• Informacje na temat:

  18 -letnia dziewczyna

Artykuły na temat: 18 -letnia dziewczyna
 • Katarzyna Sawczuk ma problemy ze zdrowiem?! Dziewczyna Królikowskiego zasłabła!

  Co się dzieje z dziewczyną Antka Królikowskiego (26 l.)?! Czy Katarzyna Sawczuk (18 l.) ma problemy ze zdrowiem?

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Dziewczyna z poprawczaka

  .... Stacja SAT 1 potroiła swoje udziały w rynku w paśmie, w którym nadawane są odcinki "docu-crime'owych" seriali (z 6 do 18 proc. ).

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Trudna dziewczyna

  .... Stacja SAT 1 potroiła swoje udziały w rynku w paśmie, w którym nadawane są odcinki "docu-crime'owych" seriali (z 6 do 18 proc. ).

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • "To nie koniec świata!": Dziewczyna jak tornado!

  Blanka wpadła do Agro jak tornado i wywróciła życie Darka do góry nogami. Jak zakończy się afera z nieślubnym dzieckiem? Zapraszamy na 18. odcinek "To nie koniec świata!".

 • Warszawski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Chińska "Trumna w górach" została uhonorowana Warsaw Grand Prix podczas 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrodzono także filmy: "Takie są zasady", "Jak powstrzymać ślub", "Mój tata rockman". Laureatów wyłoniono w sobotę, 18 października.

 • Jacek Rozenek: Jego dziewczyna nalega na ślub?

  Aktor po rozwodzie z Perfekcyjną Panią Domu był widywany z różnymi kobietami, jednak przy żadnej z nich nie zagrzał miejsca na dłużej. Rok temu jednak, gdy poznał młodszą o 18 lat Katarzynę Pietraszak, zakochał się na zabój. Choć wiele osób twierdziło, że to zapewne tylko przelotny romans, para nadal jest ze sobą i nie wygląda, żeby mieli się rozstać! Przeciwnie! Być może niedługo staną na...

 • "Szpital": Pacjent z wirusem ebola w Krakowie?

  Personel krakowskiego SOR-u stanie oko w oko z wielkim niebezpieczeństwem - zagrożeniem zakażeniem wirusem ebola. Szpital zostaje postawiony w stan najwyższej gotowości, by uratować życie pacjenta i nie dopuścić do epidemii. Emisja już 23 lutego na antenie TVN.

Zdjęcia na temat: 18 -letnia dziewczyna
Wideo na temat: 18 -letnia dziewczyna
 • Modelka z zespołem Downa na Nowojorskim Tygodniu Mody!

  Madeline Stuart to 18-latka cierpiąca na zespół Downa. Jej ogromnym marzeniem było zostanie modelką. Udało się! Dziewczyna wystąpiła podczas jednego z pokazów na Nowojorskim Tygodniu Mody. Projektanci, którzy ją zatrudnili, są dumni, że udało im się przełamać barierę, dotyczącą postrzegania piękna w świecie mody. A co o całym wydarzeniu sądzi mama dziewczyny? (DE RTL TV/x-news)

 • 18 spotkań przy stole

  Uliczny muzyk usiłujący odzyskać straconą miłość, dwóch skacowanych przyjaciół przy śniadaniu, aktor gotujący dla ukochanej, która nigdy nie przychodzi, dwóch kochanków ukrywających się przed światem, kucharka marząca o karierze piosenkarki, zagubiony Macedończyk, starsi państwo jedzący w milczeniu... Wszystkie te historie łączą się w jedną krążącą nieustannie wokół stołu i jedzenia. Jeden dzień, 6 śniadań, 6 obiadów, 6 kolacji i 6 historii starych i nowych miłości: tych szczęśliwych, tych,...

 • "Pierwsza miłość": "Żegnaj"

  Krystian (Patryk Pniewski) ratuje Kalinę z kłopotów. Dziewczyna rewanżuje mu się w szalony sposób… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

Dyskusje na temat: 18 -letnia dziewczyna
 • Re: "Klan": Fikcyjna dziewczyna Jaśka

  Szkoda mi Jaśka,że daje się namówić na nową dziewczynę,bo Mama nie akceptuje tak pięknej Ramony.Uważam że tak młodego chłopaka,dziewczyna dużo starsza od Jaśka i akceptowana,przez Matkę może zrobić dużo nie dobrego w związku,Ramony z Jaskiem.Osobiście wolałbym aby jak najdłużej,młody Rafalski był zakochany w Ramonie a Ona w nim,żeby ta para jak najdłużej była obecna w serialu,który oglądam już 18

 • Re: "The Cosby Show": Bill Cosby przyznał, że podawał kobietom środki odurzające!

  nastolatka to dziewczyna w wieku od 11 do 19 lat czyli 18 i 19 to tez nastolatka

 • Re: "Barwy szczęścia": Nieugięci rodzice Oliwii

  zachodzi. Nie ma nic bardziej błędnego. Ale jeżeli już się stało, to dziewczyna powinna mieć w rodzicach oparcie, a nie od razu aborcja. I co dziwne matka dziewczyny od razu znajduje lekarza i umawia to wszystko telefonicznie. Mój wnuk, właśnie z takiego "pierwszego razu" w tym roku kończy 18 lat.

 • Re: "M jak miłość": Trzydzieści tysięcy za jeden podpis

  Lukratywna propozycja? Przecież powinna dać tyle, żeby było wynagrodzeniem za alimenty do 18 roku życia + kilkadziesiąt tysięcy za wstyd dla dziewczyny i dziecka. Poniżej 200 tysięcy nie ma w ogóle(...), przecież dziecko to ogromny koszt, dlaczego ma się z tym zmagać samotna młoda dziewczyna? Niech płacą. Gdyby Natalka była milionerką, to niech się unosi godnością, ale z tego co wiemy nie jest

 • Seks "gorący jak samum" (18+)

  Bez przesady. Ładna dziewczyna, można nawet powiedzieć, że ma coś w sobie, ale żeby od razu takie zachwyty? Frank obracał lepsze:) No ale de gustibus...

 • Re: Dziewczyna dla zbójnika

  Pani EWO!!!!! Zdrowia, zdrowia, zdrowia. Będąc małolatem (17-18 lat) marzyłem o TAKIEJ KOBIECIE. Ahhhhhhhhhhhhh. POZDRAWIAM

 • Re: Dziewczyna zwierzy się Goldbergowej, że ...

  bochoseiwicz wygląda na 30 a nie 18 lat!!!żenująca jest

 • Re: 32 świeczki na urodzinowym torcie!

  ładna dziewczyna , dojrzała kobieta , wygląda na tyle ile ma , bo przecież nie na 18-tkę

 • Re: Płakałam ze wzruszenia

  Jej 18 przy moich 24 to niemalże pedofilia... Ładna dziewczyna, mam nadzieję że naprawdę ma olej w głowie i że się nie zmieni za parę lat. Jedna siwcowa wystarczy.

 • Re: Jej wielką pasją są.. motocykle! Choć to...

  dziewczyna ładna ale Olka w Na dobre i na złe jest okropna beznadziejna ciapowata mdła dziecinna . całkiem niezła była w M jak miłość jak grała młodsza koleżankę Pawła Zduńskiego , ta rola do niej pasowała , jest młoda a tam grała 18 latke .