• Informacje na temat:

  16 letnia doda

Artykuły na temat: 16 letnia doda
 • Doda śpiewa dla chorych dzieci

  Fundacja Dziecięca Fantazja, zajmująca się chorymi dziećmi, organizuje dziś, 11 lipca, w Markach koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych. Gwiazdą koncertu będzie Doda .

 • Doda zaśpiewała dla chorych dzieci

  Fundacja Dziecięca Fantazja, zajmująca się chorymi dziećmi, zorganizowała we wtorek (12 lipca) w Markach koncert charytatywny na rzecz swoich podopiecznych. Gwiazdą koncertu była Doda.

 • Niemka wygrała Eurowizję, internauci chcą Dodę

  ...19-letnia Lena Meyer-Landrutz Niemiec została zwyciężczynią 55. Konkursu Piosenki Eurowizji w Oslo. Piosenkarka wykonała utwór w języku angielskim "Satellite". Lena od tygodni biła rekordy popularności w swojej ojczyźnie, urzekając naturalnym zachowaniem oraz dystansem do siebie samej.

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Wbrew pozorom nie będzie to plotka rskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, choć w naszym autorskim zestawieniu nie zabraknie głośnych rozpadów związków. Zapraszamy do lektury!

 • "Klan": Niedaleko pada jabłko od jabłoni

  Międzynarodowym Festiwalu Krótkometrażowych Filmów Fabularnych "Brno 16" oraz na Festival Internazionale Del Cinema Povero). Żeby było jeszcze ciekawiej, Aleksander Sosiński debiutował w "Klanie(...) (Kasia Jaworska). Pikanterii temu niech doda fakt, że młoda Borecka straci głowę dla przystojnego nauczyciela. Pytanie, czy wuefista zdecyduje się na romans z uczennicą, na razie pozostawiamy otwarte...

 • Kto w "Bitwie na głosy"? Pierwsze przecieki

  Ruszyła giełda nazwisk gwiazd przymierzanych do drugiej edycji "Bitwy na głosy".

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  Doda w końcu odgryzła się Małgosi Rozenek, która w jednym z wywiadów - pytana, czy upodabnia się do skandalistki - stwierdziła, że "ma więcej klasy niż ona". Rabczewska nie miała dotąd okazji skomentować słów perfekcyjnej. Zrobiła to dopiero niedawno, w rozmowie z "Radiem Kolor". "15 lutego kończę 31 lat i jest to słabe, wolałabym mieć 16, czuję się tak na 20. Akceptuję swój wiek, nie jaram...

 • Ci źli paparazzi...

  - Jedyna osoba w kraju, która może uniknąć fotografów, to prezydent Kaczyński. Reszta nie ma większych szans. Zawsze znajdzie się sposób, żeby zrobić im zdjęcie - uważa Przemysław Stoppa, najbardziej znany polski paparazzo.

 • Cichopek i Żmijewski najseksowniejsi

  Mamy nadzieję, że 25-letnia aktoreczka zdecyduje się w końcu na założenie rodziny z Marcinem Hakielem (25 l.) i zajmie wychowaniem dzieci. Może wtedy nie będziemy musieli jej tak często oglądać(...) pozostałymi paniami była miażdżąca. Oddano na nią prawie 1/4 wszystkich głosów. Doda (24 l.), która uplasowała się na 2. miejscu, zdobyła ich tylko 15,9%! "Bardzo się cieszę. I mam nadzieję, że padną teraz...

 • Opole 2010: Niższa oglądalność

  Średnia widownia festiwalu Opole 2010, który został tymczasowo przeniesiony z maja/czerwca na wrzesień, wyniosła 2,83 mln widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement. W ubiegłym roku było to 3,96 mln. Wygląda na to, że sobotni "Mam talent" (średnio ok. 4 mln widzów) zaszkodził "Superjedynkom", które - podobnie jak cały festiwal - straciły milion widzów.