• Informacje na temat:

  18 -letnia dziewczyna

Artykuły na temat: 18 -letnia dziewczyna
 • To obrzydliwe, co pokazała dziewczyna Zdrójkowskiego!

  Wiktoria Gąsiewska (19 l.) zaskoczyła zdjęciem, które zamieściła na Instagramie. Adam Zdrójkowski (18 l.) się wścieknie?

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Co się dzieje z dziewczyną Antka Królikowskiego (26 l.)?! Czy Katarzyna Sawczuk (18 l.) ma problemy ze zdrowiem?

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Dziewczyna z poprawczaka

  .... Stacja SAT 1 potroiła swoje udziały w rynku w paśmie, w którym nadawane są odcinki "docu-crime'owych" seriali (z 6 do 18 proc. ).

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • Trudna dziewczyna

  .... Stacja SAT 1 potroiła swoje udziały w rynku w paśmie, w którym nadawane są odcinki "docu-crime'owych" seriali (z 6 do 18 proc. ).

 • Warszawski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Chińska "Trumna w górach" została uhonorowana Warsaw Grand Prix podczas 30. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Nagrodzono także filmy: "Takie są zasady", "Jak powstrzymać ślub", "Mój tata rockman". Laureatów wyłoniono w sobotę, 18 października.

 • "To nie koniec świata!": Dziewczyna jak tornado!

  Blanka wpadła do Agro jak tornado i wywróciła życie Darka do góry nogami. Jak zakończy się afera z nieślubnym dzieckiem? Zapraszamy na 18. odcinek "To nie koniec świata!".

 • "Szpital": Pacjent z wirusem ebola w Krakowie?

  Personel krakowskiego SOR-u stanie oko w oko z wielkim niebezpieczeństwem - zagrożeniem zakażeniem wirusem ebola. Szpital zostaje postawiony w stan najwyższej gotowości, by uratować życie pacjenta i nie dopuścić do epidemii. Emisja już 23 lutego na antenie TVN.

Zdjęcia na temat: 18 -letnia dziewczyna
Wideo na temat: 18 -letnia dziewczyna
 • Modelka z zespołem Downa na Nowojorskim Tygodniu Mody!

  Madeline Stuart to 18-latka cierpiąca na zespół Downa. Jej ogromnym marzeniem było zostanie modelką. Udało się! Dziewczyna wystąpiła podczas jednego z pokazów na Nowojorskim Tygodniu Mody. Projektanci, którzy ją zatrudnili, są dumni, że udało im się przełamać barierę, dotyczącą postrzegania piękna w świecie mody. A co o całym wydarzeniu sądzi mama dziewczyny? (DE RTL TV/x-news)

 • "Pierwsza miłość": "Żegnaj"

  Krystian (Patryk Pniewski) ratuje Kalinę z kłopotów. Dziewczyna rewanżuje mu się w szalony sposób… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • "Pierwsza miłość": "Pożegnasz ich ode mnie?"

  Jowita znika bez śladu. Kiedy Radek odkrywa, że diamenty również zniknęły, nabiera przekonania, że Hiszpan ich zdemaskował i porwał dziewczynę… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

Dyskusje na temat: 18 -letnia dziewczyna
 • Re: "Klan": Fikcyjna dziewczyna Jaśka

  Szkoda mi Jaśka,że daje się namówić na nową dziewczynę,bo Mama nie akceptuje tak pięknej Ramony.Uważam że tak młodego chłopaka,dziewczyna dużo starsza od Jaśka i akceptowana,przez Matkę może zrobić dużo nie dobrego w związku,Ramony z Jaskiem.Osobiście wolałbym aby jak najdłużej,młody Rafalski był zakochany w Ramonie a Ona w nim,żeby ta para jak najdłużej była obecna w serialu,który oglądam już 18

 • Re: Anna Seniuk: Popularność przyniósł jej... biust!

  ŻADNA dziewczyna nie jest w stanie zagoić ran spowodowanych odrzuceniem w dzieciństwie. Oczekuję od swojego symbolicznego rodzica (obecnej dziewczyny, koleżanki), że zrekompensuje mi wszelkie odrzucenia, jakich doświadczyłem od rodzica rzeczywistego. W każdym związku będę czuł się bezpieczniej i pewniej, jeśli będę umiał radzić sobie z odrzuceniem, ponieważ pewne formy odrzucenia towarzyszą nam

 • Re: "The Cosby Show": Bill Cosby przyznał, że podawał kobietom środki odurzające!

  nastolatka to dziewczyna w wieku od 11 do 19 lat czyli 18 i 19 to tez nastolatka

 • Re: "M jak miłość": Oto nowa Ania

  Teraz to jest technika... Dziewczyna momentalnie przenosi się w czasie ze średniowiecza do 21 wieku. I tak co poniedziałek i wtorek. Wieczorem o 18:30 jest Elżbietką w średniowieczu, aby trzy godziny później być Anią w 21 wieku. Polska fizyka stoi jednak na najwyższym światowym poziomie! Nigdzie nie ma takich podróży w czasie, jedynie należy określić rodzaj ruchu i tor lotu Anio-Elżbietki.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  O co tu chodzi, artykuł pochodzi z 2016 r. i na dodatek kłamliwy bo dziewczyna wcale się nie wybudziła. A swoją drogą to 18 lat jest w zakładzie pod bardzo dobrą opieką lekarzy i rehabilitantów a inne matki musza się same męczyć z chorym w domu nie mając grosza na rehabilitację i leczenie. Gdzie tu sprawiedliwość?

 • Re: "Barwy szczęścia": Nieugięci rodzice Oliwii

  zachodzi. Nie ma nic bardziej błędnego. Ale jeżeli już się stało, to dziewczyna powinna mieć w rodzicach oparcie, a nie od razu aborcja. I co dziwne matka dziewczyny od razu znajduje lekarza i umawia to wszystko telefonicznie. Mój wnuk, właśnie z takiego "pierwszego razu" w tym roku kończy 18 lat.

 • Re: "M jak miłość": Trzydzieści tysięcy za jeden podpis

  Lukratywna propozycja? Przecież powinna dać tyle, żeby było wynagrodzeniem za alimenty do 18 roku życia + kilkadziesiąt tysięcy za wstyd dla dziewczyny i dziecka. Poniżej 200 tysięcy nie ma w ogóle(...), przecież dziecko to ogromny koszt, dlaczego ma się z tym zmagać samotna młoda dziewczyna? Niech płacą. Gdyby Natalka była milionerką, to niech się unosi godnością, ale z tego co wiemy nie jest

 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  i Ursuli, którego Phoebe spotyka na pogrzebie babci. Alec Baldwin (8.17-18) – Parker: pozytywny chłopak Phoebe na przyjęciu rocznicowym rodziców Moniki i Rossa. Anita Barone (1.2) – Carol Willick: pierwsza(...)) – sprzedawca pamiątek w Londynie, który sprzedaje Joeyowi wielki kapelusz. Paget Brewster (4.5-8, 4.11-13) – Kathy: dziewczyna Joeya, później dziewczyna Chandlera. Eddie Cahill (7.4-5, 7.8-9, 7.12, 7.14, 8.2

 • Seks "gorący jak samum" (18+)

  Bez przesady. Ładna dziewczyna, można nawet powiedzieć, że ma coś w sobie, ale żeby od razu takie zachwyty? Frank obracał lepsze:) No ale de gustibus...