• Informacje na temat:

  19 kandydatek

Artykuły na temat: 19 kandydatek
 • "Ojciec Mateusz": Natalia to idealna kandydatka na żonę... Pluskwy?

  ...- szepnie ksiądz Mateusz, sugerując tym samym, że to ona jest idealną kandydatką na żonę Pluskwy. Przypominamy, że na premierowe odcinki 19. serii "Ojca Mateusza" TVP1 zaprasza w każdy czwartek...

 • Eurowizja 2015: Monika Kuszyńska polską reprezentantką!

  Monika Kuszyńska pojedzie na Konkursu Piosenki Eurowizji w 2015 roku. Decyzja została ogłoszona w programie "Świat się Kręci".

 • Księżna Diana: mija 19 lat od jej śmierci. Wokół tego wypadku wciąż jest wiele wątpliwości

  ...swojego kawalerskiego stanu, Pałac Buckingham zasugerował mu Dianę, jako idealną kandydatkę na żonę. 19-latka była zachwycona, gdy 6 lutego 1981 roku książę oświadczył się jej, choć nie podarował jej...

 • Zbigniew Cybulski i Ewa Krzyżewska: Para z "Popiołu i diamentu"

  Jedna z najlepszych produkcji w historii polskiej kinematografii - "Popiół i diament", zrealizowany na podstawie powieści Jerzego Andrzejewskiego, w reżyserii Andrzeja Wajdy, wykreował dwie wielkie gwiazdy polskiego kina: Ewę Krzyżewską i Zbigniewa Cybulskiego.

 • "Ranczo": Katarzyna Żak kończy 55 lat

  ...- Mam wspaniałe dzieci, żyję w udanym związku, pracuję... Nic więcej nie potrzeba mi do szczęścia - mówi Katarzyna Żak, czyli niezapomniana Solejukowa z „Rancza”, która w piątek 19 października świętuje swe 55. urodziny.

 • "Słowo na M" : Gdyby Daniel nie był Harrym

  Wallace (Daniel Radcliffe) jest miłym i sympatycznym chłopakiem. Jest też przystojny i inteligentny, stara się być zabawny. W miłości szczęście mu jednak nie dopisuje. Kobieta jego życia, urokliwa Chantry (Zoe Kazan), jest w związku z innym mężczyzną. Wallace'owi nie pozostaje więc nic innego, jak się z nią "tylko" zaprzyjaźnić...

 • Dyplomacja w akcji

  ..."Figurantka" to najnowszy serial komediowy telewizji HBO. Stworzona przez nominowanego do Oscara Armando Iannucciego produkcja to celna, a przede wszystkim zabawna satyra na współczesną politykę. Serial, w którym tytułową rolę zagrała zdobywczyni Złotego Globu Julia Louis-Dreyfus, debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 19 kwietnia.

 • Tatu: Kandydatki na prezydenta Rosji?

  Kontrowersyjny rosyjski duet Tatu ponownie przypomina o sobie fanom i zagorzałym przeciwnikom. Choć brzmi to jak primaaprilisowy żart, Lena Katina i Julia Wołkowa mają ponoć wystartować w... wyborach prezydenckich w Rosji.

 • Farna już odczuła konsekwencje wypadku

  Wydawało się, że jazda po pijaku nie wpłynie znacząco na karierę Ewy Farnej (19 l.). O ile jednak fani jej wybaczyli, o tyle potencjalni pracodawcy o incydencie wcale nie zapomnieli.

 • Najpiękniejsze Polki 2007

  Aleksandra Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, Monika Brodka i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza'2007". W ubiegłym roku zwyciężyła Joanna Brodzik.

Wideo na temat: 19 kandydatek
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Coś za mną chodzi

  19-letnia Jay (Maika Monroe) prześladowana jest przez tajemniczą siłę. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, gdyż zło może przybrać postać dowolnej osoby - nieznajomego, albo kogoś z najbliższego otoczenia Jay. Dziewczyna, wspierana przez grupkę przyjaciół, desperacko walczy, by przetrwać i znaleźć sposób na powstrzymanie złowrogiej mocy

 • Kwiat pustyni

  Jej historia poruszyła serca milionów. Autobiograficzna powieść Waris Dirie "Desert Flower" (polski tytuł "Kwiat Pustyni"), która jest zapisem niezwykłej przemiany autorki z afrykańskiej koczowniczki w międzynarodową top modelkę, sprzedała się na całym świecie w 19 milionach egzemplarzy. Jest to inspirująca opowieść o wyjątkowej, dumnej i odważnej kobiecie. Mająca na swym koncie liczne sukcesy scenarzystka i reżyserka Sherry Hormann ("Father's Day") oraz producent i laureat Oscara - Peter...