• Informacje na temat:

  15 gwiazd

Artykuły na temat: 15 gwiazd
 • Dramaty gwiazd w 2016 roku!

  Nikt z nich nie spodziewał się, że ten rok przyniesie im tyle bólu, łez i nieprzespanych nocy. Niektórzy z nich na własnej skórze przekonali się, że los potrafi być naprawdę okrutny. Zobaczcie, dla których gwiazd rok 2016 był naprawdę ciężki!

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Edyta Górniak wystąpi w „Agent Gwiazdy 4”?! To nie koniec niespodzianek!

  Obok programu „Ameryka Express”, „Agent Gwiazdy”, to jeden z ulubionych hitów telewidzów stacji TVN. Właśnie szykuje się nowy sezon programu, który oczywiście poprowadzi Kinga Rusin (47 l.). Do sieci zaczęły już wyciekać pierwsze nazwiska gwiazd, które pojawią się w „Agencie”!

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • Minął już przeszło rok od zatrzymania Cezarego P., nazywanego "dilerem gwiazd". 8 listopada rusza jego proces. Finał sprawy może być głośny!

 • "Taniec z Gwiazdami": Maserak i Kochanek walczą o Pogrebińską

  Już 15 maja półfinał "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Z pozostałych w programie trzech par pożegnamy się z jedną, która zgromadzi najmniej głosów widzów i otrzyma najsłabsze oceny od jury.

 • "Druga szansa": Gwiazdy nowego serialu TVN wróciły na plan!

  Gwiazdy "Drugiej szansy" po krótkiej przerwie wróciły na plan nowego serialu TVN. - Pierwsze odcinki są już gotowe do emisji, rozpoczynamy zdjęcia do kolejnych - zdradza nam producentka Dorota Kośmicka-Gacke.

 • Calvin Harris: "Motion" z plejadą gwiazd

  4 listopada ukaże się nowa płyta szkockiego producenta Calvina Harrisa.

 • Wzrost polskich gwiazd

  Kto musi się schylić, by pocałować ukochaną, a która para jest niemal równego wzrostu? Która gwiazda chętnie nosi szpilki, by dodać sobie centymetrów? Sprawdźcie, jaki jest wzrost najpopularniejszych polskich gwiazd!

 • Grechuta Festival: Gwiazdą Kamil Bednarek

  15 wykonawców: solistów i zespołów zostało zakwalifikowanych do finału konkursu na interpretacje piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Konkurs jest głównym elementem Grechuta Festivalu, którego siódma edycja potrwa w Krakowie od 9 do 12 października.

Zdjęcia na temat: 15 gwiazd
Wideo na temat: 15 gwiazd
 • Gwiazdy na pokazie Jemioła

  15 listopada Łukasz Jemioł zaprezentował swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2013. Na pokazie licznie stawiły się gwiazdy polskiego show-biznesu.

 • Dramat Tori Spelling!

  Piersi Tori Spelling są… przeterminowane? Gwiazda reality show skarży się, że powinna wymienić implanty 15 lat temu. Niestety, z powodu kolejnych ciąż, przeprowadzenie zabiegu było niemożliwe(...) gwiazda. Piersi Tori są w tak złym stanie, że aby je operacyjnie poprawić, gwiazda musiałaby po wyjęciu obecnych implantów odczekać kilka miesięcy. (źródło: x-news)

 • Martyna Wojciechowska: To mój najlepszy czas w życiu

  programu do ponad 50. krajów na świecie i liczne propozycje wywiadów - m.in. z Korei Południowej. - Pracuję w mediach ponad 15 lat. Bardzo wierzę w to, co robię. Było tyle gwiazd, które wzleciały

Dyskusje na temat: 15 gwiazd