• Informacje na temat:

  12 lat

Artykuły na temat: 12 lat
Zdjęcia na temat: 12 lat
 • Małgorzata Socha
Wideo na temat: 12 lat
 • Woźniak: od 12 lat jestem kwoką

  Aktorka przeprowadza się do nowego domu. Cała rodzina oczekuje tego z niecierpliwością, ma to być bowiem ich wymarzone lokum. Gwiazda nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi, dla nich bowiem ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji i realizować własne ambicje m.in. studia psychologiczne.

 • 12-latek w "Must be the music" zszokował jurorów

  Ma 12 lat i pochodzi z Włoszczowy. W programie pojawił się z mamą i siostrą, które mocno dopingowały go za kulisami. Występ Huberta Bąka wywołał wśród jurorów spore zamieszanie. Chłopiec był wyraźnie wzruszony po werdykcie. Dodajmy, że Loreen, której piosenkę śpiewał Hubert, wystąpiła na scenie „Tylko muzyka” w poprzedniej edycji show.

 • "Singielka": Jak Mikołaj Roznerski radzi sobie z zalotami fanek?

  Mikołaj Roznerski to aktor, który w zawodzie aktywnie działa już 12 lat. Podczas sesji zdjęciowej artysta opowiedział o stosunkach z rodzicami i swojej skromności. - Jestem zupełnie normalnym chłopakiem, wynoszę śmieci, naprawiam piec - wyznał. Czy krępują go pewne sytuacje? Aktor zdradził również, jak radzi sobie z uwielbieniem kobiet.

Dyskusje na temat: 12 lat