• Informacje na temat:

  20 lecie metra

Artykuły na temat: 20 lecie metra
 • Anita Lipnicka: Odważny krok w przyszłość!

  ...powolnie smakować życie (…) i nie ścigać się z niczym" – wyznała Anita w jednym z wywiadów.  Przed nią jednak szalony rok: 20-lecie pracy na scenie i nagranie nowej płyty. A być może po ślubie zdecyduje...

 • Zabójcze duety w "jak Oni śpiewają"

  Joanna Liszowska i Agnieszka Włodarczyk razem na scenie? Dwie największe faworytki programu "jak Oni śpiewają" w sobotnim odcinku wspólnie wykonają utwór. I nie będzie to jedyny zabójczy duet tego wieczoru.

 • Eurowizja: Tatu kontra Ich Troje

  "Magiczne wrota do świata fantazji" - tak określana jest scena, na której w sobotę, 24 maja, występować będą wykonawcy biorący udział w 48. festiwalu piosenki Eurowizji. W konkursie na Łotwie wezmą udział reprezentanci 26 państw. Polskę reprezentuje zespół Ich Troje z piosenką "Keine Grenzen / Żadnych granic", który rywalizować będzie m.in. z rosyjskim duetem Tatu.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.