• Informacje na temat:

  12 letnia aktorka

Artykuły na temat: 12 letnia aktorka
 • Katarzyna Figura zabierze córki ojcu? Aktorka już odlicza dni do być może ostatniej sądowej batalii!

  ...domową, aktorka spodziewała się szybkiego wyroku, ale tak się nie stało. Jednak widać przełom. Na ostatniej, marcowej rozprawie, która odbyła się za zamkniętymi drzwiami, zeznawały córki pary, 15-letnia Koko i 12-letnia Kaszmir.  Jak ujawniła Figura, ich zeznania nie były korzystne dla ojca. Ten od lat zabiega o widzenia z dziewczynkami. Jego zarzuty o to, że utrudnia mu kontakty, aktorka ostro...

 • Gwiazda telenowel Lorena Rojas nie żyje

  Gwiazda meksykańskich telenoweli Lorena Rojas zmarła w poniedziałek, 16 lutego. 44-letnia aktorka od 2008 roku zmagała się z rakiem piersi.

 • Aktorka z... przypadku

  Natalia Rybicka, którą zobaczymy w 12. odcinku 3. serii "Komisarza Aleksa" jako Agnieszkę Gawron, żartuje, że została aktorką w wyniku... pomyłki swojego taty.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Courteney Cox (52 l.) z małżeństwa z Davidem Arquette (44 l.) ma córkę Coco. Para rozwiodła się trzy lata temu, a dziewczynka została pod opieką aktorki. Kilka dni temu Coco obchodziła swoje 12(...) tego wieczoru na sobie. Czyżby pożyczyła je od swojej mamy? Uważacie, że 12-latka powinna nosić takie buty?

 • "Psy": Dalsze losy Franza i Angeli

  Rok 1992. Władysław Pasikowski kompletuje obsadę do filmu "Psy". Rolę Franza Maurera dostaje jego najlepszy przyjaciel, 40-letni wówczas Bogusław Linda.

 • Figura ma dwa niesprawne palce. Szokująca przeszłość aktorki!

  Aktorka ze swoich upadków zawsze podnosiła się resztkami sił. Jak sama mówi, jest mistrzynią złych decyzji, których konsekwencje długo sprawiały ból. "Zjadłam zęby na miłościach, samotności(...) kuchennym nożem człowieka. Na szczęście nie doszło do tragedii, ale aktorka ma od tamtej pory niesprawne dwa palce... Samotność zagłuszała seksem. Głośno było o jej hollywoodzkich romansach. Związek...

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • Barbara Sienkiewicz pokazała swoje mieszkanie! W takich warunkach żyje 60-letnia pierworódka!

  Niespodziewanie 60-letnia aktorka znana z epizodycznych ról w "Klanie", "Ranczu" oraz "Na wspólnej" stała się gwiazdą tegorocznych wakacji! Wszystko oczywiście za sprawą jej późnego macierzyństwa i sugestii, że ciąża kobiety to nie cud, a zapłodnienie in vitro. Prasa brukowa zaczęła nawet spekulować, że ten skomplikowany w jej wieku zabieg mógł kosztować nawet 12 tysięcy! Na aktorkę spadła...

 • Sia "Elastic Heart": Shia LaBeouf i Maddie Ziegler w klatce

  W najnowszym teledysku australijskiej wokalistki o pseudonimie Sia występują aktor Shia LaBeouf i 12-letnia Maddie Ziegler. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Zdjęcia na temat: 12 letnia aktorka
 • Wreszcie może odpocząć!
Wideo na temat: 12 letnia aktorka
 • Lorena Rojas przegrała walkę z rakiem

  Gwiazda meksykańskich telenoweli Lorena Rojas zmarła w poniedziałek (16.02). 44-letnia aktorka od 2008 roku zmagała się z rakiem piersi i przerzutami na wątrobę. Była niezaprzeczalną królową telewizyjnych "tasiemców" i wystąpiła w ponad 12 popularnych produkcjach. Rojas odeszła w otoczeniu rodziny w swoim domu w Miami/ źródło: CNN Newsource/x-news.

 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

 • Netflix: "Czy ja za dużo mówię?" - nowy zwiastun "Ani"

  W główną rolę w serialu "Ania" wcieliła się Amybeth McNulty, aktorka znana jak na razie z roli 10-letniej Morgan z filmu "Morgan" z 2016 roku. Geraldine James ("Dziewczyna z tatuażem") oraz R.H. Thomson ("Chloe") zagrają (odpowiednio) Marylę i Mateusza Cuthbertów. Scenarzystką i showrunnerem serialu jest Moira Walley-Beckett ("Breaking Bad"). Premiera: 12 maja.

 • Zniewolony. 12 Years a Slave

  Jest rok 1841. Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup – wolny i wykształcony człowiek, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna się trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie stracić nadziei na wolność.