" czy "M jak miłość") oraz filmach ("Tylko mnie kochaj") z roku na rok pnie się po szczeblach aktorskiej kariery. Przy okazji świetnie zarabia - ponad 40 tysięcy złotych miesięcznie.

 • ​Zapraszamy na czerwony dywan!

  Gwiazdy, błyski fleszy i autografy - tego wieczoru na pewno nie zapomnicie! 2 września wszystkich fanów "M jak miłość" zapraszamy przed Teatr Polski w Warszawie - na wyjątkowe spotkanie z aktorami i twórcami serialu - już od godz. 19.00!

 • Czas na stabilizację

  Od kilku miesięcy spędza więcej czasu na planie "M jak miłość", bo scenarzyści rozwinęli wątki z udziałem jego bohatera. Wszystko wskazuje na to, że Paweł wreszcie znajdzie miłość swojego życia.

 • Andrzej Turski z nową partnerką

  ...gali 1000 razy M jak miłość pochwalił się nową partnerką. "Mamy z Anną świetną relację. Chciałbym, aby to przetrwało, bo to wspaniała osoba" - mówi "Super Expressowi". Trzymamy kciuki!

 • Twórcy o sukcesie "Niech mówią..."

  Niespodziewanym zwycięzcą plebiscytu "Przebój Lata", na zakończonym w nocy z soboty na niedzielę (20/21 sierpnia) Festiwalu Jedynki w Sopocie, okazał się utwór "Niech mówią, że to nie jest miłość". Pochodzi on z oratorium "Tu es Petrus", autorstwa Piotra Rubika (muzyka) i Zbigniewa Książka (teksty). Piosenkę śpiewają Olga Szomańska i Przemysław Branny. O sukcesie utworu w rozmowie z INTERIA.PL

Dyskusje na temat: 1000 razy m jak miłość