• Informacje na temat:

  12 lat tvn

Artykuły na temat: 12 lat tvn
 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków!

  ...zapamiętają na bardzo długo... Z kolei 27 stycznia minie 12 lat odkąd serial "Na Wspólnej" zagościł na antenie TVN i skradł serca widzów!(...)Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny! 14 stycznia na antenie TVN zostanie...

 • "Mali giganci" w TVN: W jury Czesław Mozil, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki?

  Wiosną 2015 roku na antenie TVN zamiast "X Factor" pojawi się nowy show "Mali giganci". Serwis Wirtualnemedia.pl podał nieoficjalne informacje na temat obsady jury.

 • TVN przegrał w sądzie! Muszą zapłacić 150 tys. zł!

  ...portal press.pl, właśnie zapadł wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie, który przychylił się do złożonej przez regulatora apelacji nakładając na TVN karę w wysokości 150 tysięcy złotych! "W odcinkach "Top(...) regulatora show nie powinien był ukazywać się z oznaczeniem "od lat 12", w porze chronionej (6-22). KRRiT znalazła też w 'Top Model' treści 'naruszające godność ludzką': uczestniczące w show dziewczyny...

 • "Na Wspólnej" świętuje 12 lat i 2000 odcinków

  Dwa tysiące odcinków, dwie młode pary, dwa śluby i aż dwie okazje do świętowania! Styczeń 2015 roku to dla aktorów i twórców "Na Wspólnej" miesiąc szczególny!

 • "Druga szansa": 45 lat Małgorzaty Kożuchowskiej

  ...27 kwietnia aktorka świętuje swoje urodziny. Jak zmieniała się na przestrzeni lat?

 • Gwiazdy TVN podekscytowane pracą w nowych kanałach stacji

  W czwartek ruszyły dwa nowe kanały telewizyjne: TVN Meteo Active i TVN Fabuła. W pierwszym prowadzącymi codziennego programu "na żywo" zostały m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Cegielska, zaś w drugim m.in. Anna Wendzikowska. Gwiazdy są podekscytowane nową pracą i liczą, że kanały zdobędą sympatię widzów oraz pozwolą im rozwinąć kariery.

 • Maria Czubaszek nie żyje. Chorowała od lat

  ...12 maja w Warszawie zmarła Maria Czubaszek. Miała 76 lat. Od lat zmagała się z chorobą.

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • "Mąż czy nie mąż": Magdalena Schejbal kończy 35 lat

  ...serialu TVN "Mąż czy nie mąż". Prywatnie Magda związana jest od kilku lat ze Sławomirem Ziębą-Drzymalskim. Mają 3,5-roczną córeczkę Anielę, razem wychowują też syna aktorki z poprzedniego związku(...) Magdalenie Schejbal rola podkomisarz Basi Storosz w serialu "Kryminalni", którą grała przez prawie 5 lat. To, że jest świetną aktorką udowodniła m.in. grając Jagnę Edelwajs w "Blondynce", Zuzę Szmidt...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

Zdjęcia na temat: 12 lat tvn
Wideo na temat: 12 lat tvn
 • Siwiec nie może się nachwalić bogatego męża!

  celebrytka. Takim ideałem w jej życiu okazał się mąż Mariusz, z którym są razem już od prawie 12 lat! "Strasznie długo. Ja myślałem, że będę z facetem najdłużej dwa lata" - informuje. Siwiec wyznała też, że(...). Ja nawet nie chcę mówić, że jest tak super, żeby nie zapeszyć" - dodała. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Zniewolony. 12 Years a Slave

  Jest rok 1841. Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup – wolny i wykształcony człowiek, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna się trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie stracić nadziei na wolność.

 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

Dyskusje na temat: 12 lat tvn
 • Re: "Pierwsza miłość": Natan w stanie krytycznym

  A co powiecie na szkołę na tvn moja wnuczka to ogląda a mnie to przeraża wnuczka ma 12 lat.

 • Re: "Pierwsza miłość": Paulina i Bartek wreszcie razem!

  My dzieci do lat 12 zadamy wiecej PORNOsexu na pierwszych stronach interi i onetu nie chcemy Kaczynskiego i pisu ,chcemy byc trendy tak jak Prezyd. Komor. bo tak nas ucza w szkole i w TVN.

 • Re: "M jak miłość": Monika nie chce dziecka!

  W demoralizacji młodych (ale nie tylko) prymat wiedzie TVN ale i Polsat. Seriale brandowane logiem "od lat 12" są dla normalnego inteligentnego i wrażliwego człowieka nie do zniesienia. Co wyrośnie z tych, którzy te patologie oglądają i stają się nieczuli na to co się wokół dzieje, przyjmując motto "przecież to normalne". Należy zaprzestać niszczenia młodzieży! Kiedyś, gdy w TV lecieli "tylko