• Informacje na temat:

  5 cent raper

Artykuły na temat: 5 cent raper
 • 50 Cent na szczycie

  To nie był zbyt udany tydzień dla amerykańskiego przemysłu fonograficznego. Tylko dwie płyty sprzedały się w nakładzie przewyższającym 100 tysięcy egzemplarzy. W tej trudnej sytuacji najlepiej poradził sobie raper 50 Cent. Jego album "Get Rich Or Die Trying" znalazł wprawdzie mniej nabywców niż tydzień temu (128 tysięcy), ale to wystarczyło, aby zająć pierwsze miejsce w zestawieniu Top 200

 • 50 Cent zmienia datę premiery

  Raper 50 Cent został zmuszony do przyspieszenia terminu premiery swojego albumu zatytułowanego "Get Rich or Die Tryin". Płyta zgodnie z planem miała się ukazać 11 lutego, jednak na półkach sklepowych znajdzie się 5 dni wcześniej. Powodem są pirackie kopie wydawnictwa, który pojawiły się już w sprzedaży.

 • 50 Cent wciąż na szczycie

  Album "The Massacre" 50 Centa przedłużył swoje panowanie na liście "Billboardu" o kolejny, piąty już tydzień z rzędu. Tym razem do tronu aspirowała nowa płyta Becka.

 • 50 Cent królem amerykańskiego radia

  Amerykański raper 50 Cent podbił stacje radio we w USA w 2003 roku. Jego piosenka "In Da Club", wykonywana przez największą nadzieję amerykańskiego hip-hopu, jest najczęściej nadawanym utworem w pierwszych sześciu miesiącach bieżącego roku.

 • 50 Cent z piękną kobietą

  Teledysk do piosenki 50 Centa "Definition Of Sexy" nie zaskakuje zawartością.

 • Kraków: 50 Cent niedomagał

  Co działo się podczas drugiego dnia krakowskiego festiwalu Coke Live 2009? Prezentujemy 10 migawek i ciekawostek z piątkowych koncertów.

 • Film o zastrzelonym raperze

  50 Cent zajmie się produkcja dokumentalnego obrazu o legendarnym Jam Master Jay'u z Run DMC.

 • Najlepszy raper świata to...

  Jay-Z został uznany za króla hip hopu w rankingu stacji MTV. W zestawieniu zaskakuje brak Eminema.

 • Jeszcze raz wynajdzie koło

  50 Cent pręży się w mediach przed wydaniem kolejnej płyty.

Wideo na temat: 5 cent raper
 • 50 Cent ogłosił bankructwo!

  50 Cent złożył wniosek o ogłoszenie upadłości. Muzyk pojawił się w sądzie w poniedziałek (13.07), trzy dni po przegranej sprawie z Lavonią Leviston. Była partnerka innego rapera oskarżyła 50 Centa o nielegalne udostępnienie w internecie sekstaśmy z jej udziałem. Curtis James Jackson musi teraz zapłacić 5 milionów dolarów odszkodowania. Majątek muzyka szacowany był w maju 2015 roku na około 155

 • 5 rozbitych kamer

  Palestyński rolnik - Emad, mieszka w Bil'in, położonym na zachód od Ramallah, na Zachodnim Wybrzeżu. Za pomocą pięciu kamer dokumentuje różne oblicza walki swojej wioski z izraelską opresją. Pierwszą kamerą zarejestrował jak izraelskie buldożery w 2005 roku najechały na wioskę i wyrwały oliwne drzewka z ziemi. W tym miejscu powstał wielki mur, oddzielający żydowskie miasta od Palestyńczyków. Po urodzeniu się swojego syna Gibreela, Emad zaczął rejestrować dojrzewanie chłopca, stającego się...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.