• Informacje na temat:

  80 letnia modelka

Artykuły na temat: 80 letnia modelka
 • ...80-letnia Polka Helena Norowicz została twarzą dwóch znanych marek odzieżowych.

 • Kolejna ofiara Billa Cosby'ego

  Kolejna ofiara 77-letniego Billa Cosby'ego przerywa milczenie. Modelka Janice Dickinson wyznała, że również została zgwałcona przez komika.

 • Kinga Rusin zabroniła córce kariery modelki? "Nauka jest najważniejsza"

  ...w amerykańskiej szkole (czesne wynosi ok. 80 tys. złotych rocznie).  "Moja córka jest rozsądną młodą osobą, i wie, że teraz nauka jest dla niej najważniejsza, dlatego nie muszę się martwić o jej wybory(...), marzące o karierze modelki, o stręczycielach i naciągaczach wykorzystujących ich naiwność i niewinność. Druga córka pary, 16-letnia Pola, jest bardziej ambitna. Magazyn "Świat i Ludzie" dowiedział się...

 • Melanie Appleby: Śmierć zastała ją na szczycie

  25 lat temu, 18 stycznia 1990 roku zmarła Melanie Appleby, połowa popularnego w drugiej połowie lat 80. siostrzanego duetu Mel & Kim.

 • Kayah w 1988 r. wystąpiła na festiwalu w Sopocie z piosenką "Córeczko" - pierwszym swoim hitem. Choć wokalistka nie lubi wracać do tamtego okresu, twierdząc, że była bardzo zakompleksiona, przyznać trzeba, że wyglądała wówczas bardzo egzotycznie. Co ciekawe, pod koniec lat 80. Kayah pracowała w Wiedniu jako modelka. Zobaczcie wywiad z nią z 1988 r. i fragmenty klipu do "Córeczki".

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Kalorie i Viktor Karbdashian - o tej parze jest coraz głośniej. Wszystko przez... różnicę w wadze

  ...23-letnia Rosie (Kalorie Karbdashian) i 25-letni Jeff (Viktor Karbdashian) tworzą nietypową parę. Na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie. Okazuje się jednak, że sporo ich łączy. Modelka plus size znalazła mężczyznę, któremu w pełni się podoba.

 • Clint Eastwood: Grzeszne życie Brudnego Harry'ego

  Z Clintem Eastwoodem - w maju skończy 85 lat - jest pewien problem. Czołowy moralista Hollywood prowadzi bowiem całkiem grzeszny żywot.

 • Joanna Pacuła była załamana decyzją aktora! Miał zostawić dla niej żonę!

  Początek lat 80. mógł odmienić jej życie u boku ukochanego mężczyzny. Choć Piotr Fronczewski (72 l.) był nią oczarowany, nie zdecydował się odejść od żony. To był prawdziwy cios dla Joanny Pacuły (62 l.). Wcześniej historię ich romansu przedstawił sam aktor w swojej autobiografii, lecz ona długo nie chciała komentować sytuacji sprzed lat. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty!

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

Wideo na temat: 80 letnia modelka
 • Helena Norowicz i Mateusz Kościukiewicz w klipie Mary Komasy

  Mary Komasa wydała swoją długo wyczekiwaną płytę. W teledysku do drugiego singla pt. "Come" pojawili się 80-letnia modelka Helena Norowicz oraz aktor Mateusz Kościukiewicz.

 • 80 milionów

  Waldemar Krzystek, zdobywca Złotych Lwów FPFF za "Małą Moskwę", przedstawia pełną suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historię opartą na prawdziwych wydarzeniach, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku Ocean's Eleven. Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową...

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.