• Informacje na temat:

  12 nastolatki

Artykuły na temat: 12 nastolatki
 • "Komisarz Alex": Tajemnicza śmierć bogatego nastolatka

  W 11. odcinku 8. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 12 listopada o godzinie 20.25) ekipa Orlicza (Antoni Pawlicki) zostanie wezwana do mieszkania 18-letniego chłopaka, który odziedziczył po ojcu spory majątek, rzucił szkołę i planował wyjechać w podróż marzeń po Ameryce. Martwego nastolatka znajdzie na podłodze w jednym z pokoi starsza siostra... Szybko okaże się, że z mieszkania...

 • Powrót dinozaurów, erotyczna gra nastolatek

  Siedem filmów wejdzie na ekrany polskich kin w piątek, 12 czerwca. Wśród nich są: kolejna odsłona sagi o dinozaurach - "Jurassic World", nominowany do Oscara dramat "Timbuktu" oraz wzbudzająca kontrowersje produkcja Urszuli Antoniak "Strefa nagości".

 • Romeo Beckham wyrósł na uroczego nastolatka!

  Victoria Beckham (41 l.) pochwaliła się zdjęciem swojego 12-letniego syna!

 • "Strefa nagości" Urszuli Antoniak w kinach od 12 czerwca

  "Strefa nagości" Urszuli Antoniak, zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu, wejdzie do kin 12 czerwca.

 • Ania Lewandowska jako nastolatka przeszła piekło przez ojca! "Pogubiłam się w rozpaczy"!

  ...zadanie zadbać o mamę i siostrę. Także Ania musiała szybko dorosnąć, ale z innego powodu. Kiedy miała 12 lat, jej ojciec opuścił rodzinę, zostawiając zrozpaczoną matkę z dwojgiem małych dzieci, bez środków...

 • One Direction w Cinema City!

  Zespół One Direction, uwielbiany przez nastolatki na całym świecie, pojawi się na ekranach Cinema City. W sobotę i niedzielę, 11 i 12 października, fani będą mogli obejrzeć film "One Direction: Where We Are", który jest retransmisją ich koncertu na stadione w Mediolanie.

 • "Komisarz Alex": Nastoletni mordercy z przypadku

  Orlicz (Antoni Pawlicki) i jego współpracownicy prowadzić będą śledztwo w sprawie śmierci bezdomnego, którego ciało zostanie znalezione na placu budowy jednego z łódzkich osiedli. Wszystko wskazywać będzie na to, że morderstwa dokonały... nastolatki!

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • 12 rzeczy, których możesz nie wiedzieć

  ...nie była aktorką, zostałaby... tenisistką. 12 Jason O'Mara wyznał, że w dzieciństwie był kujonem, którego fascynowały dinozaury. Dlatego praca na planie "Terra Novy", z ludźmi współtworzącymi...

 • "Strefa nagości": Dwie wersje erotyzmu

  Dystrybutor filmu "Strefa nagości" zaprezentował zwiastun nowego obrazu Urszuli Antoniak. Opowiadająca o erotycznej grze między dwoma 15-letnimi dziewczynami produkcja trafi na ekrany polskich kin 12 czerwca.

Zdjęcia na temat: 12 nastolatki
Wideo na temat: 12 nastolatki
 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

 • Zniewolony. 12 Years a Slave

  Jest rok 1841. Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup – wolny i wykształcony człowiek, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna się trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie stracić nadziei na wolność.

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

Dyskusje na temat: 12 nastolatki