• Informacje na temat:

  2013 suknie

Artykuły na temat: 2013 suknie
 • Nadzieja i miłość

  ...pojawiają się na ślubie. Zafer informuje go, że wie o Melis i zachowa to w tajemnicy, jeśli Ozan będzie mu posłuszny. (BENIM HALA UMUDUM VAR) Serial obyczajowy, 45 min, Turcja, 2013 Reżyseria: Nisan Akman...

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak była największym wsparciem dla męża

  Kiedy ją zobaczył, głośno oświadczył, że zostanie jego żoną. I choć trudno było ją zdobyć, ujął ją uporem i konsekwencją. Ich miłość wielokrotnie była wystawiana na próbę. Najdotkliwszy cios przyszedł w 2013 roku...

 • Kim Kardashian zaatakowana w Paryżu

  Kim Kardashian została zaatakowana w Paryżu przez ukraińskiego showmana Vitalija Sediuka. Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 września, podczas Paris Fashion Week.

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

 • Jessica Simpson: Jak wcisnąć się w suknię ślubną?

  Jeśli zapytać właścicieli siłowni i sal fitness, który miesiąc generuje największe przychody, byłby to na pewno styczeń. Do grona pań, które podejmują noworoczne postanowienie zrzucenia kilku zbędnych kilogramów dołączyła właśnie amerykańska wokalistka Jessica Simpson.

 • Julia Pogrebińska szykuje się do ślubu! Jej wybranek ma ponad 50 lat!

  Już od kilku tygodni aktorka z serialu "Pierwsza miłość" oraz uczestniczka jednej z edycji "Tańca z gwiazdami", Julia Pogrebińska przymierza suknie ślubne, szuka najpiękniejszych wiązanek, ustala(...) jogi.  Na jego kurs Julia trafiła w 2013 r. i to zmieniło jej życie. "Dzięki niemu stała się spokojniejsza, pewniejsza siebie, wyciszona. Przyjęła jego filozofię życiową i teraz jest naprawdę bardzo...

 • Wystawa filmowych kostiumów

  Czarna sukienka Audrey Hepburn ze "Śniadania u Tiffanyego" i zielona aksamitna suknia Scarlett O'Hary - te i 100 innych najpiękniejszych filmowych kreacji będzie wystawionych w londyńskim Muzeum Wiktorii i Alberta. Ekspozycja zostanie otwarta 20 października.

 • Maja Hyży już po ślubie? Wszystko jasne!

  Maja Hyży zaistniała dzięki udziałowi w "X Factor". Do programu zgłosiła się wraz z ówczesnym mężem, Grzegorzem. Podczas występów wspierali się, lecz niedługo później nadszedł kryzys. Para rozstała się w 2013 roku po dwóch latach małżeństwa.  To, co nadal ich łączy, to dzieci. Oprócz nich nie mają już ze sobą za wiele wspólnego. Grzegorz ma nową żonę, Agnieszkę Hyży (wcześniej Popielewicz). Także...

 • Helen Hunt: Kreacja z H&M na Oscarach

  Podczas oscarowej gali w morzu sukien od Valentino czy Diora dostrzec można było kreację z popularnej "sieciówki" H&M. Zdecydowała się na nią Helen Hunt. Czy debiut H&M-u na czerwonym dywanie związany jest planowaną premierą nowej kolekcji marki?