• Informacje na temat:

  20 lat polsatu

Artykuły na temat: 20 lat polsatu
 • Wiosenna ramówka Polsatu

  ...aktorzy, m.in.: Wiktoria Gąsiewska oraz Filip Gurłacz. Premierowe odcinki "Pierwszej miłości" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Świat według Kiepskich To już 20 lat "Świata według(...) i Magdalena Strzałkowska. 13. sezon zadebiutuje 28 lutego i będzie emitowany w czwartki o godz. 21:10. Pierwsza miłość Codzienny serial popołudniowy, emitowany w Polsacie już od 15 lat! Wiosną...

 • Wielka gala urodzinowa RMF FM: Największe gwiazdy i pół miliona zł do wygrania

  7 lutego (sobota) o godzinie 20, na antenie Polsatu rozpocznie się transmisja wielkiej gali urodzinowej RMF FM.

 • Władysław Kozakiewicz miał wypadek podczas nowego show Polsatu

  Władysław Kozakiewicz (65 l.) miał wypadek podczas kręcenia nowego reality show Polsatu - "Lepiej późno niż wcale". By wrócić do pełni zdrowia, sportowiec musi poddać się skomplikowanej operacji.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • "Świat według Kiepskich": Stuknie im 20 lat!

  Bijący rekordy popularności sitcom wiosną wróci na antenę Polsatu. Losy mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pokazywane są już ponad 19 lat! W 2019 roku kultowy serial będzie obchodził jubileusz 20-lecia.

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • "Świat według Kiepskich" kończy 20 lat!

  Losy mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pokazywane są już od 20 lat. To czyni "Świat według Kiepskich" najdłuższym sitcomem na świecie! - Wiele osób drwiło przed laty z tego serialu, a teraz jest to kultowa produkcja - powiedziała o serialu dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

 • Joanna Orleańska: Odrzuciłam ofertę rozbieranej sesji!

  Kiedy udzielała tego wywiadu, jeszcze nie wiedziała, że w tanecznym show Polsatu wytrwa tylko do 4.odcinka. Joanna Orleańska opowiada o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami", propozycji rozbieranej sesji zdjęciowej i planach na przyszłość. Zdradza też, jak potoczą się losy jej bohaterki z serialu "M jak miłość".

 • Karolina Szostak jednak zniknie z Polsatu na dobre?! Zastąpi ją Chylewska?!

  Nieoczekiwanie dla widzów Polsatu Karolina Szostak (41 l.) zniknęła z wizji. Oficjalnie prezenterka przebywa na urlopie, ale, jak czytamy w „Na Żywo”, jej przyszłość w Polsacie nie wygląda kolorowo i podobno dziennikarka ma już następczynię...

 • Tak wyglądali w dzieciństwie uczestnicy "Tańca z Gwiazdami"

  Ona - od najmłodszych lat kochała taniec. Jego od zawsze rozpierała energia. Dziś możemy oglądać ich w "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". O kim mowa?

Wideo na temat: 20 lat polsatu
 • "Świat według Kiepskich": To już 20 lat z serialem!

  . „Świat według Kiepskich” jest najdłużej emitowanym serialem na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek kultowego sitcomu widzowie obejrzeli 16 marca 1999 r.

 • "Świat według Kiepskich": Oprowadzanie po planie z Mariolką

  W tym tygodniu padnie ostatni klaps do najnowszej, premierowej serii „Świata według Kiepskich”. Bohaterowie od lat zapewniają widzom odpowiedni poziom humoru, co też w nowych odcinkach nie ulegnie zmianie. A jak to wygląda zza kulis? Czas na trochę wspomnień z okazji 20 lat serialu na antenie! W rolę oprowadzającej po planie wcieliła się serialowa Mariolka, Basia Mularczyk. „Świat według

Dyskusje na temat: 20 lat polsatu
 • Re: "Na dobre i na złe": 20 lat minęło!

  Jak Nouman powiedział o wyborcach POKO i Totalnej Opozycji . A to widzowie TVN i Polsatu .

 • Re: "Na dobre i na złe": 20 lat minęło!

  IQ oglądaczy TVN i Polsatu nie pozwala na oglądanie hłamu serwowanego przez TVP. Telenowele dla tłuszczy.

 • Re: "Na dobre i na złe": 20 lat minęło!

  Wiem jaki poziom CV mają oglądacze TVN i Polsatu czytam to w ich IQ .

 • Re: "Na dobre i na złe": 20 lat minęło!

  O i jest Jack z CV wystarczającym do oglądania TVN i Polsatu a jego IQ nie pozwala .

 • Re: "Na dobre i na złe": 20 lat minęło!

  A jaką oglądalność mają gnioty Polsatu i TVN, czy któryś z nich ma taką "małą" oglądalność. Radzę sprawdzić.

 • Re: "Na dobre i na złe": 20 lat minęło!

  To piszesz że oglądaczom TVN i Polsatu ich IQ nie pozwala oglądać TVP . Pewnie ich IQ pilota nie chce im oddać . O i tacy u mnie pracują z małym IQ wysokim CV .

 • Re: "Świat według Kiepskich" kończy 20 lat!

  Dobrze się składa że ten serial jest emitowany o 19.30. Kiepscy są tysiąc razy lepsi i prawdziwsi. PiSerial przegrywa z kretesem z serialem, zaś o tej godzinie radykalnie wzrasta oglądalność Polsatu.

 • Re: "Świat według Kiepskich" kończy 20 lat!

  ta Terentew jeszcze zabiera głos ,wredne babsko .Całe życie siedziała na 4 literach i dwóch nogach w TVP ,ale na starość " poleciała" do Polsatu ,bo nie ma za co żyć ?

 • Re: Duże zmiany w ramówkach TVNu, Polsatu i TVP!

  Jak można oglądać TVN szczególnie Fakty gdy od czterech lat na 20 minut programu 15 minut o PiS . To nawet już nie jest żenujące i nie smutne. Programy niby rozrywkowe z rozrywką nie mające nic wspólnego i promocja ludzi którzy nigdy w TV nie powinni się pojawić ze względu na swoją przeszłość. Może należy zmienić obsadę dyrektorkską a nie program układany przez nich od tylu lat.

 • Re: Duże zmiany w ramówkach TVNu, Polsatu i TVP!

  Dlaczego Pan Miszczak opiera swoją wizje na odgrzewanych kotletach i twarzach ogranych do znudzenia? A Wielki brat? To było popularne 20 lat temu! Teraz jest niszowe (dla czipsów). TVN stał się zakładnikiem liberalno - lewicowej misji narzuconej przez właściciela z USA. Gdzie życiowe seriale pokroju usta-usta? Ludzie czują sztuczność „nowych” produkcji. Głupi ojciec Mateusz przebije oglądalnością