• Informacje na temat:

  50 twarzy greya kiedy film

Artykuły na temat: 50 twarzy greya kiedy film
 • "Na dobre i na złe": To będą niezwykłe święta

  ...w takim razie?  - Seriale obyczajowe to nie są historie o superbohaterach. Postaciom daleko do Christiana z "50 twarzy Greya", a nawet bohatera, którego gram w "Miłość jest wszystkim" - Zbyszka Grunwalda(...)", gdzie promowałem mój najnowszy film - "Miłość jest wszystkim". Potem wygospodarowałem dwie godziny dla mojego synka. Później pojechałem na charytatywny pokaz mody Fundacji Spełnionych Marzeń, działającej...

 • "50 twarzy Greya": Bielizna Dakoty Johnson

  Dakota Johnson postanowiła zatrzymać niektóre intymne rekwizyty z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • "Policjanci z Miami": Skandalista Don Johnson

  ...przyszła ich córka - Dakota (gwiazda kinowego hitu "50 twarzy Greya"). Latami prasa donosiła o kryzysach w małżeństwie, ale Don i Melanie trzymali się razem. Do 1995 r., kiedy Griffith zakochała(...) wydziału American Conservatory Theater w sztuce "Fortune and Men’s Eyes". Pierwsza rola filmowa - "The Magic Garden of Stanley" - przyszła rok później. Młodzieńcze szaleństwa Wraz z kolejnymi rolami...

 • Sequel "50 twarzy Greya": Pierwsze zdjęcie!

  Wytwórnia Universal zaprezentowała premierowe zdjęcie promujące sequel "Pięćdziesięciu twarzy Greya", na którym widzimy odtwórcę tytułowej roli - Jamiego Dornana.

 • "Na dobre i na złe": Klan Damięckich, czyli największa aktorska rodzina w Polsce!

  Polonia "50 twarzy Greya". - Jeżeli aktor nie ma poczucia humoru, a przede wszystkim, jeśli to poczucie humoru w dużej mierze nie dotyczy własnej osoby, to nie ma czego szukać w filmie czy w teatrze(...) w latach 50. i 60. kręcono stosunkowo dużo filmów dla dzieci i młodzieży, więc istniało zapotrzebowanie na dziecięcych aktorów. Już jako kilkulatkowie Damian i Maciej zdobywali doświadczenia w pracy...

 • "50 twarzy Greya": Będzie czwarty film serii?

  Gwiazdy "Pięćdziesięciu twarzy Greya" - Dakota Johnson i Jamie Dornan - nie mają zapisanego w kontrakcie występu w spin-offie serii. Po informacji o premierze książki "Grey" rozpoczęły się już spekulacje dotyczące produkcji czwartego filmu na podstawie cyklu E.L.James.

 • Emilia Clarke: Nie żałuje "50 twarzy Greya"

  Gwiazda serialu "Gra o tron", Emma Clarke, przyznała w rozmowie z magazynem "Hollywood Reporter", że nie żałuje decyzji o odrzuceniu propozycji występu w erotycznym hicie "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • "50 twarzy Greya": Dakota Johnson namawia mamę do obejrzenia filmu

  W zapowiedzi nowego odcinka "Saturday Night Live" Dakota Johnson wspólnie z Taranem Killamem błagają mamę aktorki o obejrzenie "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Gwiazda erotycznego przeboju będzie gospodynią najbliższej odsłony kultowego telewizyjnego show.

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bolesne przeżycia Dakoty Johnson

  Dakota Johnson w filmowej ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" zagrała niewinną studentkę, Anastasię Steele, która wikła się w nietypowy romans. 25-letnia amerykańska aktorka przyznała, że oglądanie siebie na ekranie w takiej roli było dla niej czymś... "dziwnym i bolesnym".

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Przeprasza za "obrzydliwe" sceny seksu

  Irlandzki aktor Jamie Dornan przepraszał, grającą z nim w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", Dakotę Johnson przed kręceniem scen sadomasochistycznego seksu. Film, zrealizowany w oparciu o bestsellerową powieść E.L James, trafi na ekrany polskich kin w piątek, 13 lutego.