• Informacje na temat:

  30 najważniejszych wydarzeń roku

Artykuły na temat: 30 najważniejszych wydarzeń roku
 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  ...w Polsce i na świecie. Okazuje się, że nasi ulubieńcy dostarczyli nam wielu tematów do rozmów w 2014 roku. Byliśmy świadkami ślubów, zaręczyn i narodzin dzieci. Mieliśmy szansę zobaczyć wybuchające gorące(...) miesiącach randkowania. Nie obeszło się bez dramatów i osobistych tragedii, które rządziły w tym roku mediami w Ameryce, m.in. Teri Hatcher, gwiazda "Gotowych na wszystko", wyznała, że w dzieciństwie była...

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Dorota Gawryluk o swoim małżeństwie: "Rozwodzimy się trzy, cztery razy w roku"

  ...świetnie zorganizowana, czasami nie wie, w co włożyć ręce.  Szczególnie teraz, kiedy awansowała, zostając szefową "Wydarzeń", najważniejszego programu informacyjnego Polsatu oraz prowadzącą programu na(...) trzy, cztery razy w roku, ale żadne z nas nie ma czasu by iść do sądu i załatwić te wszystkie nudne formalności - wyznała kiedyś Dorota. Jest więc szansa, że przeżyją wspólnie kolejne 25 lat.

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • Realia są najważniejsze

  ...od przedstawicieli stacji książkę, która była kroniką wydarzeń w Atlantic City. Kończył się ostatni sezon "Rodziny Soprano", a stacja HBO chciała, bym opracował dla nich pomysł na nowy serial(...). Był to także pierwszy rok "szalonych lat 20.". To wprost wymarzony materiał dla scenarzysty, bo oprócz barwnych wydarzeń miałem gotową główną postać, która spinała wszystkie wątki. Moim zadaniem było...

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • ​Antoni Pawlicki: Nie sugerowałem się rolą Kuby Wesołowskiego

  ...30 sierpnia rusza kolejna seria "Komisarza Aleksa". Od połowy poprzedniej transzy grasz w tym serialu główną rolę. Przyzwyczaiłeś się już do swojej postaci? Antoni Pawlicki: - Myślę, że tak. Choć(...) roku będę mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu. Antoni Pawlicki: aktor, teatralny, telewizyjny i filmowy. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Znany m.in. z filmów "Jutro idziemy do kina...

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przypominamy, że przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Grażyna Torbicka wylała swoje żale na TVP! Wyjawiła całą prawdę!

  Grażyna Torbicka (58 l.) w marcu 2016 roku odeszła z TVP. Po 33 latach pracy w Telewizji Polskiej zdecydowała, że nie chce już dłużej przebywać w tym miejscu i zdradziła jakie były powody jej odejścia.

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.