• Informacje na temat:

  20 urodziny

Artykuły na temat: 20 urodziny
 • ​"M jak miłość": Urodziny na planie serialu! Monika Mielnicka kończy 20 lat!

  Monika Mielnicka, czyli Lilka z "M jak miłość", przestaje być... nastolatką! - Zmiana kodu: dwójka z przodu - żartuje śliczna aktorka, która w piątek 21 lutego - w Londynie, dokąd wybiera się na weekend - świętować będzie 20. urodziny. Przyjaciół z "Emki" zaprosiła na urodzinowy tort kilka dni wcześniej...

 • Nomad świętuje 20-lecie

  18 października na koncercie w rodzimym Opocznie Nomad świętować będzie 20. urodziny.

 • "Barwy szczęścia": Wiktoria Gąsiewska obchodzi 20. urodziny

  Wiktoria Gąsiewska, czyli Oliwka z „Barw szczęścia”, 13 marca 2019 obchodzi 20. urodziny. Co jest najważniejsze teraz dla młodej aktorki?

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • "M jak miłość": Andrzej Młynarczyk świętuje 40. urodziny!

  ...40. urodziny nie są tej wiosny dla Andrzeja Młynarczyka jedynym powodem do świętowania. Tuż po tym, jak 8 marca aktor zdmuchnie 40 świeczek zdobiących jego urodzinowy tort, będzie przyjmował gratulacje z okazji 20-lecia pracy artystycznej! Miał zaledwie 20 lat, kiedy po raz pierwszy stanął na profesjonalnej scenie. 20 kwietnia 2000 roku zadebiutował rolą... mordercy w "Makbecie" w krakowskiej...

 • Rihanna skończyła 27 lat. Na urodzinach same sławy

  W piątek, 20 lutego, pochodząca z Barbadosu wokalistka Rihanna obchodziła 27. urodziny. Na przyjęciu z tej okazji pojawili się m.in. Leonardo DiCaprio, Mick Jagger, Bill Murray, Naomi Campbell czy Jim Carrey.

 • Aleksandra Justa obchodzi 50. urodziny

  ...i Dawid Dziarkowski. Zdjęcia do serialu zakończyły się 12 września br., a premiera zaplanowana jest na 2020 rok. Prywatnie Aleksandra Justa była przez 20 lat żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Para rozwiodła...

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Emilia Krakowska świętuje 80. urodziny i wzywa do... obalenia rządu RP!

  ...​Emilia Krakowska, czyli niezapomniana Jagna z serialu "Chłopi", za kilka dni (20 lutego) świętować będzie swe 80. urodziny. Aktorka znana jest nie tylko z mnóstwa wybitnych ról, ale też z... niewyparzonego języka. Jej znajomi wiedzą, że zawsze mówi to, co myśli. Ostatnio publicznie wzywała do obalenia rządu Rzeczpospolitej Polskiej!

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

Zdjęcia na temat: 20 urodziny
Wideo na temat: 20 urodziny
Dyskusje na temat: 20 urodziny