• Informacje na temat:

  30 seconds to mars

Artykuły na temat: 30 seconds to mars
 • Thirty Seconds to Mars w Polsce

  Grupa Thirty Seconds to Mars wraca do Polski. Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2015 roku w położonej na pograniczu Gdańska i Sopotu hali Ergo Arena.

 • Walka o grube miliony, czyli artyści kłócą się o kasę

  Konflikty na linii wytwórnia - artysta są w show-biznesie na porządku dziennym. Najczęstszym powodem sporów są pieniądze. A gdy mówimy o dużych nazwiskach, to w grę wchodzą grube miliony.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Aresztowano muzyka 30 Seconds To Mars

  Perkusista Shannon Leto z zespołu 30 Seconds To Mars został zatrzymany przez policję.

 • Dawid Podsiadło przed Thirty Seconds to Mars

  Jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia, Dawid Podsiadło wystąpi 22 czerwca jako support przed Thirty Seconds To Mars w Rybniku.

 • Jared Leto w Krakowie!

  W poniedziałek, 23 czerwca, w Kinie Pod Baranami w Krakowie odbędzie się pokaz specjalny nagradzanego na całym świecie dokumentu "Artifact", zorganizowany przez Adventures In Wonderland. Reżyserem filmu jest (występujący pod pseudonimem) zdobywca Oscara za rolę w "Witaj w klubie" oraz lider zespołu 30 Seconds To Mars, Jared Leto. Po projekcji zaplanowano spotkanie z artystą.

 • 30 Seconds To Mars: Polska najlepsza!

  14 grudnia w Warszawie odbędzie się koncert grupy 30 Seconds to Mars. Występ w stolicy będzie tematyczny.

 • 30 Seconds To Mars "walczyli o życie"

  Jared Leto z grupy 30 Seconds To Mars w ostrych słowach skrytykował przemysł muzyczny.

 • Jared Leto zamiast Willa Smitha

  Jared Leto zagra główną rolę w thrillerze science-fiction "Brilliance". Laureat Oscara za rolę w filmie "Witaj w klubie" i wokalista zespołu 30 Seconds to Mars zastąpi Willa Smitha, który zrezygnował z udziału w projekcie.

 • Dodatkowy koncert 30 Seconds To Mars w Łodzi

  Nie tylko 8 listopada, ale również dzień wcześniej amerykański zespół 30 Seconds To Mars wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie.

Zdjęcia na temat: 30 seconds to mars
Wideo na temat: 30 seconds to mars
 • Matki w mackach Marsa

  Wynieś śmieci! Zjedz brokuły! - po cóż innego potrzebna jest mama, niż po to, żeby stale kazać nam robić coś, na co wcale nie mamy ochoty?! Dziewięcioletni Milo zmienia zdanie na ten temat z chwilą, gdy jego mamę uprowadzają Marsjanie, którzy chcą wykraść jej matczyne instynkty i przekazać je nieporadnym marsjańskim niańkom. Milo ukrywa się na statku kosmicznym zmierzającym w kierunku Marsa. Jego misja ratownicza wymaga przejęcia kontroli nad całą planetą. W tym brawurowym przedsięwzięciu...

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Coś

  Prequel dreszczowca "Coś", jednego z najlepszych filmów SF w historii kina, a jednocześnie przełomowego obrazu w karierze reżysera Johna Carpentera i gwiazdora Kurta Russella. Twórcy "Świtu żywych trupów" oraz "Oszukać przeznaczenie 5" wracają na Antarktydę, by przedstawić dramatyczne wydarzenia poprzedzające atak pozaziemskiego monstrum na bazę amerykańskich naukowców. Gdy pod pokrywą lodową odnaleziony zostaje gigantyczny pojazd kosmiczny, światowej sławy naukowiec Sander Halvorson...