• Informacje na temat:

  15 na salonach

Artykuły na temat: 15 na salonach
 • "Na Wspólnej": Zięba przeniesie się na kanapę w salonie!

  Między Marią (Bożena Dykiel) a jej mężem Włodkiem (Mieczysław Hryniewicz) niemal dojdzie do rękoczynów! Zięba wytknie żonie, że całe życie nim poniewierała, ale odtąd to się zmieni!

 • Paweł Orleański: Tematy się nie skończą

  Przed nami jubileuszowy 500. odcinek "Galileo". Paweł Orleański zdradził, co w nim zobaczymy, czy po ośmiu latach prowadzenia programu jest jeszcze coś, co może go zaskoczyć oraz dlaczego nie bywa na salonach i bankietach.

 • Kasia Cichopek po ciąży schudła 15 kilo!

  Kilka dni temu celebrytka po raz pierwszy pojawiła się na salonach od momentu, gdy urodziła dziecko. Oczywiście była największą "gwiazdą" wieczoru, a obiektywny fotoreporterów były skierowane głównie na nią. Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę nieźle. Po ciąży nie było już śladu, a dobrze dobrana sukienka podkreślała jej talię. Jak udało jej uzyskać się taki efekt i to w tak krótkim czasie...

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra: Będzie syn czy córka?

  Emilia Komarnicka-Klynstra (32 l.) nabrała ciała! Na salonach aż huczy od plotek...

 • W poniedziałek, 15 marca, odbyła się w nowojorskim hotelu Waldorf-Astoria uroczystość wprowadzenia nowych członków do prestiżowego Rockandrollowego Salonu Sławy (Rock And Roll Hall Of Fame). Uhonorowano między innymi Prince'a, pośmiertnie George'a Harrisona, ZZ Top i Boba Segera.

 • Grzegorz Damięcki to najbardziej tajemnicza postać w rodzinie Damięckich

  Dotąd próżno było szukać Grzegorza Damięckiego (49 l.) na warszawskich salonach, rzadko grał w serialach. Zmieniło się to dopiero niedawno.

 • Córki na salony!

  Do niedawna chronili twarze swoich pociech. Dziś z dumą je prezentują. Dlaczego?

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Tygodnik ma najnowsze wieści o ich związku

  Joanna Brodzik (45 l.) i Paweł Wilczak (52 l.) są parą od ponad 15 lat. Ich przyjaciele twierdzą, że wręcz idealną. W ostatnim czasie jednak kłopoty nie ominęły tej miłości.

 • Nowi w Rockandrollowym Salonie Sławy

  George Harrison, Prince i ZZ Top są wśród artystów, którzy w 2004 roku zostaną wpisani do Rockandrollowego Salonu Sławy. Najbliższa ceremonia włączenia nowych artystów do tego prestiżowego grona odbędzie się 15 marca, w nowojorskim hotelu "Waldorf-Astoria".

Wideo na temat: 15 na salonach
 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Fish Tank

  Nagrodzony przez Jury festiwalu w Cannes 2009 film w reżyserii uhonorowanej Oscarem Andrei Arnold. Przejmująca opowieść o dorastaniu i walce o swoje marzenia. Mia ma 15 lat. Nie chodzi do szkoły, nie ma przyjaciół, nie potrzebuje nikogo. Jej silny charakter i agresywna postawa budzą strach rówieśników. Gdy jest sama - tańczy. I wierzy w to, że kiedyś spełni swoje marzenia. Pewnego dnia jej matka przyprowadza do domu tajemniczego mężczyznę o imieniu Connor. Jego nieoczekiwana obecność wzburzy...

 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...