• Informacje na temat:

  12 pozycji

Artykuły na temat: 12 pozycji
 • "Fear the Walking Dead": Kolejny odcinek już 12 września

  Już 12 września, o 3:10, równocześnie z amerykańską premierą, stacja AMC wyemituje jedenasty odcinek 2. sezonu „Fear the Walking Dead”, powtórka tego samego dnia o 21:00. W kolejnym odcinku Nickowi udaje się zdobyć nową pozycję w obozie, dzięki doświadczeniom z przeszłości. Odbywa także rozmowę z Alejandro, który wyznaje mu, że kiedyś został ugryziony przez zainfekowanego.

 • Wiekopomne 12 minut, czyli przegląd koncertów z Super Bowl

  Finał rozgrywek futbolu amerykańskiego to jedna z najsłynniejszych imprez sportowych na świecie. Jego stałym elementem jest 12-minutowy koncert w przerwie meczu, tzw. "halftime show". Z okazji tegorocznego Super Bowl (1 lutego) przypominamy najsłynniejsze z nich.

 • "Biologicznie jestem 12 lat młodszy niż wskazuje metryka"

  ...twierdzi Cezary Pazura. Zdaniem psychologa to typowe objawy kryzysu wieku średniego.

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • "Ojciec Mateusz": Serial stracił, ale wciąż jest liderem

  ...    12. sezon "Ojca Mateusza" mogliśmy oglądać w czwartki o 20:30. Nowa transza zawitała na antenie 4 września, a finał został wyemitowany 27 listopada. Średnia oglądalność wszystkich odcinków wyniosła 4,61 mln widzów, co przełożyło się na 28,68 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 19,13 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Dynastia" tylko z nazwy?

  Nowa wersja kultowego hitu to jedna z tych premier, na którą wszyscy czekają z niecierpliwością i... obawą. Czy słusznie? Okaże się 12 października, gdy serial pojawi się na Netflixie!

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

 • "Dzwony wojny": Ruszają zdjęcia do serialu TVP i BBC

  Zdjęcia do serialu "Dzwony wojny" - epickiej opowieści realizowanej w 100. rocznicę I wojny światowej rozpoczną się 12 maja w Polsce. Na planie i za kamerą staną polscy artyści. To już kolejna koprodukcja z udziałem BBC Worldwide i TVP, realizowana po sukcesie poprzedniej koprodukcji obu stacji, serialu "Szpiedzy w Warszawie".

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

Zdjęcia na temat: 12 pozycji
Dyskusje na temat: 12 pozycji
 • Re: "Ania z Zielonego Wzgórza": Rudzielec z temperamentem

  Moja wnuczka -12 lat czytała z przyjemnością. Zresztą to jest lektura szkolna. Starsza 15 latka nie polubiła tej pozycji. Tak więc jedne dzieciaki polubią przygody Ani inne nie.

 • Re: "Na Wspólnej": Jesienią widzowie będą w szoku!

  ciemku 0 kcac 5. Kaloryczna wartość poszczegulnych pozycji a) misjonarska 12 kcal b) 69 lerząc 8 kcal c) 69 stojąc 112 kcal d) na taczkę 216 kcal e) na gondoliera 912 kcal 6. Przerzywając(...) w koło. Musicie wyjśc do ludzi a nie tylko przed kąpem. A o to sposub na z chudniecie. 1. Rozbierając partnerkę - tracicie a) z jej przyzwoleniem 12 kcal b) bes jej zgody 187 kcal 2. Zdejmując

 • Re: Sesja w basenie? Czemu nie! Oni nie wstydzą się swoich ciał

  ciemku 0 kcac 5. Kaloryczna wartość poszczegulnych pozycji a) misjonarska 12 kcal b) 69 lerząc 8 kcal c) 69 stojąc 112 kcal d) na taczkę 216 kcal e) na gondoliera 912 kcal 6. Przerzywając(...) w koło. Musicie wyjśc do ludzi a nie tylko przed kąpem. A o to sposub na z chudniecie. 1. Rozbierając partnerkę - tracicie a) z jej przyzwoleniem 12 kcal b) bes jej zgody 187 kcal 2. Zdejmując