• Informacje na temat:

  12 grudnia 2010

Artykuły na temat: 12 grudnia 2010
 • Joanna Liszowska

  ...ur. 12 grudnia 1978 w Krakowie - aktorka.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Telekamery 2010: Najlepsze seriale

  Plebiscyt potrwa do 31 grudnia. Czytelnicy "Tele Tygodnia" będą mogli głosować na ulubione gwiazdy i programy telewizyjne: przez internet w serwisie www.telekamery.pl , za pomocą SMS-ów oraz na kartkach załączanych do "Tele Tygodnia". Kartki przyjmowane będą do 12.01.2010 (decyduje o tym data stempla pocztowego do 31.12.2009). Wyniki głosowania tradycyjnie zostaną ogłoszone podczas ceremonii...

 • Paul Walker: Mija rok od tragicznej śmierci aktora

  Mija rok od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor znany z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął 1 grudnia 2013. w wypadku samochodowym niedaleko kalifornijskiej miejscowości Santa Clarita. Miał 40 lat.

 • Czego mi życzyć? Oby tak dalej!

  Anna Mucha rok temu zrealizowała film dokumentalny "Wędrowcy. Wigilia 2010". Telewizja Polska wyemituje go w tym roku w grudniu. Czego możemy się spodziewać?

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Kate Winslet wyszła za mąż w tajemnicy

  Informację potwierdził już rzecznik prasowy aktorki: "Kate wyszła za Neda na początku tego miesiąca - 12 grudnia. W ceremonii uczestniczyła dwójka jej dzieci - córka Mia i syn Joe - najbliższa(...) Sama Mendesa. Małżeństwo zakończyło się w 2010 roku. Pierwszym mężem aktorki był natomiast reżyser Jim Threapleton - para poznała się na planie filmu "W stronę Marrakeszu", pobrała się jesienią 1998

 • "Saint Laurent" : Powrót wizjonera

  Złośliwi mówią, że trudno nadążyć za kolejnymi filmowymi biografiami tego światowej sławy projektanta. Od kilku lat francuscy filmowcy prześcigają się w tworzeniu kolejnych "obrazów" z życia wizjonera mody.

 • Kate Winslet rozstała się z mężem

  ...: Mii (ur. 12 października 2000 r.) oraz Joe (ur. 22 grudnia 2003 r.).(...)Kancelaria Schillings potwierdziła, że 34-letnia laureatka Oscara była w separacji z mężem od stycznia 2010 roku. W wydanym w poniedziałek oświadczeniu wyjaśniła, że rozstanie pary "było...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: 12 grudnia 2010