• Informacje na temat:

  12 pozycji

Artykuły na temat: 12 pozycji
 • "Fear the Walking Dead": Kolejny odcinek już 12 września

  Już 12 września, o 3:10, równocześnie z amerykańską premierą, stacja AMC wyemituje jedenasty odcinek 2. sezonu „Fear the Walking Dead”, powtórka tego samego dnia o 21:00. W kolejnym odcinku Nickowi udaje się zdobyć nową pozycję w obozie, dzięki doświadczeniom z przeszłości. Odbywa także rozmowę z Alejandro, który wyznaje mu, że kiedyś został ugryziony przez zainfekowanego.

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • "Biologicznie jestem 12 lat młodszy niż wskazuje metryka"

  ...twierdzi Cezary Pazura. Zdaniem psychologa to typowe objawy kryzysu wieku średniego.

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • "Ojciec Mateusz": Serial stracił, ale wciąż jest liderem

  ...    12. sezon "Ojca Mateusza" mogliśmy oglądać w czwartki o 20:30. Nowa transza zawitała na antenie 4 września, a finał został wyemitowany 27 listopada. Średnia oglądalność wszystkich odcinków wyniosła 4,61 mln widzów, co przełożyło się na 28,68 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 19,13 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Dynastia" tylko z nazwy?

  Nowa wersja kultowego hitu to jedna z tych premier, na którą wszyscy czekają z niecierpliwością i... obawą. Czy słusznie? Okaże się 12 października, gdy serial pojawi się na Netflixie!

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

 • "Dzwony wojny": Ruszają zdjęcia do serialu TVP i BBC

  Zdjęcia do serialu "Dzwony wojny" - epickiej opowieści realizowanej w 100. rocznicę I wojny światowej rozpoczną się 12 maja w Polsce. Na planie i za kamerą staną polscy artyści. To już kolejna koprodukcja z udziałem BBC Worldwide i TVP, realizowana po sukcesie poprzedniej koprodukcji obu stacji, serialu "Szpiedzy w Warszawie".

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

Zdjęcia na temat: 12 pozycji
Wideo na temat: 12 pozycji
 • 12 rund

  Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzyskała wolność, musi wykonać 12 skomplikowanych zadań... W rolach głównych: John Cena ("The Marine"), Steve Harris ("Raport mniejszości"), Ashley Scott ("Królestwo") i Brian White ("Rodzinny dom wariatów").

 • Zniewolony. 12 Years a Slave

  Jest rok 1841. Mieszkający w Waszyngtonie Salomon Northup – wolny i wykształcony człowiek, ojciec dwojga dzieci, szczęśliwy mąż i szanowany obywatel – zostaje podstępem porwany i sprzedany handlarzom niewolników. Tak rozpoczyna się trwająca 12 lat dramatyczna i niezwykła odyseja człowieka, który wbrew otaczającej go brutalnej rzeczywistości próbuje przetrwać i nigdy nie stracić nadziei na wolność.

 • Pozycja dziecka

  Cornelia właśnie skończyła 60 lat, jest zadbana, majętna i szanowana. Osiągnęła sukces zawodowy, ma oddanego, siedzącego pod pantoflem męża oraz wpływowych znajomych wśród bukareszteńskich elit. Jednak życie wcale Cornelii nie cieszy... Ukochany jedynak, jej oczko w głowie, 34-letni Barbu ze wszystkich sił stara się uniezależnić od matki. Wyprowadził się z domu, ma własny samochód, a także dziewczynę, która zupełnie nie spełnia standardów Cornelii. A najsmutniejsze jest to, że Barbu unika...

Dyskusje na temat: 12 pozycji