• Informacje na temat:

  20 cm szpilki

Artykuły na temat: 20 cm szpilki
 • Poznaj "Szpilki" osobiście!

  Z okazji premiery czwartego sezonu przygotowaliśmy dla was konkurs, którego nagrodą jest wizyta na zakopiańskim planie serialu "Szpilki na Giewoncie". Wizyta na planie odbędzie się 21 marca 2012(...). Konkurs rozpoczyna się 14 marca i trwa do 18 marca , do godziny 23:59:59. Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie ŚwiataSeriali.pl 20 marca 2012 roku . Osoba, która wygra konkurs zostanie przez nas...

 • Panettiere i Kliczko zostali rodzicami

  Z kilkudniowym opóźnieniem amerykańska aktorka Hayden Panettiere i ukraiński bokser Władimir Kliczko poinformowali, że zostali rodzicami.

 • ...jest producent serialu "Szpilki na Giewoncie", firma Paisa Films. 18. Nagrodą w Konkursie jest wizyta na planie serialu "Szpilki na Giewoncie". Wizyta na planie zdjęciowym serialu nastąpi 21 marca(...) podlega zamianie na inną nagrodę lub na jej równowartość pieniężną. 20. Uczestnik, któremu została przyznana nagroda nie może przenieść praw do przyznanej mu nagrody na osoby trzecie. 21. Uczestnik któremu...

 • "Taniec z Gwiazdami": Krzysztof Wieszczek przełamie monopol kobiet?

  Do tej pory tylko czterem mężczyznom udało się stanąć na najwyższym podium "Tańca z Gwiazdami". Ostatnim, który sięgnął po Kryształową Kulę, był jesienią 2011 roku Kacper Kuszewski. Teraz szansę na zwycięstwo ma Krzysztof Wieszczek.

 • .../seriale/szpilki-na-giewoncie-550/news-wygraj-wizyte-na-planie-szpilek-na-giewoncie,nId,357140 4. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem, zwanym dalej "Regulaminem(...) producent serialu. 18. Nagrodą w Konkursie jest wizyta na planie serialu "Szpilki na Giewoncie". Wizyta na planie zdjęciowym serialu nastąpi 8 września 2011 roku, w Zakopanem. 18a. Laureat Konkursu ma...

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • Britney zapłaci 20 tysięcy

  Na 20 tysięcy dolarów zostały oszacowane straty, jakie spowodowała Britney Spears (26 l.) podczas udzielania wywiadu dla magazynu "OK!". Piosenkarka m.in. zwymiotowała na sukienkę, jaką otrzymała od stylistów do sesji zdjęciowej.

 • Joanna Orleańska: Odrzuciłam ofertę rozbieranej sesji!

  Kiedy udzielała tego wywiadu, jeszcze nie wiedziała, że w tanecznym show Polsatu wytrwa tylko do 4.odcinka. Joanna Orleańska opowiada o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami", propozycji rozbieranej sesji zdjęciowej i planach na przyszłość. Zdradza też, jak potoczą się losy jej bohaterki z serialu "M jak miłość".

 • Magda Schejbal przegrała w sądzie z kretesem. Musi przeprosić!

  ...zarzuty, które w jednym z wywiadów stawiała aktorka producentom serialu "Szpilki na Giewoncie". Uznał je za "emocjonalne, nieprawdziwe, wyolbrzymione". Podkreślił, że żaden z 20 świadków obu stron nie...

 • Mariah Carey przewróciła się na szpilkach

  Amerykańska wokalistka Mariah Carey słono zapłaciła za swoje zamiłowanie do chodzenia na szpilkach. Przechadzając się po planie najnowszego teledysku w sandałkach na wysokim obcasie, gwiazda straciła równowagę i upadła na podłogę, doznając kontuzji ramienia.

Wideo na temat: 20 cm szpilki
 • Nie potrafi chodzić w szpilkach, a chce być modelką

  W drugim odcinku „#Supermodelki Plus Size” przed jurorami stanie Monika. To chłopczyca, której buty na obcasie i sukienki odbierają poczucie komfortu. Postanowiła jednak zgłosić się do programu. W jakim celu? Okaże się już w środę 13 września, o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat.

 • Facet w szpilkach w "Tylko taniec"!

  W kolejnym odcinku ”Tylko Taniec. Got to dance” czeka nas nietypowe show 20-letniego Erwina Stefaniuka, który pół życia spędził w placówkach wychowawczych. Interesuje się modą i fryzjerstwem. W wolnych chwilach tańczy, a swój styl taneczny nazywa "sexy hip hop". W programie zatańczy w szpilkach do muzyki Beyonce. Co o nim sądzicie?

Dyskusje na temat: 20 cm szpilki
 • Re: "Szpilki na Giewoncie": Przykra niespodzianka dla Piotra Zelta

  idiota myślał że 20 latka będzied na takiego dziada leciała (znaczy leciała na pieniądze i znajomości), jak wiadomo idiotów nie sieją Rzygać się chce jak się takie rzeczy czyta "Zrozumiał przy okazji, że powinien wszystkie swoje uczucia skierować w stronę 6-letniej córki" jak rąbał 20tkę to pewne zapomniał że ma dziecko w ogóle, straszny typ, najgorzsze że to ojciec.... O_o .....