• Informacje na temat:

  11 odcinek brzydula

Artykuły na temat: 11 odcinek brzydula
 • BrzydUla czy Glinka?

  Kasia i Julia już na początku 11. edycji tanecznego show wpadły w oko jurorów i telewidzów. To ich tańce zawsze były najwyżej oceniane. Nic dziwnego, że teraz gwiazdy stoczą bój o pierwsze miejsce. Wczoraj obie aktorki rozpoczęły przygotowania do ostatniego odcinka telewizyjnego show. Na razie jednak szczegóły występów poszczególnych par owiane są wielką tajemnicą. Aktorki nie chcą zdradzić ani...

 • "Siostry" wygrały z konkurencją

  W sobotę, 16 stycznia, Jedynka wyemitowała ostatni odcinek "Sióstr". 13. epizodów serialu oglądało średnio 3,6 mln widzów.

 • Bukmacherzy: odpadnie Grochola, "Brzydula" wygra

  ...11. edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się do wielkiego finału. W niedzielnym odcinku wystąpią już tylko trzy pary, z których jedna będzie musiała rozstać się z programem. Bukmacherzy firmy Star-Typ Sport (STS) są już niemal pewni: z programem pożegna się pisarka Katarzyna Grochola i jej partner Jan Kliment .

 • 9 mln widzów "M jak miłość"

  Wśród najchętniej oglądanych polskich seriali wciąż wygrywa "M jak miłość". W pierwszej trójce znajdują się również "Ojciec Mateusz" i "Barwy szczęścia".

 • Kamińska faworytką bukmacherów

  Taneczne zmagania celebrytów w "Tańcu z gwiazdami" już po raz 11. elektryzują widzów w całym kraju. Kto zdobędzie Kryształową Kulę?

 • "TzG": Kamińska faworytką bukmacherów

  Taneczne zmagania celebrytów w "Tańcu z gwiazdami" już po raz 11. elektryzują widzów w całym kraju. Kto zdobędzie Kryształową Kulę?

 • Jakie seriale kochamy?

  Okazuje się, że to nie "BrzydUla" jest na szczycie rankingu ulubionych seriali Polaków. Według najnowszych danych AGB Nielsen Media Research, pierwsze skrzypce wśród serialowych widzów grają: "M jak miłość", "Ojciec Mateusz" oraz "Dom nad rozlewiskiem".

 • Dla kogo Kryształowa Kula?

  Julia Kamińska i Katarzyna Glinka walczyć będą o głosy widzów i zwycięstwo w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". W wielkim finale zaprezentują się w dwóch wybranych tańcach oraz w specjalnym układzie freestyle.

 • Ostatni taniec na wagę złota

  ...11. edycję "Tańca z Gwiazdami" wygrała Julia Kamińska z Rafałem Maserakiem. W finale pokonali Katarzynę Glinkę i Stefano Terrazzino.

 • Nelli Rokita w "Tańcu z gwiazdami"

  Nelli Rokita zaakceptowała propozycję występu w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" - informuje "Polska", powołując się na konsultanta politycznego Eryka Mistewicza.

Zdjęcia na temat: 11 odcinek brzydula
Wideo na temat: 11 odcinek brzydula
 • Perfekcjonista

  Film oparty na prawdziwej historii najbardziej spektakularnej kradzieży XXI wieku. Toni Musulin - zanim wsiadł do Porsche i stał się dumnym posiadaczem czerwonego Ferrari, startującego w wyścigach w Monako - był zwyczajnym człowiekiem. Jego ambicje sięgały jednak znacznie dalej, niż praca w firmie ochroniarskiej i znoszenie upokarzającego traktowania ze strony szefów. Opracował plan, który wprowadził w życie z chirurgiczną precyzją. Niecały rok zajął mu rozwód z żoną i zerwanie kontaktów z...

 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Boy

  Boy

  Jest rok 1984. 11-letni Boy mieszka na wschodnim wybrzeżu Nowej Zelandii i uwielbia Michaela Jacksona. Uwielbia też swojego ojca, który jest dla chłopaka wspaniałym bohaterem, mimo że nie widział go całe dzieciństwo. Wraz z jego powrotem Boy musi zmierzyć się z prawdą, pogodzić się z utratą ideału i znaleźć własną drogę ku dorosłości. Wejdzie w nią w rytm piosenek swojego idola. "Boy" to pełna ciepła i wyrazistego humoru opowieść o dorastaniu, która pobiła rekordy frekwencji na krańcu świata,...