• Informacje na temat:

  20 lecie polsatu

Artykuły na temat: 20 lecie polsatu
 • "Barwy szczęścia" pokonały wszystkich!

  Wśród seriali codziennych minionej wiosny palma pierwszeństwa należała do “Barw szczęścia" (TVP2), które w przyszłym roku będą świętować 10-lecie istnienia. Hit stworzony przez duet Ilona Łepkowska-Tadeusz Lampka gromadził od poniedziałku do piątku o godz. 20.05 średnio 3,48 mln widzów przy 22,47 proc. udziału w rynku.

 • Papa D. w "Hell's Kitchen"

  Papa D. obchodzi w tym roku 30-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji formacja pojawiła się w "Hell's Kitchen". Członkowie zespołu nie tylko zasiedli w restauracji. Mieli jeszcze jedno zadanie. Jakie?

 • Nie żyje Jan Kobuszewski

  ...w Warszawie. W 1956 roku ukończył PWST i zadebiutował na scenie. Najpierw grywał w Teatrze Młodej Warszawy. Potem przez 20 lat był aktorem scen dramatycznych - Teatru Polskiego i Narodowego. W 1976 roku(...) Zembatego i Jacka Janczarskiego "Rodzina Poszepszyńskich". W latach 1997-2002 na antenie Polsatu współprowadził z Jerzym Petersburskim jr. program rozrywkowy pt. "Macie, co chcecie". Kobuszewski, związany...

 • 20-lecie Polsatu z ponad 3-milionową widownią

  Wczorajszy koncert jubileuszowy z okazji 20-lecia Polsatu obejrzało 3 mln 152 tys. widzów. - poinformowała stacja.

 • Serialowa wiosna w Telewizji Polsat

  Polsatu 7 marca i gościć będą na niej w każdą środę o godzinie 20.00. Ferdek i Halina (Andrzej Grabowski i Marzena Kipiel-Sztuka) świętować będą hucznie 40-lecie swojego małżeństwa, Paździoch(...) 22 lutego na antenie Polsatu pojawi się nowy serial "Na krawędzi" -  historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), silnej, niezależnej i majętnej kobiety, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by...

 • Piotr Rogucki zdradza, dlaczego się rozebrał

  Kilka dni temu w mediach pojawiły się zdjęcia Piotra Roguckiego w samej bieliźnie, co wywołało ogromne poruszenie. Juror "Must Be The Music. Tylko Muzyka" w finałowym odcinku 7. edycji talent-show Polsatu zdradził, dlaczego rozebrał się na scenie.

 • Kto wygra "Must Be The Music 7"?

  Tradycyjnie przed finałem "Must Be The Music" bawimy się w typowanie, kto wygra w muzycznym show Polsatu.

 • Dlaczego Piotr Rogucki rozebrał się na scenie "Must Be The Music"?

  Kilka dni temu w mediach pojawiły się zdjęcia Piotra Roguckiego w samych bokserkach, co wywołało spore poruszenie. Juror "Must Be The Music" zdradził dlaczego rozebrał się na scenie.

 • Rusza sopocki festiwal TOPtrendy!

  W piątek, 28 maja, rozpocznie się ósma edycja festiwalu Sopot TOPtrendy. Wystąpią na nim m.in. artyści, którzy sprzedali w ubiegłym roku największą liczbę płyt. Jubileuszowe koncerty wykonają Edyta Górniak i Maciej Maleńczuk.

 • Sylwestrowa Moc Przebojów w Gdyni: Nowe szczegóły

  Sześć godzin zabawy, sto gorących hitów, największa w Polsce scena oraz śmigłowiec - to tylko namiastka tego, jak będzie wyglądać impreza sylwestrowa Telewizji Polsat w Gdyni. Wśród gwiazd wieczoru m.in. znany z przeboju "My Słowianie" Donatan i Krzysztof Krawczyk.