• Informacje na temat:

  12 m jak miłość

Artykuły na temat: 12 m jak miłość
 • Gwiazda "M jak miłość" w "Komisarzu Aleksie"

  Tosia z 11. odcinka 9. serii "Komisarza Aleksa" - dziewczynka, która pomoże łódzkim policjantom w pojmaniu członków groźnego gangu wykorzystującego romskie dzieciaki do wprowadzania w obieg fałszywych pieniędzy - to kolejne serialowe wcielenie 12-letniej Gabrysi Raczyńskiej znanej telewidzom z roli Basi w "M jak miłość".

 • "Dziewczyny": Muzyka, marzenia i miłość

  "Dziewczyny", które na ekrany kin trafią 12 grudnia, to film o rzeczach najważniejszych, tych przez duże "m" - muzyce, marzeniach i miłości oraz... odwiecznym pytaniu, jak przeżyć życie, żeby niczego nie żałować. Niezwykle stylowa produkcja rozkocha w sobie fanów indie popu, hipsterów, wielbicieli brzmień Belle & Sebastian oraz magnetycznych kadrów Xaviera Dolana.

 • "M jak miłość": Serial TVP2 nadal na topie

  Seriale TVP2 - "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia" - okazały się najchętniej oglądanymi produkcjami w zeszłym tygodniu - informuje portal Wirtualnemedia.pl...

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • "M jak miłość": Podwójnie zaręczony

  Dwa tygodnie po tym, jak oświadczył się Elizie Ziemińskiej, Andrzej Młynarczyk – jako Tomek – poprosił o rękę Joasię Tarnowską.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • "M jak miłość": Serialowi rekordziści

  ...jest Tamara Arciuch, która grała aż w czterech serialach - Annę Gruszyńską w "M jak miłość", Kingę Kryńską w "Drugiej szansie", Justynę Malec w "Ojcu Mateuszu" i Ewę Dobrowolską w "Powiedz tak(...) komediowych Paweł Domagała (Krzysztof w "O mnie się nie martw", Igor w "Drugiej szansie" i Wiktor w "Powiedz tak!"), bardzo utalentowany i bardzo przystojny Mikołaj Roznerski (Marcin w "M jak miłość...

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • "M jak miłość": Marta rzuci Andrzeja!

  ..." (emisja w poniedziałek 12 września w TVP1), bo pomyśli, że żona zdecydowała się dać im jeszcze jedną szansę na uratowanie ich związku. Koniec separacji? - Wygląda na to, że to koniec separacji(...) się przejść do sadu - rzuci Marta w stronę męża, wstając od stołu, a Andrzej potraktuje to jak zaproszenie do wspólnej przechadzki oraz rozmowy. Wyjdzie za nią z nadzieją, że nareszcie szczerze...

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

Zdjęcia na temat: 12 m jak miłość
Dyskusje na temat: 12 m jak miłość