• Informacje na temat:

  11 prawd

Artykuły na temat: 11 prawd
 • "Z Archiwum X": "Prawda jest coraz bliżej"

  Zapraszamy do zapoznania się z recenzją premierowego odcinka 11. sezonu "Z Archiwum X".

 • "Książę": Specjalny pokaz filmu o Grotowskim

  11 października w warszawskim Kinie Muranów odbędzie się specjalny pokaz filmu "Książę" w reżyserii Karola Radziszewskiego - nietypowej biograficznej opowieści o Jerzym Grotowskim.

 • "Barwy szczęścia": Liliana odda życie w imię prawdy!

  Niebawem piękna i odważna Liliana (Aleksandra Szwed) zapłaci najwyższą cenę za publiczne wyznanie całej prawdy o swych oprawcach...

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Justyna Żyła wyjawiła prawdę o małżeństwie z Piotrem! Nie było tak kolorowo!

  ..." - tłumaczyła swoje życiowe decyzje Justyna. Faktycznie, żona skocza w dniu 18. urodzin dowiedziała się, że jest w ciąży. Potem szybko był ślub. Teraz samotnie wychowuje dwójkę pociech - 11-letniego...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Beata Kozidrak nie mówi całej prawdy o powodach rozstania z mężem?

  ..."Nie doznałam zdrady. Nie doświadczyłam zdrady. Byliśmy dwa lata w separacji z moim mężem, więc każde z nas robiło, co chciało. Ja też jestem zakochaną osobą. Mój mąż ma swoją miłość, a ja swoją. I tyle" – powiedziała kilka dni temu Beata Kozidrak (56) w rozmowie z dziennikarką Natalią Hołownią. We wrześniu, po 11 latach przerwy, Beata Kozidrak wydała swoją trzecią solową płytę „B3”. Jej premiera...

 • Zwycięzca amerykańskiego "Idola" pozywa twórców programu!

  Bezprecedensowy pozew w amerykańskim show-biznesie. Phillip Phillips, zwycięzca 11. edycji programu "American Idol", chce się procesować z twórcami show.

 • "M jak miłość": Cała prawda o Bilskim! Pójdzie siedzieć na 5 lat?

  ...- poinformuje. - Kierował grupą, która m. in. przemyciła do Polski prawie 2 miliony papierosów, narażając Skarb Państwa na stratę ponad 11 milionów złotych. Grozi mu za to nawet do 5 lat więzienia.

 • Jemima Kirke: Deser przed obiadem

  11 stycznia na antenie HBO zadebiutował czwarty już sezon niezwykle popularnych "Dziewczyn". "Zawsze miałam poczucie, że moje życie nie przypomina naszej produkcji" - mówi serialowa Jessa, czyli Jemima Kirke.

Zdjęcia na temat: 11 prawd